הגברים של לי קופר

סקאלה של ג'ינסים לצד פריטי אופנה לכל שעות היממה מהופעה ספורטיבית עד לחליפות מתוחכמות לערב

מותג האופנה לי-קופר משיק את קולקציית קיץ 2022 לגברים, שעוצבה בדגש טרנדים בולטים לעונה הנוכחית עם שילוב של  נוחות, נועזות וצבעוניות.

הקולקציה מתאפיינת במגוון רחב של ג'ינסים ופרטי אופנה לכל שעות היום והערב, תוך הקפדה רבה על איכות הבדים והתאמתם לקיץ הישראלי.

קולקציית הקיץ משלבת שלל סגנונות והשראות אשר לכל אחת ייחודיות משלה. ניתן למצוא פריטים אשר שואבים השראה מעולמות הספורט והכדורסל וניתן להרכיב הופעה מתוחכמת המתאימה לערב, למסיבות ולאירועים עם פריטים אלו. על מנת שהפריט יקבל פיגמנט מבריק וחגיגי, נעשה שימוש באמצעות בדי  100% כותנה באיכות גבוהה.

בנוסף, הקולקציה מציעה לראשונה קולקציית ערב הכוללת מגוון של חליפות בגזרה צרה בגוונים של אבן, אפור בהיר, אפור כהה, כחול ושחור וכן חולצות מכופתרות בגזרת   SLIMלהשלמת המראה. קבוצה זו מותאמת גם לתת מענה לעולמות הערב למי שאינו מעוניין במראה של חליפה,  בעזרת טי שרטים מבד 100% כותנה באיכות גבוהה למראה רך במגוון גזרות ודפוסים וחולצות מכופתרות עם דפוס ALL OVER מבד ויסקוזה. את כל החולצות ניתן לשלב עם מכנסיים מחויטים למראה מוקפד שמתאים לעונת החגים, סיום תיכון וחתונות קיץ.

בסימן הקיץ המותג לי קופר מציע מגוון רחב של פריטים המשדרים חופשה קיצית ע"י שימוש בגוון של כתום מנגו. מדובר בטי שרטים מכותנה בגזרת OVER SIZE  ומכנסי פוטר תואמים למראה של חליפת ספורט. גוון הכתום משולב בקבוצה עם שחור, לבן ואפור מלנג' למראה אורבני עם נגיעות צבע.

סקאלת הג'ינסים של לי קופר מציעה ללקוח קולקציה עשירה ומגוונת של מעל 80 ג'ינסים בבדים ושטיפות שונות  אשר  נותנים ביטוי ומשתלבים עם כל אחת מהקבוצות שמאפיינות את העונה הן בג'ינס ארוך והן בברמודות ג'ינס. ג'ינס ג'וג ממשיך ומתחזק מעונה לעונה, גזרת BONO היא גזרת עם רגל רחבה וישרה ממשיכה איתנו לעונה נוספת. קולקציית הג'ינס של המותג מותאמת למנעד רחב של לקוחות כמקובל במותגי ג'ינס בעולם, תוך מתן דגש על איכות גבוה וחדשנות על מנת להעניק ללקוח חוויית קניה מעודכנת בכל עונה.

טווח מחירים:

ג'ינסים:  299.90-399.90 ₪

טי שרטים וגופיות: 69.90-199.90 ₪

חולצות פולו: 169.90-229.90 ₪

ברמודות: 119.90-279.90 ₪

חליפות: 750.90 ₪

חולצות מכופתרות: 169.90-229.90 ₪

בגדי ים: 99.90 ₪

ניתן להשיג  בסניפי רשת לי קופר ברחבי הארץ