'במחשבה טובה'

הפועל 'בנק יהב' ירושלים הקדישה את משחק הליגה מול הפועל תל אביב למען עמותת 'מחשבה טובה'

הפועל 'בנק יהב' ירושלים בכדורסל ממשיכה בפעילותה הענפה למען הקהילה. ביום חמישי האחרון (10.3), הקדישה הקבוצה את משחק הבית מול הפועל תל אביב (76:94 לירושלים) לטובת עמותת 'מחשבה טובה'.

במשחק, בו הרשימו חניכיו של יותם הלפרין על הפרקט בדרך לניצחון המשכנע, התארחו מספר קבוצות הנוער אותן מפעילה 'מחשבה טובה' ברחבי ירושלים והסביבה וכן נציגי הנהלת העמותה שאף לקחו חלק בטקס הקהילה המסורתי והמרגש של הקבוצה בסיום הרבע השלישי.   

'מחשבה טובה' הוקמה בשנת 2004 בירושלים על ידי אנשי חינוך והייטק במטרה לצמצם את הפערים החברתיים בישראל באמצעות הנגשת טכנולוגיה והעצמה אישית. 'מחשבה טובה' רואה בטכנולוגיה כלי משמעותי לצמצם פערים, ליצירת גשר בין אוכלוסיות, למיצוי הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת בחברה וככלי המעלה את תחושת הערך העצמי ואת תחושת השייכות לקהילה. כמו כן, מפעילה העמותה מספר מרכזים טכנולוגיים קהילתיים ברחבי הארץ וכן יוצרת מוביליות חברתית אצל אוכלוסיות מודרות בחברה כדוגמת ילדים ונוער במצבי סיכון, אנשים עם מוגבלויות, דורשי תעסוקה ובני הגיל השלישי.

אורנית בן-ישר, מנכ"לית 'מחשבה טובה': "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם הפועל 'בנק יהב' ירושלים. הבחירה של הפועל להוקיר את פעילותה של 'מחשבה טובה' מרגשת וממשיכה את החיבוק הגדול שמקבלת העמותה מהציבור הירושלמי. כעמותה שנוסדה בירושלים ופועלת בה וממנה שנים רבות, שמחנו מאוד להיות חלק מחגיגה ירושלמית באדום".