הורוסקופ לימים שבין ה-27 במאי וה-2 ביוני

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל עצובים ללא סיבה מוצדקת?

טלה

אתם בעלי האמביציה, נצלו זאת. השבוע הוא הזמן לבטל את מי שאתם ורק כך תוכלו לעזור לאחרים.  אתם נועזים בהקשרים רומנטיים וברצון למסד. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובעתידכם הפיננסי. תפגשו אובייקט חדש שיציע לכם את כנותו. לחד-הוריים ללא זוגיות: זה הזמן לנסות קשרים חדשים או מחודשים.

שור

רומנטיקה: מצד אחד רוצים להעז ולהתרגש ומצד שני נדרשים לגלות איפוק וביקורת סביבתית מגבילה. השתמשו בכספכם לשם חיסכון לטווח הארוך. אתם עצובים ללא סיבה מוצדקת. בלב פנימה אתם רוצים לגור במקום מיוער עם נוף ורצים למרחקים. לכם אגלה שהאושר לא במרחקים ולא מעבר לים, כי אם בתוך ליבו של האדם פנימה.

תאומים

זה הזמן להפסקת עישון, התמכרות אחרת, אכילה לא נכונה והשלמת מנת הוויטמינים והמינרלים היומיים. בימים אלה קשה לכם לקבל את השונה. טיפ: כשם שאתם יכולים לסבול שהמראה של אחרים אינו כשלכם, כך תסבלו שדעותיהם אינן דומות לשלכם. אלה שנותרו ללא זיווג והמחפשים את עצמם בכיוונים רגשיים, מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי מקצועי.

סרטן

המשפחה מעמידה אתכם בניסיון על רקע ירושה או בשל כספים אחרים. בנושאים אלה תרגישו שאתם שוב חווים צער ותסכולים. התקרבו לרוחני. דעו שהמצוות העיקריות הן הן יישור הלב ודרך ארץ – כל היתר פחות חשובות. יש לכם אופציה לשנות מקום עבודה. רגעים יפים בחברת אלה שחשבתם שעזבו אתכם. בן/בת הזוג משתפת פעולה.

אריה

מכירת נכס חשוב ממש בזמן הקרוב. לנשואים: אתם מקבלים מסרים כפולים מכיוון בן/בת הזוג והמרירות מתעצמת. ענייני ירושות וכספים עדיין מעסיקים את הסובבים אתכם בשעה שבתנאים מסוימים אתם מוכנים לוותר. זה הזמן לקרוא כמה פרקי תהילים למען אחרים ולמען עצמכם. זכרו: הטעות הכי גדולה היא כאשר האדם שוכח שהוא בן של מלך מלכי המלכים.

בתולה

ירושות וכספים: אל תוותרו למי שההורים העדיפו על פני יתר האחים. המפתח כעת נמצא בידי ההורים אבל הכול תלוי באימא. במישורי עבודה, מגורים ולימודים: אסור לכם לוותר ולהתייאש, כי ידוע ש"אם דלת אחת נסגרת – דלת אחרת נפתחת". דברים לא ברורים מצד אנשים מסוימים שגורמים לכם לרצות להבין. זה הזמן לייעוץ אישי עתידי.

מאזניים

אתם לא מסוגלים לקום ולעזוב מערכות יחסים בגלל הילדים. אתם נתקפים בפחד נטישה ובקנאה. זה הזמן לאמץ בעל חיים כמו כלב נאמן. הוא יאמץ את הכאב שלכם ויעלים אותו כלא היה. אתם נבוכים מן החיים באשר לסביבה הקרובה והמאכזבת. אתם מחפשים יד מכוונת. אתם לא מצליחים לחסוך. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

עקרב

התנהגות בן/בת הזוג עולה לכם על העצבים. אתם מחפשים את הרגע המתאים לקום ולעזוב, אך נאחזים בסיבות ובתירוצים המוכרים. חבר/ה ובני משפחה יעזרו. זה הזמן לזהות את האנשים שסביבכם על פי הערכים הבאים: הגאווה היא שורש לכל המידות הרעות והענווה היא שורש לכל המידות הטובות. נקודות אור יופיעו באמצע חודש יוני הקרוב.

קשת

אתם מתלבטים אם להישאר לסייע בבית או להיכלל במעגל העבודה. הזדמנות לקבל כספים שמגיעים לכם דרך מלחמה עם מוסדות ומערכת המשפט. למתמודדים קשה עם מעבידים ובקריירה מפרכת אומר רק שבתקופה זו תיפגעו מאנשים שנבראו להם שתי עיניים – האחת כדי שיראו את החסרונות שלהם – מה שהם לא עושים…- והשנייה כדי שיראו את המעלות הטובות שלכם.

גדי

אתם יוצאים השבוע לבילוי. בעקבות זאת יגיע ריגוש רומנטי מפתיע. קשרים ישנים יבואו לעזרתכם בנוגע לסוגיה משפטית וכנגד מוסד עקשן כלשהו. השבוע הקרוב הוא הזמן היותר נכון לקחת את עצמכם בידיים. יש לכם המון לתרום ואיכויות רגשיות עמוקות. השתמשו בכך כדי להזדהות עם כאב הזולת. החד הוריים ירגישו את בדידותם.

דלי

השבוע אתם לא מסוגלים לומר מה שאתם חושבים, בעיקר כלפי הבוסים בעבודה והבוס/ית בבית. השתיקה מכפילה לכם את הכאב והקיפוח, אז במקום להתפלל שיהיה לכם טוב בגן עדן, הפסיקו לעשות לעצמכם גיהינום שמקורו בשתיקה. מומלץ לפנות לייעוץ כדי לדעת את נוסחאות הטעות ואת הדרך הנכונה להצלחות גדולות.

דגים

זכרו השבוע: מי שמגביל את כוחכם, יגביל את השפעתו עליכם. יחד עם זאת ולמרות זאת, התנזרו מגישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/בת הזוג. אתם מחכים לתשובה בנושאי תעסוקה ומשפט. שאלות בנושא זוגיות מציקות לכם. אתם מבקשים תשובות מבן/בת הזוג, אבל לא מקבלים תשובה ברורה. זה הזמן לקבל אומץ ולפנות לייעוץ אישי.