ביי ביי 'סופרבוס'

צילום: יח"צ 'סופרבוס'
מפעילת התחבורה הציבורית מסיימת את פעילותה באשכול בית שמש ופרוזדור ירושלים

תם עידן בתחום התחבורה הציבורית באזורנו. מפעילת התחבורה הציבורית 'סופרבוס', המפעילה שירותי תחבורה ציבורית ב'אשכול בית שמש ופרוזדור ירושלים' מאז שנת 2009, מודיעה על סיום פעילותה באשכול.

החל מיום שישי הבא (16.7), תחל 'סופרבוס' להעביר באופן הדרגתי את שירותי התחבורה הציבורית לידי החברות 'נתיב אקספרס' ו'תנופה'. כל שירות הקווים העירוניים (20 קווים סך הכול) יועבר ל'נתיב אקספרס'. קווי פרוזדור ירושלים יועברו לחברת 'תנופה' באופן סופי ביום חמישי, 21.10.

למידע נוסף: ניתן להתעדכן באתר החברה ובשירות הלקוחות בטלפון: 1-700-700-181 / 8787*.

צחי נווה, משנה למנכ"ל 'סופרבוס': "היה לנו הכבוד להקנות שירותים לתושבי בית שמש ולכלל פרוזדור ירושלים. ידענו יחד עם לקוחותינו אתגרים רבים ויוצאי דופן ואנו רוצים להודות לכלל העוסקים במלאכה במרוצת השנים – לרשויות המקומיות ולמשרד התחבורה על שיתוף הפעולה, וכן לעובדינו המסורים שיחד עימם עשינו ככל שיש על מנת לשדרג את התחבורה הציבורית באזור ולהקנות תחבורה יעילה ומתקדמת יותר לכלל לקוחותינו. אנו מאחלים למפעילים החדשים ולציבור הנוסעים והנוסעות הצלחה ונסיעה טובה ובטוחה".

חברת 'סופרבוס' היא חברת תחבורה ציבורית מ'קבוצת בליליוס' שהוקמה בשנת 2000 עם פתיחת שוק התחבורה הציבורית בישראל לתחרות. חזון החברה הוא להוביל את ענף הרכב והתחבורה בישראל לחדשנות, תוך הקפדה על אמינות ושירות מיטבי ללקוחותיה. 'סופרבוס' היא אחת מן החברות הוותיקות בענף התחבורה הציבורית, המעסיקה למעלה מ-1,000 עובדים. זכיותיה של 'סופרבוס' לאחרונה בשני מכרזים משמעותיים בתחום התחבורה הציבורית בישראל – בירושלים ובחיפה – הופכות אותה לאחת ממפעילות התחבורה הציבורית הגדולות בישראל, עם צי המונה כ-1,000 אוטובוסים וביניהם כאלה המונעים בגז ובחשמל. ל'סופרבוס' חברת בת, 'סופרבוס היסעים', המציעה מגוון שירותי הסעות, לרבות הסעות עובדים, תיירים וחיילים.