דלתות של פעם

צילום: יח"צ
דלתות רטרו לבנות עם זכוכית סבתא חוזרות לאופנה

הצבע הלבן תמיד שלט בעולם העיצוב, ובכלל חללי הבית.  בעיקר, בחדרי השינה,  הפינה החמה שאליה  תמיד חוזרים לנוח ולהירגע,   שילוב הצבע הלבן  בו אקוטי, הוא מרגיע, ומשדר סדר וניקיון. אך יחד עם זאת מראה לבן מידיי יכול להיות מנוכר וליצור תחושה קרה ופחות נעימה, לכן מומלץ לשלב את הצבע הלבן עם חומרים, טקסטורות וגוונים  שיצליחו  להעניק לחלל את המראה הנכון והמדויק.  

בימים אלה דלתות חמדיה מציעה סדרת דלתות רטרו לבנות המשלבות מספר דוגמאות  בסגנונות   שהיו  נוכחים  כמעט בכל בית במאה הקודמת.  הדלתות כוללות צוהרים להם התווספו זכוכיות מחוסמות, מודפסות או עם טקסטורה בעיטור עדין במראה של פעם.

בין דוגמאות הזכוכיות ניתן למצוא את זכוכית הפלואו עם המראה העדין והניחוחות המזרחים, וזכוכית הגפיור עם מראה התחרה.  ישנן גם את דלתות הזכוכית סבתא האהובה והנוסטלגית מגיעות עם תבליט וטקסטורה. לצוהר יש גם יתרון פונקציונאלי, כי הוא מכניס אור מאזור מואר למקום חשוך.

הליין החדש מתאים לבתים  המעוצבים  בסגנון כפרי,  או לדירות הרוצות ליצור  אווירה חמימה ומזמינה.  דלתות עם זְכוּכִית סבתא לבנות ישתלבו מצוין עם כורסאות מרופדות, פינת אוכל מסיבית וריצוף עם עיטורים. זכוכית הסבתא יכולה להתכתב גם עם גופי התאורה והוויטרינות בארונות.  מי שלא רוצים לוותר על המודרניות ורוצה לחמם את הבית  בסגנון אישי, יצירתי וייחודי  יוכל לשלב דלתות רטרו בגווני הצבע הלבן בשילוב עם אלמנטים נוספים שיוכלו להוסיף צבע לחגיגה כמו כריות, שטיח, קיר צבוע, ארונות ועוד.

את דלתות הרטרו של חמדיה ניתן למצוא במגוון רחב של  הצבע הלבן: לבן קלאסי, לבן שמנת, לבן קרמי, לבן עם נגיעה של אפור אבן, לבן מוקה, לבן פנינה  ועוד…

מחיר לצרכן: החל מ-2,300 ₪