דלתות כניסה חדשניות

צילום: יח"צ
חדש מ'רשפים': דלתות כניסה המאפשרות התאמת צד פנים הדלת לעיצוב דלתות הפנים ומאפשרות ייצרת שפה אחידה בין עיצוב דלתות פנים הבית לצד הפנימי של דלת הכניסה - הפונה לחלל הבית

דלתות כניסה רשפים מבית חמדיה גרופ, החברה המובילה בישראל לייצור דלתות כניסה ממתכת, משיקה בימים אלו באמצעות דגם חדש בעיצובה ""MOON דלת בעלת תפקיד עיצובי ואמירה חדשנית, עם הכניסה לבית בתחום דלתות הכניסה בישראל.

דלת הכניסה MOON יוצרת ציפייה ומספרת כבר מבחוץ סיפור חדש על שקט עיצובי וחדשנות. הדלת בעלת קווים חדים ומינימליסטיים, אלגנטיות נקיה, עיצוב א-סימטרי ומראה דינמי ומסקרן. מדובר בדלת שהיא לא רק פריט פונקציונלי אלא אלמנט דומיננטי. ההשראה לעיצוב הסדרה הגיעה מעולמות ההייטק בדמות קווים נקיים, תנועתיות מאורגנת ודיוק רב. המראה המתקבל הוא עתידני וחללי. את עיצובה הפנימי של דלת הכניסה המשלב חריטה א-סימטרי ניתן לשלב בעיצוב דלתות פנים הבית ובכך ליצור שפה אחידה בין עיצוב דלתות פנים  הבית לצדו הפנימי של דלת הכניסה הפונה לחלל הבית.

הדגמים השונים בסדרה מגיעים בפלטת גוונים קרירה ועדכנית שנבחרה על בסיס מגמות עכשוויות בעיצוב פנים. הדלתות עוברות צביעה בתנור, טכניקה המעניקה להן גימור עם מרקם מגורען. דלתות MOON היא אמירה חדשה בתחום דלתות הכניסה שפותחת שיחה עיצובית כבר מהכניסה לבית ומרגע קבלת הפנים אליו- כאן גרים אנשים לא שגרתיים.

דלתות כניסה רשפים מבית חמדיה גרופ היא בראש ובראשונה תעשייה כחול-לבן במיטבה. מה שהחל בשנת 1982 כמסגרייה לעבודות מסגרות ודלתות בעבודת יד, הפך עם השנים למותג ישראלי פורץ דרך המציע מגוון דלתות מוסדיות ודלתות כניסה בעיצובים מעוררי השראה. מפעלי החברה באזור התעשייה הדרומי באשקלון משתרעים על שטח של כ-15 דונמים והוקמו בהשקעה של למעלה מ-80 מיליון ₪.

מחיר לצרכן של הסדרה החדשה החל מ ל8,775 ₪ כולל מע"מ

ניתן להגיע ולהתרשם מאחד מאולמות התצוגה של חמדיה גרופ ברחבי הארץ