ברמה אולימפית

חניכי מועדון הטאקוונדו 'האריות' השתתפו במחנה אימונים אולימפי בן שלושה ימים במכון 'וינגייט'

מועדון הטאקוונדו 'האריות' שביישוב ממשיך לספק כותרות בתחום הספורט ההישגי, שעה שקיים מחנה אימונים אולימפי בן שלושה ימים אינטנסיביים וגדושים במכון 'וינגייט' – המכון הלאומי למצוינות בספורט.

המחנה, שכלל 30 ספורטאים הישגיים משבעה מועדונים שונים בארץ, התנהל במסגרת של שלושה אימונים יומיים החל מהשעה 6:00 בבוקר ועד לשעה 19:00 בערב. בסיומו של היום, זכו החניכים לשחייה לילית בבריכה האולימפית ועסקו בלימוד תיאורטי מתוך צפייה בקרבות טאקוונדו מתחרויות בינלאומיות.  האימונים ב'וינגייט' התנהלו באווירה ספורטיבית והישגית בניצוחו של מאסטר אסף בייגן, מאמן נבחרת מועדון טאקוונדו 'האריות', שמקיים את פעילותו במתנ"ס מעוז ציון ובהר אדר.

אסף בייגן: "מחנה האימונים היה עבורי השתקפות לימים עברו של נוף ילדות שבהם היינו מעבירים אחת למספר חודשים תקופה ב'וינגייט', שכללה אינספור אימונים ועבודה קשה ומספקת ולצדם רגעי הווי והנאה בלתי נשכחים שקשה לייצר במסגרות אחרות. הגעתי ל'וינגייט' שוב כדי להחזיר עטרה ליושנה ולהעניק לדור הבא של ספורטאי הענף את מה שהיה עבורי המקום לצמוח ולגדול בו. על אף הרצון שכל דקה תהיה מתוך דפי התכנון, נכתב סיפור המחנה בכל יום מחדש, בהמשך הדוק לאימונים, לקרבות ולביצועים של הספורטאים בשטח. בכל יום לימדתי אותם מחדש, למדנו יחד מצפייה ומניתוח קרבות ויישמנו על המזרן את ההתאמות שנדרשות לביצוע. אחרי שעיכלתי את מה שהיה בימים האחרונים, אני מלא סיפוק מהיצירה שיצרנו יחד וזו לבטח הייתה רק יריית הפתיחה".

זה המקום לציין, כי מחנה האימונים היווה עבור הספורטאים הכנה לקראת אליפויות ישראל לקדטים ולנוער שיתקיימו בתאריכים 11-12.4 במהלך חופשת הפסח. בתחרות צפויים לייצג את מבשרת ציון והסביבה כ-15 ספורטאים מהמועדון עטור ההישגים. חלקם מגיעים כבר כאלופי ישראל ומטרתם היא לשמור על תוארם לשנה נוספת.