גנב, פגע, ברח ונתפס

אילוסטרציה: pixabay
אילוסטרציה: pixabay
נעצר החשוד שנמלט ממחסום משטרתי עם קטנוע גנוב ודרס שוטר תנועה לפני כשבועיים על כביש 1. הוא נחקר בתחנת 'הראל' ובמהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

בפעילות שנערכה הלילה במחנה הפליטים שועאפט, עצרו לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב ירושלים חשוד (18.5, תושב המקום), בחשד לדריסת שוטר אגף התנועה בתאריך 13.7 לקראת חצות הלילה, כשהוא נמלט על קטנוע גנוב באזור מחלף שורש בכביש 1 לכיוון ירושלים.

שוטר התנועה שהיה באותה עת במחסום יזום על הכביש לאיתור הקטנוע הגנוב ונדרס, נפגע באורח קל ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. כמו כן, מיד לאחר המקרה, הוזעקו כוחות משטרה שביצעו סריקות באזור, והקטנוע הגנוב אותר נטוש ונתפס על ידי המשטרה. במקביל, פתחה המשטרה בחקירה במטרה לאתר את החשוד במעשה.

החשוד שנעצר הלילה, הועבר לחקירה בתחנת 'הראל' ביישוב. בהמשך היום הוא יובא בפני בית המשפט, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו לטובת המשך החקירה ומיצוי הדין עמו.

מן המשטרה נמסר: "אנו נמשיך לפעול בנחישות ובכל הכלים שברשותנו נגד עברייני הרכוש האלימים, ובפרט גנבי רכב שלא בוחלים באמצעים בניסיון להימלט מזרועות החוק ולהשלים את ביצוע הפשע, גם במחיר של סיכון חיי אדם ופגיעה פיזית בשוטרים או ביתר משתמשי הדרך".