'בציר 37'

צילום: נעמה מור
צילום: נעמה מור
קבלו את מופעי החורף של סדנת המחול 'ורטיגו ירושלים'

סדנת המחול 'ורטיגו ירושלים', הפועלת מזה 22 שנים ומנוהלת אומנותית על יד קרן חורש בגון, תעלה את מופעי חורף 'בציר 37', בהם יבצעו 35 רקדנים – תלמידי שנה א' ו ב' של סדנת המחול 'ורטיגו ירושלים' – הופעה המסכמת חצי שנה של עבודה אינטנסיבית בסטודיו.

במופע יבצעו רקדני הסדנה מיצירותיה של נעה ורטהיים – המנהלת האומנותית של להקת המחול 'ורטיגו': 'רעש לבן', 'ימה', 'מאנא – כלי של אור', 'לילא' ו'פרדס' למוזיקה של רן בגנו ואיתמר דוארי.

כמו כן, יבצעו הרקדנים מהרפרטואר של ענבל פינטו ואבשלום פולק קטע מתוך היצירה 'מה טוב בירח', העוסקת במציאות חסרת ודאות בתוך עולם דמיוני, עולם שבו הרצון לעתיד טוב יותר, הגעגועים לעבר הנוסטלגי והפנייה לאהבה מפעילים את הדמויות שבו.

לצד כל אלה, יבצעו רקדני הסדנה יצירות מקוריות של היוצרים העכשוויים שרון פרידמן עם קטע מתוך 'Jerusalem', יצירה שנוצרה על להקת 'בילנפלד' לכוריאוגרפיה המבוססת על פרקטיקת הקונטאקט, אותה מפתח פרידמן ב-15 השנים האחרונות (Practice INA); ו'פינג פונג' מתוך '2'BOUND, יצירתה של דפנה דודוביץ' למוזיקה מקורית של רום פלס, העוסקת בהשפעתה של המציאות הישראלית המורכבת על נפשנו.

23.1.24 , יום שלישי בשעות  19:00 ו- 21:00 – הזירה הבינתחומית ירושלים .

מחיר כרטיס 30 ₪.  לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים  – כאן

24.1.24 יום רביעי בשעות 19:00 ו- 21:00 – הזירה הבינתחומית ירושלים .

מחיר כרטיס 30 ₪. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים  – כאן

25.1.24 , יום חמישי , בשעות  19:00 ו –21:00 בסטודיו "זהבה" במרכז בסוזן דלל ת"א

מחיר כרטיס 30  ₪. לרכישת כרטיסים  כאן