הורוסקופ לימים שבין ה-25 בפברואר וה-3 במרץ

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
ענייני עבודה: מי נהנה מאווירה טובה? מי מוצא משהו לא בסדר? ומי מלבט לגבי ההמשך?

טלה

פחד בלהחליט אם לעבוד בעבודה זמנית או להתעקש לגבי מציאת עבודה במקצוע שלכם. בנקודה זו חשוב לזכור שהפחדן מת מפחד כבר אלף פעמים לפני שמת ושהאמיץ לעולם לא יטעם מן המוות אלא רק פעם אחת. מי שחיפש בשבוע הנוכחי עבודה המתחילה בריאיון חיובי, יגברו סיכוייו למוצאה. תהיה לכם סיבה לחייך

שור

אתם מוצאים שמשהו לא בסדר במקום העבודה ומגיעים למסקנה שמנהל גרוע מאשים את פועליו. זה הזמן לקום ולהתנגד להווה המרגיז אבל אל תעשו זאת בכעס כלפי כל העולם. שתפו פעולה עם אלה הרוצים בטובתכם. זכרו שרק חמורים לא אוהבים דברים טובים. זה הזמן לקום ולהתעורר מהאדישות לעתידכם ולשאול את עצמכם שאלות קיומיות.

תאומים

האווירה במקום העבודה נינוחה ומושפעת מהקידום אותו קיבלתם לא מזמן. הגעתם לכך כי זרמתם ברצינות ובהומור ובגלל שאתם יודעים שהחכם מוותר על מה שאין בכוחו לקבל. הפנויים רגשית ייהנו ממזל בתחום הרומנטי אם יפעלו בצורה נכונה. פנו לייעוץ ביחס לבן/בת הזוג הנוכחי/ת או בקשר לבן/בת זוג בקשר התקוע לכם בראש המון זמן.

סרטן

אתם נלחמים נגד בעלי אגו שאינם מודים שהם פוגעים באופן מתמשך. עדיף לבלוע גאווה כדי שלא לאבד חברים ולהישאר שוב כבודדים וללא עזרה מבחוץ. תחום הרגש תקוע בעבר. אתם מחליטים זמנית שהשריון הטוב ביותר הוא לשמור מרחק. התקדמות לכיוון השכרה, שיפוץ או קניית דירה. צלצלו לייעוץ אישי בנושאים הקשורים לרגש, לבית ולתעסוקה.

אריה

אנשים שחשבתם לאויבים יצטיירו כחיוביים מאשר חשבתם תחילה. טיפ השבוע: אל תפחדו מתחום התעסוקה, תשאפו להגיע כמה שיותר למעלה, מפני שרק כשאנו מבקשים את הלא אפשרי אנו מקבלים את האפשרי. הקשר הרומנטי עדיין גורם לכם לכאב. הגיע הזמן להגיע לכדי הכרעה. במקביל, הזדמנות להכיר בן/בת זוג אחר/ת נתקלת בסירוב הלב להתאהב.

בתולה

הייצוגיות שלכם במיטבה. תקופה של כוונות חדשות בנישואין נתקלת באי הבנה. אתם מוקפים לאחרונה באנשים שמתעקשים שלא לקבל שינוי. המסקנה היא שמי שנולד כקוף אינו יכול למות כסוס. למחויבים רגשית: שבוע מלא בתקוות חדשות. לפנויים: העניקו תשומת לב ראויה למבקשים להכיר לכם בן/בת זוג חדש/ה. זה הזמן לטפח את הבית ואת היופי.

מאזניים

יש לכם הצעה עסקית או רגשית או עבודה שלגביה אתם מתלבטים. זה הזמן לחשוב עליה ברצינות יתר. היזהרו מהצעות נוכלים. כפי שלא נותנים לחתול לשמור על החלב, גם לא מרשים לשועל לשפוט בענייני אווזים. למבקשים אהבה: השבוע תרגישו כמחוזרים, אך גם כמאוימים מקשרים מן העבר. אל תתנו לדברים לעלות לכם על כל הראש.

עקרב

אל תתפלאו שבן/בת הזוג עדיין לא חזר/ה, כי זה עניין שלא סגרתם וזה משגע לכם את השכל. אתם סודיים יותר מדיי בימים אלה. השתדלו להתחלק במידע העשוי לעזור לכם, כי ידוע שמי שאוכל בגפו – מת בגפו. אתם ממשיכים לדאוג לבני המשפחה הקרובים ופחות חושבים על הדאגה לעצמכם. הילדים גם מתרחקים וזה כואב.

קשת

אתם במחשבות על העבר ומקווים להחזיר עטרה ליושנה. משהו הקשור לבית יטריד וזה לא קשור למבנה ולסידורים הנקשרים אליו. אתם מחפשים כנות בחברים ולא מספיק מוצאים. אתם נעים מתוך ידיעה שמי שמוצא חבר אמתי מוצא אוצר. הצד הכספי מעיב על כל מה שיש לכם מבחינת הקריירה. זה הזמן להוציא כישרון אל האור.

גדי

בריאותו של בן משפחה קרוב ממשיכה להטריד את מנוחתכם ואתם עושים הכול כמעט לבד. הבודדים או הפרודים המון זמן מחפשים את העבר ואת האהבה שאבדה להם. נושאי ירושה, משפט או כל דבר הקשור לכספים עומדים לדיון ולפסיקה. רווחים נאים מהשקעות עומדים בסכנה. אושר מכיוון בלתי צפוי יופיע בקרוב.

דלי

אתם מסתכנים במישור הרומנטי, אבל ברגע אחד תבינו ששוב אתם טוחנים מים. למחוסרי העבודה: בשורה משמחת בקרוב. אתם מקסימים אחרים ואוהבים לשמוע אתכם, בעיקר כאלה שמחוץ לכותלי הבית. אתם ממעיטים לדבר וזה הסוד שלכם, כי די לחכם במילה. לבודדים: צלצלו לייעוץ אישי ומקצועי בנוגע לבעיות בזוגיות בכדי ללמוד איך להחזיק ולנהוג בה.

דגים

הקשר הרומנטי הנוכחי מסביר פנים, אך ההיסוסים כלפיכם רבים ואתם מחפשים את הדרך להגשים את אהבתכם. לנשואים הוותיקים: יש לכם מטרות של גישור עד כדי כך שאתם דוחקים הצידה את השיקולים הנכונים. השלימו זמנית עם ההתרחקות ותנצחו, כי ניכרת זקנת גברים ברגשותיהם וזקנת נשים במראיהן. כדאי לחשוב על רווחת הילדים ועל עתידם.