הדור הבא של התחבורה הזעירה בישראל

על הקורקינטים החשמליים Rider M2 Proו- Eighty ev A12

CRISTALINO Group מדווחת על עלייה חדה במספר הפניות ובמכירות בכלי תחבורה זעירה, כולל אביזרי בטיחות כמו קסדות ראש, וביקוש לקורקינטים לילדים. לקראת יום כיפור, קבוצת קריסטלינו משיקה שני קורקינטים חשמליים בעלי איכות נסיעה והיגוי גבוהות, בטיחותיים בעיקר וקלים לשימוש ולנשיאה.

קריסטלינו גאה להציג את הדור הבא של התחבורה הזעירה בישראל ומשיקה את  Rider M2 Proואת Eighty ev A12 Classic:

Rider M2 Pro, קורקינט חשמלי סופר-צעיר עם שלדת אלומיניום איכותית, איכויות נסיעה והיגוי גבוהות, בטיחותי, קומפקטי וקל במיוחד, עם אלמנטים שמוכרים מתחום הקורקינטים הגדולים יותר כמו בלמי דיסק ושיכוך כפול לבלימת זעזועים אופטימלית. הקורקינט מאפשר שימוש נוח וארגונומי, הוא בעל ידיות אחיזה נעימות, בעיצוב חדיש ומודרני וסטייל עתידני

רשימת האבזור של  Rider M2 Proעשירה וכוללת מערכות בטיחות בעלות שלושה מעצורים – כנף אחורית אשר ניתן לדרוך עליה ולהאט את הנסיעה, בלם דיסק אחורי וחיישן עזר לניתוק המנוע בעת בלימה. משטח העמידה רחב לרוכב בעלי ממדים ממוצע, נוחות הנסיעה מורגשת בהחלט בזכות בולמי הזעזועים הכפולים, כאשר בעזרת הצג הדיגיטלי המודרני, הגדול והצבעוני ניתן לשלוט על מהירויות המנוע.

ל- M2 Proתאורה קדמית ואחורית, צמיגים 8.5 אינץ' רחבים לנוחות ואחיזה בתנאי דרך משתנים
סוללת ליתיום פולימר 36 וולט, 7.6 אמפר לשעה, מנוע חשמלי מודרני 250 וואט, ידית תאוצה וצג בקרה דיגיטלי על הכידון.

הקורקינט מגיע למהירות של עד 25 קמ"ש, טווח הנסיעה הוא 20 ק”מ. ניתן לעבור בקלות בין שלושת מצבי המהירות: מצב ספורט עד 25 קמ"ש לנסיעה מהירה, מצב רגיל עד 15 קמ"ש.
מצב הולכי רגל עד 5 קמ"ש, לשימוש באזורים צפופים. בנוסף, הוא קל משקל יחסית לביצועיו, שוקל 14.5 ק”ג בלבד. בשורה התחתונה – מדובר בקורקינט הנותן מענה יעיל, חכם, חדשני וזול לרכיבה אורבנית.

מחיר: 2,190 ש"ח

Eighty ev A12 הוא קורקינט חשמלי נטען, בעל עיצוב מינימליסטי ובלאי חלקים נמוך באופן משמעותי בהשוואה מול המתחרים. בעל צד דיגיטלי, משקל של 15 ק"ג, טווח נסיעה של עד 25 קמ"ש, מכשיר תנועה יציב ובטיחותי. בעל מנוע ובקר של חברת AIKEMA העולמית, שלדה גמישה, קלה ועמידה, בלמים מכניים ובעיקר – עמיד בפני זעזועים.

מחיר: 3,190 ש"ח

ניתן להשיג באתר: https://www.xistore.co.il/