בכורה חגיגית ל"תעתוע"

צילום: אייל הירש
צילום: אייל הירש
יצירתו החדשה של רמי באר תבוצע על ידי להקת המחול הקיבוצית בבית האופרה, המשכן לאמנויות הבמה בתל אביב

עם שיבתה של התרבות לקדמת הבמה ובמעמד של אנשי רוח, תרבות ואישי ציבור, פותחת להקת המחול הקיבוצית את העונה החדשה מעל אחת הבמות החשובות בישראל.

הבכורה החגיגית של "תעתוע", יצירתו החדשה של רמי באר, תיערך ביום רביעי, 1.12 (21:00, קבלת פנים החל מ-20:00), בבית האופרה, המשכן לאמנויות הבמה בתל אביב.

רמי באר, מנהלה האמנותי של להקת המחול הקיבוצית, נוהג שלא להתייחס במילים לתוכן יצירותיו. בראייתו, יש להשאיר לצופה חוויה ראשונית, שפתוחה לפרשנות אישית ללא מגבלות, הטיות או הכוונות. תחת ניהולו האמנותי של באר, כוריאוגרף הבית והיוצר המרכזי ב-25 השנים האחרונות, נחשבת הלהקה לאחת מלהקות המחול העכשווי הייחודיות והבולטות בעולם. הלהקה מופיעה דרך קבע על הבמות היוקרתיות והחשובות בארץ וברחבי העולם.

אמירה תאומי, מנכ"לית להקת המחול הקיבוצית: "אירועי שנת החמישים ללהקה ואירוע הגאלה השנתי בוטלו עקב הקורונה, אך לא ויתרנו על ההזדמנות לציין את פתיחת העונה החדשה באופן חגיגי. אני מזמינה את שוחרי התרבות והמחול באשר הם להצטרף אלינו לבמה המכובדת של המשכן לאמנויות הבמה ולחוות מחול עכשווי במיטבו".

כוריאוגרפיה, עיצוב במה, תאורה ותלבושות: רמי באר, עיצוב פס קול: רמי באר ואייל דדון, מנהלת להקה בוגרת ועוזרת למנהל אמנותי: ניצה גומבו.

רקדנים: אילייה ניקורוב, סו ג'ון קים, אנסטסיה צ'שון, מייגן דוהני, מאי עשור, לאה בסודו גרק, טריסטן קרטר, דביר לוי, ניקה לילק, לואיג'י סיביטארס, ניקולס גרלו, מיכאל ואך, אורין זבולון, עדן בקרמן, פרנצ'סקו קוואצ'ו, תומאסו זוקנייה ופרנסיסקו קמרנירו.

להזמנת כרטיסים:

www.eventer.co.il/91×83

בית האופרה, המשכן לאמנויות הבמה, 03-6927777.

להקת המחול הקיבוצית, 04-9859730 שלוחה 112.