בעיניים מורמות

אין צורך יותר להיכנס לשולחן המנתחים בטיפול לנפילת העפעפים * השיטה החדשנית - מיקרופלסמה קוליברי - אינה פולשנית ומבוססת על גלי רדיו ומיקרופלסמה

טרנד שהפך בשנים האחרונות בקרב נשים רבות, בעיקר בנות 40 ומעלה, הוא טיפול להרמת עפעפים ואם נדייק – ניתוח להרמת עפעפיים. כיום, כל אישה רביעית בארץ ובעולם מתעניינת על הפרוצדורה כדי להשוות לעצמה מראה ערני ומורם יותר מזה הקיים והנופל.

אז בשורה לכל מי שרוצה לטפל בניפלת העפעפים ללא ניתוח, בשיטה חדשנית ולא פולשנית. יש שיטה חדשה: מיקרופלסמה קוליברי.  

שינויים בעפעפיים הם בין הסממנים הראשונים של ההזדקנות. כבר בסוף העשור השלישי מתחילים לרוב לראות צניחה של הגבות ועודף עור בעפעפיים – מה שמשווה לפנים מראה עייף, רדום ומבוגר. אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא ניתוח להרמת עפעפיים, שעל אף היותו ניתוח טוב ויעיל – הרי שבכל זאת מדובר בפרוצדורה פולשנית שמבוצעת בהרדמה ודורשת החלמה והתנתקות משגרת החיים לעיתים אף ממושכת ביותר.

כמן כן, יש לחזור לעיתים על הניתוח לאחר מספר שנים. לכן, התפתח הצורך בטיפול פחות פולשני לטיפול בעפעפיים אשר ייתן מענה למי שלא רוצה ניתוח או למי שעדיין לא צריכה וזקוקה.

המיקרופלסמה קוליברי הוא טיפול של גלי רדיו ומיקרופלסמה, אשר באמצעות נגיעות עדינות בעור גורם לפציעות מיניאטוריות של עור העפעף. הפציעות המבוקרות הללו גורמות לכיווץ של העור ולפתיחת העפעף. מדובר בטיפול הדורש מיומנות גבוהה על מנת שלא לגרום לתופעות לוואי משמעותיות. ביד מיומנת ועם מכשיר נכון ואיכותי אפשר לייצר תוצאות טובות וללא תופעות לוואי.

מהלך הטיפול: אחרי שיושבים עם משחה מאלחשת במשך שעה, מתחילים לבצע צריבות קטנטנות עם טיפ שמוציא גלי רדיו. הצריבות הקטנות האלה אחת ליד השנייה גורמות לכיווץ של העור העודף.

על המיכשור: המכשיר נראה כאקדח כשבקצהו מחט ארוכה ודקה שדוקרת את הלקוחה באזור הרצוי והמורדם (על ידי משחת הרדמה) ובעת הדקירה נשלח פולס גלי רדיו ומיקרופלסמה בו זמנית. הדקירה היא שמהווה את הפציעה הקלה וגורמת לעור להימתח.

מי מתאים/ה לטיפול? כל אחד/ת שמתחיל/ה לראות רפיון או נפילה בעפעפיים ועדיין לא רוצה או זקוק לניתוח וכן אלה שעברו ניתוח עפעפיים וקיימת אצלם נפילה חוזרת לאחר שנים.

עלות טיפול: 3,500 שקלים לטיפול הראשון, 2,500 שקלים לטיפול השני (מומלץ בין 2-3 טיפולים).

הטיפול נעשה בקליניקה של ד"ר להבית אקרמן, המנופים 2 הרצליה פיתוח