גבר בעייתי

צילום אילוסטרציה: xusenru, pixabay
צילום אילוסטרציה: xusenru, pixabay
בעלה של האישה חשוד במעשים מגונים בבתה מנישואים קודמים. בשל הרחקת הבעל מהילדה, בני הזוג לא יורשו להתגורר יחדיו

לדברי עו"ד איריס צור, המייצגת את אביה הביולוגי של הילדה, האב חש כל העת כי בתו עוברת התעללות מינית בבית גרושתו, והשמיע טענות רבות על כך לאורך שנים, אך מוסדות הרווחה ובית המשפט דחו את טענותיו, משום שלא לוו בשום ראיה אמיתית לאישושן, ובשל רקעו הנפשי הבעייתי של האב. 
לדברי עו"ד צור, האב, הסובל מבעיות נפשיות רבות, מתראה עם בתו מדי שבוע, בליווי ידידת המשפחה. לאחרונה, באחד מהמפגשים ביניהם, בנוכחות אותה ידידה, סיפרה הבת לאביה כי בן הזוג של אימה נוהג לקלח אותה ולנשק אותה באיבר המין. 
האב וידידת המשפחה הזדעזעו מהדברים, והידידה אף דיווחה על כך לאגף הרווחה בעיר שבה הם מתגוררים. 
לנוכח הראיות החדשות לטענותיו לאורך השנים, הגיש האב תלונה במשטרה נגד בן זוגה של האם, ובאמצעות עו"ד איריס צור גם הגיש בקשה דחופה לביהמ"ש לענייני משפחה, לקבלת צו הרחקה נגד בעלה של האם מבתו. 
ביהמ"ש למשפחה, שדן באופן מיידי בבקשה, קבע כי חל איסור מוחלט על בעלה החדש של האם להתקרב אל בתה, וזאת לפחות למרחק של 250 מטרים ממנה, וכן נאסר עליו להיות עימה בכל קשר. 
עוד הוחלט, כי העו"ס לסדרי דין עבור הקטינה, תגיש דיווח על אודות מצבה והימצאותה, כמו גם סטטוס החקירה במשטרה. 
לדברי עו"ד איריס צור, צו ההגנה של בית המשפט, אוסר למעשה את מגוריהם המשותפים של הבעל ואשתו, או לפחות אוסר על הבעל לשהות בבית, בכל עת שבה שוהה בו הילדה. "היות והאם היא המשמורנית העיקרית של הילדה, והילדה שוהה בביתה יותר ממחצית מלילות השבוע, מדובר למעשה בצו הרחקה נגד הבעל מבית מגוריו" מסבירה עו"ד צור. 
עו"ד איריס צור עוסקת בדיני משפחה, גישור, צוואות וירושות והסכמי זוגיות וממון.