הורוסקופ לימים שבין ה-26 באוגוסט לאחד בספטמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל מגלים השבוע צורך עז לבטא את דעותיהם האישיות?

טלה

נושאי הבית יגיעו השבוע לכלל פתרון. עצתי היא לדחות מסע קניות ולרסן  את הנטייה לעבור את הגבול. רצוי לערוך בדיקות בריאותיות. הרגשת הקיפוח מצטמצמת והופכת לשמחה, זאת הודות לחוג התומך, הנאמן והמיטיב. תכלית החוכמה היא לבצע מעשים טובים, בעיקר כשבאופק אנו רואים את החג ואת הימים הנוראים.

שור

אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים. שוב אתם מתאמצים לעשות הכול על מנת לרצות אחרים. ההתקרבות לרוחני תעשה לכם טוב. הגיע הזמן לחשוב פחות על אנשים שסוחטים מכם אנרגיות ויותר לחשוב על עצמכם. בזמן האחרון נתתם מעצמכם לאנשים שאיבדו את כל עולמם. זה מעולה, כי הבאים לנחם יוצאים מנוחמים.

תאומים

השבוע תגלו צורך עז לבטא את דעותיכם האישיות. לכן זכרו: לא זה בלבד שחשוב מה נאמר, כי אם איך נאמר את הדבר עצמו. השקט שלכם מתפרש כחולשה בעיני אנשים מסוימים וזה ממש לא מתאים לכם. לפנויים: הפרידה הכאובה משני אנשים עדיין מכאיבה וצורבת. זה הזמן לסגור על ייעוץ אישי בנוגע לעתידכם המקצועי והרומנטי.

סרטן

מישהו בעמדה בכירה מעריך את המאמצים שלכם. אתם משקיעים את רוב האנרגיה שלכם מחוץ לבית ומזניחים קצת את המשפחה. ראוי לזכור שאמצעים פסולים אינם יכולים לקדש מטרה נעלה. מקדו את תשומת הלב לבן/בת הזוג  ולילד/ה שלכם. הפנויים יחששו לגבי קשר רומנטי שגורם להם לתסבוכת רגשית גדולה.

אריה

השבוע נפתחות הדלתות בפני תאבי ההשכלה והסקרנים שביניכם. הפנויים מדברים על קשרים חדשים ואווירה חיובית תלויה באוויר. עתידכם הרומנטי/רגשי על הפרק, אלא שהפעם אתם מחפשים תשובות ברורות לגבי מקומכם בקשר. רצוי שתשמרו על אהבתכם בד' אמות מפני עין הרע ומפני מחרחרי ריב. זה הזמן לייעוץ אישי.

בתולה

אתם מחפשים להרגיש טוב בחיק בן/בת הזוג. טיפ: זה הזמן לקחת יוזמה ביחס לסכסוך כספי מתמשך. רגישותכם ועדינותכם הרבה משתחררות ונקשרות שוב לאנשים שאליהם קשורים הייתם בעבר. אבות המשפחה היקרים חסרים לכם השנה יותר מתמיד. השמחה מהולה בעצב. אתם מוצאים נחמה במעט שנותר. מחמאה ממקור חשוב עושה לכם את השבוע.

מאזניים

עזרה ממקור בלתי צפוי תהפוך אכזבה ממשפחה למשהו פחות כואב. כדאי לחשוב על התקדמות ממשית בתחום הקריירה. טיפ השבוע: בכוחו של אדם להפוך מבוי סתום לפריצת דרך חיובית. המנוחה בחופשות החגים הקרובים תחזיר לכם את האנרגיות. תנו מכל הלב ובאמת, מפני שכשאין אמת אין חסד. צלצלו לייעוץ.

 עקרב

אתם צפויים לשיחות עומק עם בן/בת הזוג להבהרת מקומכם בזוגיות. נראה כי לנשואים שביניכם תחזקנה שיחות אלה את האינטימיות ואת הקשר. הפנויים ייאלצו לקבל החלטה גורלית לגבי ההמשך. תובנת השבוע: בנשף מסכות מגלים בני האדם את פרצופם האמתי. ציפיות להערכה, תמיכה ושיתוף פעולה מצד בן/בת הזוג באירוע שמתקרב לבוא.

קשת

השבוע יש לכם צורך לסגור חשבונות ישנים. זכרו: קודם שלמתנגדים שלכם נולד הרגל ניבול הפה, הכול התחיל אצלם בניבול הנפש. ניסיון של הרגע האחרון להספיק ולזרז הליכי קנייה, מכירה, שיפוץ וכל הקשור לנושא הנדל"ן. טיפ: אל תיקחו ללב בחג שמתקרב, מפני שגם השנה תתאכזבו בדיוק מאותם אנשים. 

גדי

השבוע תחושו שהזוגיות שלכם הגיעה סוף סוף למצב של עדנה. נראה שככל שאתם מתבגרים, הבנתם מה טיבן וערכן של השותפות האינטימית ושעיניכם הן צוהר שדרכו אתם משקיפים אל החוץ ואל תוככם פנימה. הזמנה כלשהי תיענה בשלילה. אתם מעדיפים השנה את הפנים המוכרות ולא את אלה שפגעו בכם כל השנים.

דלי

הזדמנויות שיביאו בקרוב אפשרויות רווח וחיזוקים בתחום הפיננסי. בכלל, זה זמן טוב לפיתוח הקריירה. דאגות היום והשעה נדחקות הצידה לקראת בוא החג. השנה השמחה כפולה. ביקור חשוב יעשה לכם את החג. האווירה תהיה טובה. שמרו על בריאותכם: זכרו לתמיד שכולם רוצים להאריך ימים, אולם איש אינו רוצה להזדקן שלא בכבוד.

דגים

השבוע עליכם להיזהר מפני נוכלים ושרלטנים. אם עליכם לבחור בבעלי מקצוע, אל תתביישו לקבל המלצות. השמחה בלב לקראת שינוי חשוב מהולה בחששות. השאלה המרכזית במפגש החברתי תהיה מדוע בן שמאכיל את אביו מכל טוב בכל זאת יורש גיהינום? התשובה היא שקודם צריך לשאול האם הוא מאכילו מתוך צרות עין וזלזול?