גם בקיץ: ממשיכים באימונים

ברוח אולימפיאדת טוקיו וההצלחה הישראלית: מועדון הטקוואנדו המקומי 'האריות' קיים מחנה אימונים אולימפי במכון 'וינגייט'

מועדון טאקוונדו 'האריות' ממשיך את העשייה בתחום הספורט ההישגי, שעה שקיים מחנה אימונים אולימפי בן שלושה ימים אינטנסיביים וגדושים במכון וינגייט – המכון הלאומי למצויינות בספורט.

המחנה, אליו הגיעו כ-30 ספורטאים הישגיים משבעה מועדונים שונים בארץ, התנהל במסגרת של שלושה אימונים יומיים בין 05:30 בבוקר ל 19:30 בערב ולסיומו של היום, שחייה לילית בברכה האולימפית ולימוד תיאורטי מתוך צפייה בקרבות טאקוונדו מאולימפיאדת טוקיו 2020. ימי האימונים ב'וינגייט', באווירה האולימפית והססגונית, נוהלו על ידי מאסטר אסף בייגן, מאמן נבחרת מועדון טאקוונדו 'האריות', אשר בימים כתיקונם מקיים את פעילותו במתנ"ס מעוז ציון שביישוב.

בייגן סיכם את ימי האימונים ב'וינגייט': "מחנה האימונים היה עבורי השתקפות לימים עברו ונוף הילדות, בהם היינו מעבירים אחת למספר חודשים תקופה ב'וינגייט', מחנה שכלל אינספור אימונים ועבודה קשה ומספקת, כאשר לצדם רגעי הווי והנאה בלתי נשכחים שקשה לייצר במסגרות אחרות. הגעתי ל'וינגייט' שוב בכדי להחזיר עטרה ליושנה ולהעניק לדור הבא של ספורטאי הענף את מה שהיה עבורי המקום לצמוח ולגדול בו. על אף הרצון שכל דקה תהיה מתוך דפי התכנון, כל יום נכתב מחדש סיפור המחנה, בהמשך הדוק לאימונים ולקרבות והביצועים של הספורטאים בשטח. בכל יום לימדתי אותם מחדש, למדנו יחד בצפייה ובניתוח קרבות מאולימפיאדת טוקיו ויישמנו על המזרן את ההתאמות שנדרשות לביצוע. אחרי שעיכלתי את מה שהיה בימים האחרונים, אני מסופק מהיצירה שיצרנו יחד וזו לבטח הייתה רק יריית הפתיחה".