ההצלחה נמשכת

צילום: באדיבות חטיבת 'היובל'
צילום: באדיבות חטיבת 'היובל'
נבחרת הכדורסל של חטיבת 'היובל' ממשיכה במסע הניצחונות

נבחרת הכדורסל של חטיבת 'היובל' באימונו של איתן בן אליעזר השיגה השבוע שני ניצחונות גדולים – 65:32 על בית הספר 'תבל' מרמות ו' ו-62:22 על חטיבת 'קשת' מירושלים. נבחרת הכדורסל, שמורכבת מתלמידי כיתה ח' ומתלמידי כיתת הספורט החדשה של שכבת ז', השיגה ניצחון חשוב על 'תבל', אשר העלה אותה לרבע גמר האליפות המחוזית מהמקום הראשון בטבלה.

הנבחרת, שמתאמנת פעמיים בשבוע בבקרים, הגיעה מאוחדת ומחוברת ליום המשחקים ומהרגע הראשון ניכר היה שהתלמידים הגיעו חדורי מוטיבציה. ההגנה האגרסיבית ומשחק הריצה עזרו לנבחרת של איתן בן אליעזר לפתוח פער מבטיח אשר עזר לה בהמשך. זה המקום לציין את קפטן הקבוצה איתי בדש, שהוביל את החבורה המגובשת, וכן עזרו לו מאוד שחף סיימון ואורי מלול.

איתן בן אליעזר: "אני שמח מאוד על כך שהפרויקט שלנו בשיתוף עם הפועל ירושלים והמועצה ממשיך להניב פירות, אבל הדרך עוד ארוכה. אני רוצה לשבח את השחקנים שבאים לכל אימון – גם בשעות הבוקר המוקדמות וגם בסופי שבוע – כדי להגשים את החלום שלהם ולהניף עוד גביע מול כל תלמידי בית הספר. אני רוצה להודות לגלי שניידר, מנהלת בית הספר; ולמיכל דנו, רכזת שכבת ח', על הסיוע הארגוני ועל התמיכה בנבחרת וכמובן למחלקת הנוער של הפועל ירושלים ולראש המועצה על התמיכה בנבחרת. חשוב לציין כי בנבחרת משחקים תלמידים אשר נמצאים בכיתת הספורט החדשה של החטיבה, אשר עוזרת גם היא להמשיך ולהגיע להישגים ספורטיביים. אני בטוח שבדרך זו ועם השקעה נוספת אנחנו נמשיך להצליח. אני מזמין את כל ילדי היישוב והסביבה להגיע ולתמוך ואפילו אולי להיות חלק מהפרויקט המדהים הזה".