האופרה 'לה בוהם'

תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית ואופרה 'ליריק פסטיבל' בהפקה בינלאומית לאחת האופרות הגדולות והמוערכות ביותר של המלחין פוצ'יני

בשורה לאוהבה האופרה בישראל. תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית ואופרה 'ליריק פסטיבל' בהפקה בינלאומית לאחת האופרות הגדולות והמוערכות ביותר של המלחין פוצ'יני בניצוחו של אטברס לקסטיגלה מבית האופרה הלאומי של לטביה ובהשתתפות זמרי אופרה בינלאומיים. האופרה תלווה בווידיאו ארט מרהיב.

'לה בוהם' הוא סיפור אהבה קלאסי. רודולפו ומימי, שני צעירים הנעים בין ייאוש לתקווה, קושרים את חייהם זה בזו ונסחפים באהבת נעורים מופלאה, כאשר הסוף הנורא כבר ידוע מראש. הייתכן כי פוצ'יני מצא את המתכון המנצח לאופרת מופת?

המנצח,  אטוברס לקסטיגאלה מלטביה, החל את דרכו כמנצח הראשי של התזמורת הסימפונית של ליפאג'ה בינואר 2010 בהופעת בכורה בלתי נשכחת שסללה את דרכו לאולמות הקונצרטים היוקרתיים בעולם. הוא גם ניצח על תזמורת 'ברלינר סימפוניקר', על התזמורת הקאמרית 'מילי ריזורנס' ועל התזמורת הסימפונית של ליטא בגרמניה, טורקיה, ליטא ובמקומות אחרים. מאסטרו לקסטיגאלה ניצח על כל האופרות המפורסמות בעולם ובין התאריכים שנקבעו לו לנצח בשנים הקרובות, נזכה לראותו גם בישראל נותן פרשנות מוזיקלית מסקרנת ל'לה בוהם' של פוצ׳יני.

'תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית' היא תזמורת הבית של האופרה הקאמרית החדשה בישראל. התזמורת תשתתף בהפקות למוסיקה פופולרית ותפיק הופעות ווקאליות, אופראיות ומחזות זמר עם מיטב הזמרים והלהקות בארץ ובעולם. בסיס פעילות התזמורת ומיקום בית האופרה הקאמרית החדשה הוא באשדוד.

המופע יתקיים ב-1 באוגוסט במשכן לאמנויות הבמה באשדוד.

מחיר כרטיס: 126 שקלים. לרכישה: באתר 'בראבו' ובטל' 3221 *.