בוחרים צבעים לשנה החדשה

החברות 'אלוני'' ו'דלתות חמדיה' מציגים עיצובים ברוח המבע הנבחר החדשה של 'פנטון'

פנטון הכריזה על צבע השנה בעולם העיצוב לשנת 2022 –סגול (Very pri 17-3938) חברת אלוני מציעה לוחות חיפוי ענקיים בגוון הנבחר.

בימים אלו חשפה חברת הצבעים הבינלאומית פנטון את צבע השנה שצפוי לכבוש את עולם העיצוב בשנת 2022 – מדובר בגוון סגול ( מספרו במניפת הצבעים: 17-3938), המורכב מתכלכל רווי באדום ונקרא על שם פרח הווינקה.
חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של מותגים מובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סניטריים, מציעה סדרת לוחות חיפוי ענקיים במידה 120X120 ס"מ בגוון הנבחר בעיטורים בוטניים של עלים וצמחיה- סדרת SHOWALL.
לדברי המעצבת ענת אגסי מנהלת תחום אדריכלים ושיווק בחברת אלוני: הצבע very peri בגוון כחול סגול מככב בקולקציות האופנה האחרונות, וכעת יבוא לידי ביטוי גם בתחום העיצוב. הסגול משדר עומק ורוגע ובעל נוכחות מרשימה."
טיפ מענת אגסי: "ליצירת מראה אלגנטי ויוקרתי שלבו את הצבע הנבחר עם גווני שחור וניקל" .
מחיר:

החל מ- 722 שח ליחידה. ניתן להשיג ברשת אלוני.

גם המותג דלתות חמדיה, משיק את הצבע הנבחר ע"י PANTONE פאנטון העולמית – Very Peri 17-3938.

כמדי שנה, חברת פנטון, הסמכות העולמית בכל הנוגע לצבעים, בוחרת את הצבע שילווה אותנו במהלך השנה בתחום העיצוב, האופנה ועוד.
ענת פרץ דוידי סמנכ"לית שיווק בקבוצת חמדיה גרופ: " הבחירה של פנטון היא לא סתם "טרנד מקומי", אלא בחירה שמשפיעה על כל העולם. גם השנה, כמו בכל שנה לקראת אמצע דצמבר, הכריזה חברת פנטון (PANTONE) העולמית על צבע השנה שלה לשנה הנכנסת 2022. המשמעות היא שנראה את הצבע בכל תחום."

לדבריה: "אנו שומרים ועוקבים כל הזמן על טרנדיות ומגמות עיצוב. וגם השנה ניתן לקבל גם את צבע הנבחר ע"י פנטון על כל מגוון דלתות חמדיה. ועכשיו בהטבת סוף שנה 20% הנחה לרכישת דלתות צבע בתנור"

ניתן להשיג את דלתות חמדיה בטכנולוגיית "אולטרה קוויט" ו-"אולטרה קוויט פרו" המיוצרות בטכנולוגיה פורצת דרך להפחתת רעשים לבידוד רעשים בפטנט בלעדי. המיועדת לחדרי הבית, יחידות הורים, חדרי ילדים ומתבגרים, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים לקבלת שקט. המחיר החל מ- 2,200 ₪ ועד 5,000 ₪

ניתן להשיג באולמות התצוגה של חמדיה גרופ ברחבי הארץ
בהתאם לאזורי האספקה הסטנדרטיים, לא כולל כפל מבצעים, לא כולל גווני לבן ושמנת