הורוסקופ לימים שבין ה-29 באפריל וה-5 במאי

איור: pixabay
איור: pixabay
בני איזה מזל שלא זכו לקידום, יופתעו השבוע לטובה?

טלה

אתם מלאים ברוח חיים ולחימה על גבול השלילי, כך שיפה תהיה לכם הזהירות, שכן אתם עלולים לערער יחסים אישיים. לא לשכוח שקיבלתם פעם אהבה עיוורת. דיפלומטים חייבים לחשוב פעמיים לפני שהם מדברים. זה הזמן לשנות את סדרי העדיפויות לגבי תשומת הלב שמגיעה לאחרים מכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. 

שור

הדברים אינם כפי שהם נראים השבוע. כל מה שאתם מחפשים בתחום העבודה והפנאי קיים באמצעי התקשורת. ארגנו מחדש את נושא הכספים. היו פתוחים יותר לביקורת בונה על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום, יופתעו לטובה. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם.

תאומים

אתם מלאים ברעיונות שעוזרים לאנשים אחרים ולא לעצמכם, כלומר, אתם בעלי כישרון לתכנן מהלכים כלכליים למען אחרים, אך בנוגע לעצמכם – דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת כדי לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ובין הצלחה הכלכלית. זהירות: חלק יסתבכו ברגשות ולא יידעו איך לארגן את המחשבות בנוגע לכך.

סרטן

אתם חולמים השבוע על עסק עצמאי ובינתיים מוכיחים נאמנות לממונים ומתייעלים. מי שעדיין לא מצא את מקומו בשטח התעסוקה, ירגיש כחסר אונים. אלה שלא מצאו אהבה, ירגישו את בדידותם ביתר שאת. לא להתייאש, הזמן הוא מספר סיפורים גדול והוא לצדכם בימים אלה.  ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים.

אריה

אתם עוברים שינוי בכמה תחומים. לא להתייאש: כל התחלה היא חלשה ובסוף תצליחו להתגבר על הכול ובגדול. שבוע רגוע שגוזר מכם כוחות שמוענקים לאחרים. אתם פועלים ברצינות כדי לעזור למישהו שזקוק לכם. כספים מאין שהוא יפתיעו לטובה. זה הזמן לעסוק בספורט ובשיפור הבריאות בכל דרך שתמצאו לנכון.

בתולה

כספים יגיעו בזמן הקרוב. אל תתביישו לבקש עזרה מהמסוגלים לקדם מבחינה כלכלית. למדו שגם בעיטה בתחת כעזרה היא צעד אחד קדימה. תקבלו באורח בלתי צפוי הצעה שנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי אצל בן/בת הזוג. תנו לעצמכם את הקרדיט עבור היותכם נאמנים. פנו לייעוץ טלפוני.

מאזניים

גל הפתיחות שסחף את בן/בת הזוג כלפיכם יימשך. הרגשת שיפור בנוגע לצד הנפשי שלכם. אתם חוששים להתעמת עם הסובבים אתכם. זכרו: מוטב לריב מאשר להיות גלמוד. חלק מכם ינסה לבצע שינוי לתחום אחר או למקום אחר, שינוי שנדחה המון זמן. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה.

עקרב

הצעות ורמזים להתקרבות מכיוון בני המין השני צצים ממקור בלתי צפוי. אנשים שמפריעים לכם במישור העבודה יחשפו את צביעותם לעיני כל. זה הזמן להשתדל להשכין שלום בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות, זכרו: לב חסר דאגה חי זמן רב. אלה שלא מצאו את דרכם באהבה, יעשו חושבים. חפשו ייעוץ טלפוני.

קשת

תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים שנגזרים מאותו עיסוק שבו אתם פועלים. הזמינו השבוע את הדמות החולקת אתכם את החיים לבילוי משותף ושם תדברו על העניינים הכואבים באמת. אם לא כן, תרגישו שהימים ארוכים ושאתם תקועים רגשית באותו המקום. מי שהסתבכו ברגשות, מוזמנים לפנות לייעוץ אישי טלפוני.

גדי

רגעים יפים בחוג המשפחתי יעמעמו את רושם האכזבות הכלכליות מעסק או מתחרות עם הסובבים אתכם בעבודה. אתם מתחילים להבין שדבר אינו מושג ללא מאמץ. צפי לחלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובמסגרת הנישואין. ייתכנו מהלכים חדשים ומעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד. צרו קשר עם חברים ישנים וטובים. בריאותכם מתאזנת באופן הדרגתי.

דלי

עליכם להיות קשובים השבוע לדעות הזולת בהקשרכם. בעקרון, אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים אלא לקבל את השונה. אתם נכנסים לשלב מעשי בנוגע לרוב תחומי החיים. מישהו ינסה לעזור בלפלס דרך במישור התעסוקתי וכדאי שתקשיבו לעצותיו. הקשיבו לו בלית ברירה כי הרעב הוא הטוב שבתבלינים. בקרוב: סיכוי לקבל קידום.

דגים

תמגנטו אליכם עיכובים ובעיות. קושי בלהתמודד עם השגרה והשעמום. לא נורא, זה יעבור. זכרו: אין חכם ללא פגם. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך הקשר האחרון עדיין מהדהד בחדרי הלב ולא עוזב אתכם במנוחה. לנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים לגשר על פערי עמדות. זה הזמן לחפש קידום כלכלי. שתפו אחרים בבעיות.