במה אחת, שלוש אומניות

גלריית האומנים של קניון 'עופר' רמת אביב מארחת שלוש יוצרות עם שלוש תערוכות חדשות

גלריית האומנים בקניון 'עופר' רמת אביב מארחת לתקופת החגים שלוש יוצרות עם שלוש תערוכות חדשות: נויה יונגרמן שבס – ציור פיגורטיבי וטכניקה מעורבת; מירה סמולרצ'יק – עבודות צבע מופשטות; ועליזה קיפר בן זקן – ציורים על קנבס ועל נייר.

נויה יונגרמן שבס (NOYOUNG): חיה ויוצרת בהרצליה. אומנית שמושפעת מחיי היום יום ומשלבת בין עולם האסתטיקה והביקורתיות לעולם הפשטות. בתערוכה החדשה משלבת שבס רעיון, צבע וחומר מחיי היום יום. היא יצרה סגנון ייחודי משלה שמתמקד בחיפוש אושר פנימי שמשתלב עם האושר החיצוני. התכנים בגוף העבודות מושפעים ממדדי זמן והם באים לידי ביטוי בסגנון פיגורטיבי  ובריבוי של שכבות צבעוניות שמשקפות את השפעות המציאות באותה נקודת זמן המתרחשת בחברה בת זמננו. זרם החיים והתנועה מתבטאים דרך הדינמיות התנועתית שמתקיימת ביצירות.

מירה סמולרצ'יק: התערוכה משלבת ציורים ושירים. היצירות שלה חושפות את הטראומה שעברה (תאונת דרכים קטלנית) ומאז עוזר לה העיסוק ביצירה בריפוי הגוף והנפש. הנכות המורכבת שאיתה היא נאלצת להתמודד בחיי היומיום, נתנה לה פרספקטיבה נוספת לכך שהכל זמני ושרק היצירה היא על זמנית. היא משלבת ביצירתה הומור רב ויצירותיה מלאות צבע, אופטימיות והבעה. יצירותיה נמצאות בבית הנשיא ובאוספים של מעצבים ושל אספנים בארץ ובארצות הברית.

עליזה קיפר בן זקן: ביצירותיה, עושה עליזה שימוש בצבעי מים, אקריליק ובטכניקה מעורבת. היא חיה ויוצרת במעלות. יצירותיה בתערוכה שואבות השראה מכל דבר שיכול להדגיש את היפה והנשגב בעולמנו. עליזה מציגה את תערוכת היחיד הראשונה שלה.

אוצרת התערוכות: איילת אמוראי בירן.

התערוכה פתוחה עד ה-17.10.

הגלריה ממוקמת בקיר החיצוני של הקניון בין 'ארקפה' למסעדת 'גרנד קפה' מול בריכות הדגים.

התערוכה פתוחה לקהל הרחב בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה.