דאודורנט ידידותי לסביבה

מותג הדאודורנטים 'גרנייה מינרל' מבית מותג הטיפוח הבינלאומי 'גרנייה' עובר מתיחת פנים

מותג הטיפוח הבינלאומי 'גרנייה' משיק בימים אלה בישראל נראות חדשה למותג הדאודורנטים גרנייה מינרל (GARNIER MINERAL). אותן סדרות המוצרים המוכרות והאהובות, בגרסת רול-און ובגרסת ספריי – רק בשינוי אריזה; ידידותית ומתחשבת יותר בסביבה.

מוצרי גרנייה מינרל מבוססים על מדע ירוק, עשויים רכיבים פעילים טבעיים עם יעילות מינרלית המאפשרת לעור לנשום. הרכיבים הטבעיים מופקים מסלע ממקור וולקני, הידוע כסופח זיעה וביכולתו לספוג פי 5 יותר מטלק! בנוסף, הפורמולה מכבדת את הטרנספירציה (אידוי מים מהגוף) הטבעית של העור ומאפשרת לעור לנשום!

המהפכה הירוקה של גרנייה כוללת נראות ירוקה ואחידה לכל המותג, אריזות ירוקות יותר וידידותיות לסביבה:

  • רול און: 33% פחות פלסטיק ביחס לאריזה הקודמת. ניתן להפוך את המוצר ולהשתמש עד הטיפה האחרונה!
  • ספריי: ניתן למיחזור, פקק אטום – מונע דליפה של המוצר

גרנייה מינרל כולל 8 סדרות שונות של דאודורנטים המוגשים באריזת ספריי ורול-און. השוני בין הסדרות השונות מתבטא בצבעוניות על גבי התווית הקדמית של המוצר. כל הדאודורנטים של גרנייה מעניקים תחושה יבשה, נינוחה וקלילה ומאפשרים לעור לנשום!

הוראות שימוש: בספריי – יש לנער היטב לפני השימוש, להתיז ממרחק 15 ס"מ מבית השחי. ברול – יש למרוח על בית שחי נקי ויבש.  התוצאה: לאחר השימוש, העור נותר יבש, בריא ונושם .

מחיר מומלץ לצרכן: 13.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות השיווק, המזון והפארם

גרנייה מתחייב ל"יופי ירוק" (GREEN BEAUTY):

מקורות סולידריים יותר, פורמולות ירוקות יותר, אריזות יותר אקולוגיות, שימוש רב יותר באנרגיות מתחדשות. יותר פעילויות להיאבק בזיהום פלסטיק. מאז 1989 המותג גרנייה מחוייב לפעול לעולם ללא ניסויים בבע"ח.