ב'מגרסה': אבן פינה לשני פרויקטים חדשים

צילום: יעקב נחומי
צילום: יעקב נחומי
אירוע חגיגי של הנחת אבן פינה לשני מתחמים שבהם ייבנו 360 יחידות דיור ומבני ציבור

בהשתתפות ראש המועצה ובכירים נוספים, הונחה אתמול (חמישי, 23.6) אבן הפינה לפרויקטים היוקרתיים 'מצפה הרים' ו'מצפה מבשרת', שצפויים להיבנות בשכונת 'נופי הסלע' ('המגרסה') ביישוב. את שני הפרויקטים בונה חברת ISA GROUP.

בשני מתחמים אלה ייבנו 360 יחידות דיור וכן מבני ציבור: שני בתי ספר, שני מעונות, 10 גני ילדים, מתנ"ס, גני משחקים ומגרשי ספורט.

כאמור, התקיים האירוע החגיגי במעמד ראש המועצה יורם שמעון שאמר בדבריו: "בשכונה הסמוכה גדל דור שלם של ילדים בלי מגרשים. כל המאבק הזה על התנאים של הרוכשים הוא כדי לשמור על האינטרסים של הדיירים החדשים". על שיתוף הפעולה עם חברתISA  אמר ראשו המועצה במסר לדיירים העתידיים של השכונה כי "היו לנו לא מעט ישיבות ואני יכול לומר שהתמזל מזלכם שיש מי שדואג לכם כך. נעשה הכול כדי שתקבלו את הדירה המיטבית, את הפיתוח הסביבתי, באופן שיכלול את פיתוח המדרכות, ניקוזים, גנים ציבוריים וגם דאגה לנושא האשפה".

אושיק בן עטר, משנה למנכ"ל בחברת 'ערים', שיתף את הנוכחים וסיפר על הפיתוח המיוחד שהחברה מבצעת בשכונה, על ההשקעה הרבה במרחב הציבורי להקמת שצפי"ם (שטחים ציבוריים פתוחים), טיילת היקפית, שבילי אופנים ובניית פארק ענק בדרום השכונה. 

עקיבא זוריבין, יו"ר חברת ISA GROUP אמר בטקס:  "זכינו להיות חלק משמעותי בהקמת השכונה ולבנות בה שני פרויקטים. כיזם שהקים מספר פרויקטים ברחבי הארץ, אני חייב לומר שזו אינה עוד שכונה וזה לא עוד פרויקט. התכנון והפיתוח יוצא הדופן ושילוב העבודה של כל הצוותים גורם לשכונה להסתמן כבר עתה כבחירה מבוקשת. מהרגע הראשון היה לנו ברור שבפרויקטים אלה נבחר את הקבלן הראשי באיכות הביצוע בדרג הגבוה ביותר. ואכן, הבחירה בחברת 'אופק שלי' כקבלן ראשי בפרויקט הוכיחה את עצמה וכבר בשלב זה ניתן להתרשם מהאיכות ומקצב הבנייה של הפרויקטים. הפרויקטים שיוקמו מהווים בשורה משמעותית למבקשים דיור לצד איכות חיים. השטחים הירוקים והגישה הנוחה למרכז מבשרת, הופכים את האזור כולו לאטרקטיבי עבור כל מי שרוצה לשדרג את חוויית המגורים שלו. בפרויקטים השונים דירות עם פיתוח סביבתי ברמה גבוהה אל מול נופם הקסום של הרי ירושלים הנפרשים לכל רוחב העין".