בוא לעוף אתנו

חוויה חדשה לדור הצעיר (צילום: דוברות המועצה)
חוויה חדשה לדור הצעיר (צילום: דוברות המועצה)
על חוג חדש לאקרובטיקה אווירית במרכזים הקהילתיים של מטה יהודה

משהו חדש מתרחש במועצה – חוג לאקרובטיקה אווירית. התחום, שנכנס לראשונה למטה יהודה השנה, תורם רבות לחיזוק הביטחון העצמי והיכולות הפיזיות והמנטליות של המתעמלות והמתעמלים. ההתעמלות מפתחת גם תחומים של דימוי עצמי, חיזוק חגורת כתפיים, קואורדינציה, שיווי משקל, כושר, כוח, טכניקה ומיצוי יכולות אישיות – והכל תוך שימת דגש של משמעת וסדר. המשתתפות והמשתתפים מטפסים לגבהים של שמונה מטרים ועושים אקרובטיקה על 'טיסו' וחישוק ממש כמו בקרקס.

המועצה פתחה את הענף בשלושה מרכזים קהילתיים צמודי בתי ספר – אחד מהם הוא בית הספר 'אלון' שבקריית ענבים – וכבר הצטרפו לחוויה קרוב ל-100 תלמידים ותלמידות, כולם מיישובי המועצה.

שלהבת מרכוספלד, מנהלת אגף חברה וקהילה במועצה: "החזון שלנו הוא לקדם את ענף ההתעמלות ולפתח את הדור הצעיר. כושר גופני גבוה, גוף בריא ואורח חיים שמשלב פעילות גופנית, מהווים בסיס להתפתחות ביטחונם העצמי של כל הילדים והילדות. הפעילות מיועדת לכולם בכל רמה, תוך מתן דגש על מקצועיות ועל הצלחה תוך כדי הנאה. זו ההזדמנות להזמין אתכן ואתכם להגיע, להכיר ולהתרשם. תודה למחלקת הספורט במועצה ולכל אלה שהתעקשו על הכנסת הענף למטה יהודה".

הפעילות מתאימה לילדים מגיל שמונה ועד למבוגרים בני 40+ (כן כן, יש גם קבוצת מבוגרים). בואו לעוף אתנו. סמסו לנו – 050-9357441.