בשורת הפודטראק: גם אצלנו

הטרנד החדש שבו אוכלים בחוץ וגם מרגישים בחוץ – הגיע ליישוב * המיקום: ליד האמפי בסביבה ירוקה ומזמינה

כמו בכל תחום, גם בענף המזון יש טרנדים ואחד השמות החמים של השנים האחרונות הוא הפוד-טראק – מסעדות על גלגלים שניתן למצוא בכל מקום. אחרי תקופה ארוכה שבה תושבי הסביבה מצאו את מבוקשם בתחום זה במחלף שורש, מגיעה הבשורה עד הבית וכבר לא צריך לרדת מגשר הראל.

נעים וטעים להכיר – שני הפודטראקים של 'BENADAMOS' שהתמקמו להם ליד האמפי בניצוחם של שני אחים תושבי היישוב, אדם ובן שבבו, בעלי ניסיון רב שנים בתחום המזון.

וכדי שלא תתבלבלו בין בשר לחלב, נצבעו שני הרכבים בהתאם – צהוב לחלבי ואדום לבשרי. למותר לציין כי המוצרים כשרים למהדרין (בשרים: ברב מחפוד).

אדם שבבו: "זכינו במכרז של המועצה להפעלה בחמש השנים הקרובות. אנו שמחים להביא את הבשורה ליישוב והציבור מוזמן להגיע אלינו. אנחנו במיקום מעולה ליד האמפי עם רחבה גדולה של ישיבה וספסלים שהותקנו בצל עצי הזית. יש פארק מסביב, נוף מהמם ואווירה כיפית. בקרוב נקיים אירועים כמו חפלות וערבי מוסיקה ויהיה שירות של משלוחים ומכירה לבתים".

בתפריט החלבי ניתן למצוא קפה, אייס קפה, מאפים, גלידות, קאדה מהאבון, פיצות ועוד. בפודטראק הבשרי ניתן למצוא כריך רוסטביף, קרפצ'ו, טוסט נקניק, פלטת נקניקים ועוד.

הפודטראק החלבי יפעל מהבוקר עד הלילה והבשרי מהצהריים עד הלילה. ימי שישי: עד 14:00. מוצאי שבת: לאחר צאת השבת.