הורוסקופ לימים שבין 10-16 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
המלחמה אתנו כבר יותר מחודש. מה צפוי לבני המזלות השונים?

טלה

חוויות של תמונות וסיפורים אודות המלחמה קורעים את הלב הטהור שלכם. אתם חשים בצורך להתפרק כמעט אבל לכם אין את היכולת לעשות זאת. למועסקים: הרגשה של פספוס נוראי. משהו בתחום הרומנטי מתברר באופן שגוי. הנשואים  ירגישו נפלא וכמאוהבים מחדש. התחילו לחשוב על החיים ברצינות. היפתחו לרוחניות ולקוות למטבעות משמיים

שור

בין דאגה למשפחה ולצפירת אזעקות המלחמה, פונים אתם לנסות דרכים יצירתיות בתחום הרומנטי. מישהו יבשר לכם על מפגש שתוכנן. הפנויים יחפשו את הזיווג המתעכב ויהיו מוכנים לפשרות קטנות. אתם יעילים בעבודה, אך לעומת זאת לחוצים מהמצב. לנשואים: נסו שלא לדרוך על יבלות ישנות. הידיעה בדבר קידום תטשטש את הרושם מהכאב הכללי.

תאומים

השבוע כואב בגלל סיפורי המלחמה העצובים. יחד עם זאת, אתם  יעילים מאוד בעבודה וגורמים למריבות בבית. הפתעות חיוביות מהתחום הכלכלי. אלה שבתוך סבך הרגשות, יחושו זאת בעוצמה יתרה. תקבלו הזמנה למסיבה או לאירוע משפחתי. מידת הריכוז מופנית לכיוון העבר, למציאת חברים ולקשרי משפחה ישנים. זה הזמן לייעוץ בענייני הלב והכספים.

סרטן

בין דמעות המלחמה וסיפורה המדמם תמצאו שותפים לעזרה, להזדהות ולנתינה. כספים מפתיעים יאזנו את חשבונכם יחסית לחודש החולף. הנשואים שבכם יקבלו ימים של חסד בנוגע לאיחוי שברי הלב. לפנויים: אתם משקיעים באהבה ומצליחים לקבל בחזרה רגעי חיבה ותשוקה. אתם נותנים בפוקוס על נושא הכספים ותכנונים לפריצה אישית. במשפחה: המון אהבה.

אריה

לבכם פגוע ויוצר בכם עצב עמוק שלא מרפה. הדאגה העיקרית היא במה שנוגע לילדים או לאחיינים. טיפ למזדהים עם כאב האחרים: שאו תפילה וכוונה יתרה שעשויות לעזור בכל מטרה. התקשורת תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה או שתימצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה.

בתולה

למרות מגבלות המלחמה ותוצאותיה לגבי המשק, ידיכם עמוסות בעבודה ובעשייה. יחמיאו לכם וישתפו אתכם פעולה. סוד שלי: מישהו מתכנן לכם את הקידום הבא. לאלה שלא מצאו מקום עבודה, מחכה הפתעה בנושא חשוב זה. לנשואים שבכם: כדאי יהיה לכם לוותר, תתוגמלו בחזרה. זה הזמן לפנות לגורמים בעלי ניסיון כדי לקבל כיוון בחיים.

מאזניים

למרות המלחמה, מזג הרוח הטוב שלכם חוזר בעקביות. זה הזמן למשהו חדש: בעבודה, ביחסים האישיים ובכל תחום שבו תבחרו. ייפתחו בפניכם אפשרויות וייתכן שתמצאו עבודה ראויה. תהליך שהחל לפני כחודש והקשור לתחום הרומנטי, עומד בפני הכרעה. שותפות כלשהי תיחתם ואני צופה לכם רווחים בהמשך הדרך. צפו למחמאות מהממונים. טיפ: היפתחו לאהבה ולנתינה.

עקרב

היכולות שלכם להשרות ביטחון באחרים בולטת בנוגע למלחמה האיומה ולמראותיה. יכולתכם במיטבה בלארגן דברים למען אחרים. לפנויים: סימנים מובהקים מכיוון של אובייקט רומנטי מעניין. בשבת: הפתעה משפחתית חיובית. המישור הרומנטי ייעצר, אך עובדה זו לא תדאיג אתכם יתר על המידה. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בהקשר של דמות מן העבר. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

קשת

השבוע תעזרו לפגועים מהמלחמה בדרך כלשהי. בעקבות זאת יחמיאו לכם ויחפשו את קרבתכם. תקבלו התנצלות בדרך עקיפה.  מציאת קצה חוט חיובי בהקשר לתעסוקה. לפנויים: המישור הרומנטי תקוע באופן זמני. לנשואים מחכה הפתעה חיובית מכיוון בן/בת הזוג. היכונו לכבוד שיורעף עליכם מכיוונים בלתי צפויים. זה הזמן לבנות את היציאה מהמבוך הכספי הירוד.

גדי

ידיעות עצובות מהמלחמה מקבעות אתכם לחדשות. אתם נחושים לבצע את המוטל עליכם ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. סיפור הקשור לחבר/ה לשעבר יעלה על לוח לבכם מחדש. התארגנות לקראת אירוע במסגרת המשפחה תמלא את ידיכם בעבודה. רעיון ויוזמה מכיוון בלתי צפוי, יאפשר לפרוץ את מעגלי חוסר האונים ביחס לחובות ולכספים.

דלי

השבוע המדמם והמלא בעצב, אינו טוב לגבי החלטה בתחום הלימודים או בלקנות דירה. היכולת בלארגן אנשים לשם העזרה האלמנטרית למען הפגועים במלחמה, תרשים רבים מהמכרים שלכם. צפו ליחסים משופרים עם המעסיקים וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. אלה שלא התמזל מזלם בשטח האהבה והתעסוקה, מוזמנים להתקשר לייעוץ בנוגע לחיים ולעתיד.

דגים

השבוע אתם מתעניינים בעזרה לפגועים מן המלחמה יותר מאשר בענייניי החומר האחרים. ילך לכם טוב בתחום הסברתי זה ואף תקבלו הכרה בפועלכם. בעבודה מחכה לכם הפתעה מכיוון בלתי צפוי. מישהו שמתקשר לעברכם ינהל אתכם שיחה סביב זיכרונות ישנים. זה הזמן לפנות לגורמים בעלי ניסיון שיכולים לחלץ אתכם מהתקיעות הרגשית והכלכלית.