בנק ירושלים למען הקהילה

ילדי משפחות ממבשרת ציון ועוד רבים מכל רחבי הארץ נהנו מיום כיף שארגן בנק ירושלים

בנק ירושלים ממשיך בפעילותו הענפה לטובת הקהילה. הבנק קיים בשבוע האחרון ב'סופרלנד' שבראשון לציון את יום הכיף השנתי למען הקהילה, שבו אירח ילדים ובני נוער עם מוגבלויות, עמותות חברתיות, נערים בסיכון ועוד ממבשרת ציון ומרחבי הארץ.  

למעלה מ-200 ילדים, נערים ובני משפחה, התארחו ביום המיוחד שכלל פעילויות חווייתיות בפארק, עלייה למתקנים, מוזיקה, ארוחת ערב ובעיקר הרבה מצב רוח ושמחה.

בין העמותות שהתארחו ביום הכיף של בנק ירושלים, היו משפחתון מבשרת ציון, בית אומנה לילדים השייך לעמותת 'אור שלום' שנמצא במבשרת, אותו מלווה הבנק כבר תקופה ארוכה. בנוסף, למשפחתון ממבשרת, אירח הבנק ביום הכיף השנתי את 'בית סוזן', מרכז לנערים בסיכון מירושלים; עמותת 'אישה לאישה', מקלט לנשים ולילדיהם בירושלים ובאשדוד; ילדי בעלי צרכים מיוחדים ממודיעין, עובדי הבנק עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, מתנדבים ועוד. 

מי שהוביל את יום הכיף השנתי הוא יו"ר ועד העובדים הארצי של בנק ירושלים, מיכאל בן הרוש, שאמר: "הנהלת הבנק יחד עם ועד העובדים שמו להם למטרה לתרום ולקיים פעילויות רווחה למען הקהילה ובכלל זה למען ילדים ובוגרים עם מוגבלויות. במהלך השנה, אנו מקיימים מספר פעילויות קהילתיות גדולות בעיקר בחגים. אירוע השיא הוא פעילות הענק ב'סופרלנד' שכוללת יום שכולו חוויות וכיף, בליווי ובהשתתפות עובדים מהבנק. העובדים שלנו תורמים מזמנם ובאים לסייע בכל הזדמנות שיש פעילויות מעין אלה. כמו כן, מעסיק בנק ירושלים עובדים עם מוגבלויות ומתאים להם את סביבת העבודה כך שתהיה להם סביבת עבודה נוחה שמתאימה לצרכיהם".

יצוין, כי לבנק ירושלים עשייה רבה למען הקהילה בירושלים והסביבה. לאורך כל השנה, תומך הבנק בעמותות ובארגונים חברתיים ומסייע להם. הין העמותות והארגונים: עמותת 'החוט המשולש', 'אור שלום', 'בית הצייר', משפחות נזקקות, ניצולי שואה ועוד. בנוסף, פועל הבנק לקידום הספורט בעיר עם תמיכה בקבוצת האוהדים בית"ר 'נורדיה' ירושלים ובמחלקות הנוער והילדים של המועדון וכן במחלקת הנוער של הפועל ירושלים בכדורסל.