הורוסקופ לימים שבין ה-25 ביוני ועד ה-1 ביולי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
עבור פנויים: בני איזה מזל מדובר בשבוע מצוין להתחלות רומנטיות וחברתיות חדשות?

טלה

השבוע אתם שוב נופלים בתחושה של לאהוב ולקבל ושוב חשים שזה בניגוד לרצונכם, למרות שהאהבה בעיניכם היא הדבר המקסים ביותר אליו אתם נמשכים. געגועים מוכרים אל העבר ולקשרים שהיו קרובים למימוש רציני. נושא הכספים מאוזן ומתחיל להסתדר לכם. בריאותכם מתחזקת. זה הזמן לקבוע ייעוץ במישור הזוגיות והקשר מן העבר.

שור

השבוע ולאחר חודשי התבודדות שלא מרצון, אתם זקוקים לחברה. רומנטיקה ויחסים בין אישיים: אתם מרגישים לגבי בן/ת הזוג שאתם כאמצעי כדי להגיע לשקט ולמשפחתיות. קריירה: עדיין יש לכם מתנגדים בדרך לזכות בתפקיד או במיזם שאתם רוצים. הסביבה הקרובה פיתחה בכם תלות וזה מתחיל להיות מעל לכוחותיכם.

תאומים

לאחר כמה חודשים של קיפאון, אתם חוזרים לעצמכם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. לפנויים: השבוע מצוין להתחלות רומנטיות וחברתיות חדשות או שתשקלו להעניק צ'אנס נוסף לחברים או לאחד מן המקורבים ללבכם. רצוי לנהל שיחה רצינית אבל לא עוינת מול המעביד בדבר שינויים שלגביהם אתם ראויים.

סרטן

השבוע ידיכם מלאות עבודה, סימן לחזרה לעצמכם בתחום המפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא את עצמכם במוקד ההתעניינות בשל הנדיבות והרצון להקשיב. במקום העבודה תיתכן אופציה לצמיחה. אם פוטרתם, תגלו סימנים ראשוניים של תקווה לבאות. אתם חשים בעלייה במצב הרוח ובפופולאריות שלכם במקומות שונים. אתם מתגעגעים למישהו החשוב לכם.

אריה

השבוע הפתיל שלכם קצר ואתם עלולים להסתכסך או להסתבך רגשית עם גורמים שמהם קיבלתם דברים מרצונם. אתם חוזרים לביטחון במהירות אבל שוכחים שאסור לשרוף את כל הגשרים הכלכליים והרגשיים. אתם מחכים לבשורה טובה שאכן תגיע. אתם שונאים שמקבלים את אהבתכם כמובנת מאליה וקלישאות חכמות. עדיף לשמור מרחק ממחזרים חמקניים.

בתולה

אנשים מתעניינת בכם במישור המקצועי. נצלו את הזמן לשם חילוץ עצמות ונפש. כספים מגיעיםומאזנים את המצב. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש בקרוב. המשפחה מסרבת או מהססת למכור או להעניק נכסים רגשיים וחומריים. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/ת הזוג ולא תתאכזבו. זה הזמן  לחפש ייעוץ אישי בנושאים חשובים.  

מאזנים

השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות חברתיות ואישיות מיותרות, עליכם ללמוד לראות את המציאות כפי שהיא ולנהוג בפרופורציות ובעיקר להנמיך ציפיות מבני זוג לגבי פרק ב' כדי לא להתאכזב. תחושת הבדידות מכרסמת בכם בתוך הקשר הנוכחי. חלק מכם לא מצליחים לתקן את דרכיה של הדמות עמה אתם חיים.

עקרב

השבוע אתם ביקורתיים מדיי כלפי עצמכם ואולי גם קצת כלפי האחרים. אל תכעסו על דברים שפגעו ושלא באו ממקור שהתכוון לכך. נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב. הילדים יהיו הכוח המניע שמאחורי קבלת קידום. לנשואים ולפנויים: הקשר הרומנטי יגיע לגבהים חיוביים. לא לדאוג ביחס לתשלומים ולחובות – הכספים יגיעו בזמן.

קשת

השבוע אתם  מרגישים נפלא. בני המין השני יעניקו לכם תשומת לב. המשפחה תפרגן והקשר עמה יחודש או ירוענן. ייתכן שגם יקבלו את השונה בבן/ת הזוג שלכם. בקרוב הצלחה בנוגע לתעסוקה. מישהו ינסה לבקש מכם בעקשנות משהו שאתם מסרבים למכור או לתת. בשורה חשובה בנוגע לילד/ה צפויה להיות חיובית ומרגיעה.

גדי

אתם שוב מנקים את אבק השנים מעל האהבה הישנה אך מהססים להתקרב 'עד הסוף'. מתחילים לגלות שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. צמצמו את מעגל החברים העוינים והרכלנים ואל תתביישו ליזום קשרי עבודה מחדש. אל תפחדו מה'לבד' הזמני. שימרו על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

דלי

פיתוח המודעות העצמית בנושאים הקשורים לרגש הם מילת המפתח השבוע. עליכם למחוק הרבה מהנאיביות המאפיינת אתכם. קחו פסק זמן על מנת ללמוד לקחים ולשנן עמדות שעד לפני זמן לא רב פחדתם לנקוט ולהחזיק בהן. היכולת שלכם עדיין מתעלה על עצמה ברוב המישורים. זה הזמן לייעוץ אישי בנושא הקשר שאתם רוצים בחזרה.

דגים

השבוע מומלץ להתגבר על טינה ישנה. הגיע הזמן להשכין שלום משפחה. בן/ת הזוג מתנה את המשך היחסים. הזדמנות לשפר את מיקומכם הערכי בעבודה. מסר עבודה יובא לידיעתכם. המשיכו לגלות מצוינות בנוגע לפרויקט בו אתם נוטלים חלק חשוב – פירות ההצלחה בדרך. זיכרונות סנטימנטליים מציפים אתכם בכאב מחודש והקשור לדמות קרובה.