הורוסקופ לימים שבין ה-29 ביולי לארבעה באוגוסט

צילום: pixabay
צילום: pixabay
לבני איזה מזל צפויה השבוע הפתעה בתחום הרומנטי?

טלה

השבוע צפו להפתעה נחמדה בתחום הרומנטי. אתם מקווים שבן/בת הזוג יפרד/תיפרד מהאגו המעצבן. יש כמה מבני המזל שמזמן מרגישים במצב הרוח הירוד טיפ: אין דבר משחרר יותר מן השמחה. היא מוציאה לחופשי את מוחך ומשרה עליו שלווה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי בנוגע לכל תחומי החיים.

שור

טרדה הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. אתם מרגישים כחסומים כאילו מישהו עצר אתכם מלהתקדם הלאה. טיפ: עליכם להכריח את עצמכם לשמוח אפילו באופן מלאכותי. התמידו בכך ולפתע פתאום תגיע השמחה האמתית. גורם חשוב בדרכו אליכם והוא יעזור לכם להיחלץ מתקיעות.

תאומים

תשובה חיובית מקדמת אתכם בסולם הערכי, הכלכלי והסביבתי. אתם רוצים לומר מילה טובה למישהו אבל פוחדים שזה יתקבל בצורה לא נכונה. העקשנות לגבי האהבה שלכם גורמת לכם סבל רב ולהיתקע במקום אחד ועצוב. טיפ: הכניסו לתוככם מחשבות חיוביות והן תחוללנה בכם נפלאות ושמחות שאי אפשר לתאר אותן במילים.

סרטן

סידורים אחרונים או משפט בנוגע לרכוש משפחתי, יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. טיפ: השתמשו בכל תכסיס שעולה על דעתכם כדי להביא את עצמכם לידי שמחה. זכויות וניצחון משפטי או משפחתי יגיעו לכלל מציאות. ספר, סרט או קבוצה כלשהי יביאו אתכם לחשיבה בריאה יותר. בריאותו בן/בת משפחה גוזלת לכם את מרבית הזמן.

אריה

הקידום בעבודה יגיע בקרוב. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם.  בריאותכם מתייצבת. ההתקדמות בנושא תביעה כלשהי איטית ומייגעת, טיפ: פנו לאנשים היותר מתאימים. הרגילו את עצמכם לזמר ניגון משמח כלשהו. זה ייתן לכם חיים חדשים וימלא אתכם בשמחה ובאושר. סימנים ראשונים של שבירת הקרח ביניכם ולבין הסביבה שמתנגדת לעמדתכם.

בתולה

קשר מהעבר יצוף ויעלה. עזרה ואהבה לבן/בת הזוג יהיו במרכז העניינים. אתם הולכים לקבל סכום כסף שיחלץ אתכם ממרבית החובות. טיפ: היזהרו, למבט העין כוח רב. אם הוא מלווה במחשבה זדונית הוא עלול לגרום נזק. דבר זה ידוע כ'עין הרע'. צלצלו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים.

מאזניים

הפתעה בנוגע לדמות מן העבר תכה בלב המתגעגע. לא למהר, תחכו לצעד הראשון של בן/בת הזוג. אתם מדלגים מעל בעיה שקשורה לילד/ה ומנסים להתעלם מבעיה שהם סוחבים. אתם מחליטים לדחות החלטות קשות. טיפ השבוע קשור לענייני החלטות: אם ברצונכם להיות אנשי אמת, אל תושפעו מדברי אחרים שמעוותים את המציאות.

עקרב

טיפ השבוע: זכרו שדברים יכולים להשתנות מן הגרוע ביותר אל הטוב ביותר כהרף עין. כספים שמגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב. אתם צריכים להעז ולומר את כל מה שיושב לכם על הלב, שכן כל עוד אתם שותקים, אתם מעניקים מתנה לשקרנים ולחורשי מזימות.

קשת

משהו טוב יקרה בתחום הקריירה והמפתח הוא לסרוק את עולם האינטרנט בעקשנות ובמרץ רב. אתם חושבים על תחום המגורים וחושבים על קנייה או על השכרה או שאתם עוזרים לקרובים וליקרים לכם בתחום זה. טיפ השבוע לפוסחים על שני הסעיפים: הללו את האל הראוי מתוך ניקיון הלב ומזווית הראייה הנכונה.

גדי

אתם חווים ניסיון כושל בתחום העבודה. אתם מתחפרים יותר מדיי בבית וחושבים שאין תקווה לנושא חשוב שמטריד אתכם, דעו לכם שאתם טועים ובגדול. טיפ: התפללו בכוונה וראו את כל שערי השמיים נפתחים בפניכם. ניסיתם לשפר את הזוגיות ולא הצלחתם? פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות וחכמות.

דלי

הפתעות בלתי צפויות ביחס לתחום הקריירה. אתם נותנים את הלב בבית אבל לא מקבלים את היחס הראוי. טיפ: צאו לשדה להתפלל, גם זו דרך להביע את מה שבלבכם. כספים יגיעו בזמן הנכון אל המקום כנכון. תשובה שלה חיכיתם תגיע סוף סוף. מידת הסיפוק תלויה במה שתגידו ותעניקו לבן/בת הזוג.

דגים

קשה לכם להתמודד עם הצד הרגשי העוין והמעורפל. יש הצעות במישור הרומנטי אך אתם נעולים על אהבה אחרת שהסיכויים לגביה מעטים. אתם מתעקשים על קשר רומנטי ונופלים כל פעם מחדש. מבחינה כלכלית הגעתם למה שאתם רוצים. לימודים יתקדמו לאט אבל באופן הנכון.  טיפ: שאבו כוחות מתקופות שמחות שהיו לכם בעבר.