גאווה כחול לבן משלנו

הצלחה למועדון הטאקוונדו 'האריות' באליפות ישראל הבינלאומית

במהלך סוף השבוע האחרון, התקיימה אליפות ישראל הבינלאומית בטאקוונדו, התחרות היוקרתית והגדולה ביותר שנערכת על אדמת ישראל, בה השתתפו כ-200 מתחרים שהגיעו מיותר מ-25 מדינות מכל קצוות העולם.

את מועדון טאקוונדו 'האריות', בניהולו ובאימונו של גראנד מאסטר אריה בייגן, ייצג תושב מבשרת ציון, תומר ברש (14).

התחרות היוותה מדד עבור תומר לגבי יכולתו לקראת תחילת עונת התחרויות הבאה ובמטרה לבחון יישום של מיומנויות שעליהן עמל שעות רבות במהלך שנת האימונים האחרונה.

תומר, שהגיע כסגן אלוף ישראל וכפייבוריט למדליה, ניצח שני יריבים בצורה מרשימה שלא השאירה כל ספק כי הוא הספורטאי הבכיר והטוב ביותר בקטגוריה. בכך זכה בתואר אלוף ישראל לשנת 2022.

תומר סיפר בסיום התחרות: "הייתה לי תחרות מאתגרת היום. אני שמח על ההישג ויודע שזו רק תחילת הדרך עבורי. בדרך לזהב גברתי על שני מתחרים, שכל אחד מהם היה נחוש ולא ויתר עד לשנייה האחרונה של הקרב".

לצד תומר, התחרו שני חבריו למזרן האימונים – האחים ירדן (16) וגל (14) נשר – ממובילי הענף בגילאי הקדטים והנוער. גם גל וירדן, אשר מתאמנים תחת קורת הגג של נבחרת מועדון 'האריות', הרשימו ושמרו על התואר אלופי ישראל שאותו הם שומרים באדיקות זה מספר שנים ברציפות.

מאמנם האישי של המתחרים, מאסטר אסף בייגן: "שלשת הספורטאים עשו עבודה יפה. להגיע כמועמד למדליה וכפייבוריט של הקטגוריה זו מעמסה כבדה על הכתפיים ויוצרת תחושת מחויבות ולחץ גבוהות יותר מאלה שחווים המתחרים האחרים. תומר, גל וירדן הם ילדים מוכשרים שמעל כל תכונותיהם ויכולותיהם הייחודיות והמיוחדות, עומדת החריצות וההשקעה – תכונות אופי שהופכות ספורטאי טוב לאלוף. אליפות ישראל הבינלאומית בטאקוונדו היא התחרות האחרונה לשנת תשפ"ב. הספורטאים ייצאו בשבוע הבא למחנה אימונים מרוכז של מספר נבחרות מרחבי הארץ במכון 'וינגייט' ולאחריו לפגרה של שבוע במטרה לצבור כוחות מחודשים לקראת הפתיחה של עונת האימונים הבאה. אנו, המאמנים, שוקדים בינתיים על בניית תוכנית האימונים לשנה הקרובה ועל הצבת מטרות אישיות לכל אחד מהם וליתר חברי נבחרת 'האריות'".

מועדון טאקוונדו 'האריות', המעוטר ביותר באזורנו, מקיים את פעילותו, בין היתר, במתנ"ס הקסטל וכן בהר אדר. המועדון מצרף לשורותיו ילדים נוער ובוגרים בכל הגילאים ובכל הרמות אשר מעוניינים לצבור חוויות ספורטיביות מאתגרות ומהנות, תוך הקניית ביטחון עצמי, משמעת, רעות וכבוד הדדי. למידע נוסף: 0542191433.