גם מחר: שיבושים בתחבורה הציבורית

צילום: באדיבות 'אלקטרה אפיקים'
צילום: באדיבות 'אלקטרה אפיקים'
השיבושים יימשכו גם מחר ויורגשו בחלק מקווי התחבורה הציבורית הקשורים למבשרת ציון והסביבה

גם מחר (שישי, 17.6) וביום שני (20.6) תימשך שביתת הנהגים וזו תורגש גם אצלנו, בחלק מהקווים שמשרתים את תשובי מבשרת ציון והסביבה.

שי מלכה, סמנכ"ל השירות ודובר חברת אלקטרה אפיקים, המפעילה קווים באזורנו שישובשו מחר: "נושא השכר ושיפור תנאיהם של הנהגים הינו חשוב ביותר וראוי שיהיה בראש סדר העדיפויות ואיננו ממעיטים בערכם של מעמדם של נהגי התחבורה הציבורית. יתרה מכך, אנו פועלים ונמשיך לפעול במרץ מול משרדי התחבורה והאוצר שביכולתם ובסמכותם לגרום לשיפור בנושא ועושים כמיטב יכולתנו על מנת לקדם עניין זה. בנוסף, וכפי שדיווחנו לאחרונה, אלקטרה-אפיקים החליטה להיטיב את תנאיהם ולהעלות את שכרם של הנהגים וזאת ללא קשר להחלטת משרדי הממשלה. אולם למרות זאת, בנוסף לארגון הכוח לעובדים, מצטרפים כעת גם ההסתדרות הלאומית לשביתה. ההשלכות של השביתה ביום שישי (17.06) יפגעו קשות בציבור הנוסעים בישראל.
קיום שביתות על רקע נושאים אלו לא יסייעו בקידום המשא ומתן, ולצערנו יגרמו לפגיעה קשה בציבור הנוסעים, בפרט אלו אשר תלויים בתחבורה הציבורית ואין להם אפשרויות אחרות. אנו מתנצלים על הפגיעה הצפויה בנוסעים ומבקשים לבחון נסיעה באמצעים חלופיים או לדחות את נסיעותיהם".