הורוסקופ לימים 23-29 באפריל

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל ייצאו השבוע מדעתם בגלל לחצים מכיווני תעסוקה?

טלה

השבוע מתבטא בהצעות חדשות הנוחתות עליכם מכיוונים שונים: עבודה, רומנטיקה ועזרה מידידים ישנים וחדשים. ראשית השבוע הבא יהיה בסימן החלטות ביחס לכל אלה. למרות שאני צופה לעליית מדרגה בתחום הרומנטי, חפשו את האינטרס לפני ענייני הלב. הזמן לצאת וליהנות ממשתלות וממקומות הקרובים לים ולטבע. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד פתרונות.

שור

הלחצים מכיווני תעסוקה מוציאים אתכם מדעתכם. הצעה רומנטית בלתי צפויה. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי כי רואים עליכם כשאתם עצובים. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה. אל תחכו יתר על המידה שכן אתם עלולים לפספס הזדמנויות פז. אתם מתבשרים על לידה או היריון. געגועים למה שהייתם בעבר תוקפים אתכם ללא רחם.

תאומים

הזדמנות לכסות את חובכם בבנק או כלפי גורם אחר. לפנויים: דברו בנועם ובנחת. התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את יחסכם בבית ובמיוחד כלפי בן/ת הזוג. הצד העסקי או התעסוקתי ימשיך להיות טוב וצפויים לכם שבחים על פועלכם. זה הזמן להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לאזן את כל אלה.

סרטן

רגעים מרגשים בקרב משפחה. מוסדות יקשו עליכם את החיים. זה הזמן לטפל בנושאי כספים וזכויות. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות אך יאבדו את דרכם. הורידו את מעטה הקשיחות או האטימות כלפי בן/ת הזוג ושחררו את היונה שבכם החוצה. פנו לייעוץ אישי בנושאים הרגשיים כדי לנצח במערכה.

אריה

אתם רגישים לשמועות הקשורות אליכם. נושאי מכירות ייתקעו שוב. לנשואים: הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. זה הזמן להקדיש את הזמן לשיחות נפש הקשורות למאחד ולמפריד. אתם חשים שהחיים עוברים לכם מול העיניים מבלי שתרגישו את ההנאות ככל האחרים. אתם זוכים לרגעי נחת בחברת נותני עצות והכוונה.

בתולה

משהו באוויר מוציא אתכם לחפש את הכיוון הרומנטי ביתר שאת. ההזדמנות של הזוגות נשואים לשפר את הזוגיות עולה מדרגה. כספים יתעכבו אבל תקבלו רמזים לגבי הגעתם. סימנים של תחייה מחודשת של נושא התעסוקה והקידום ניכרים באוויר. הורידו מעל כתפיכם את התחשבות היתר באחרים. זה הזמן לטפח את הצדדים המורליים שבחיים.

מאזניים

העייפות המצטברת שלאחר החגים מגבילה את הרצון והיכולת לבלות ולחוות את הרגעים השמחים שבחיים. אל דאגה, שמחה חדשה מתקרבת למשפחה בצעדים גדולים. הוסיפו זמן איכות לילדים. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. הפתעות הקשורות לכספים יפיחו בכם שמחה והקלה. חפשו יועצים טובים כדי להיחלץ מתקיעות.

עקרב

השבוע אתם חושבים חיובי וזה מתבטא בעשייה ברוכה ונמרצת. עסקים תקועים ייצאו מן הבוץ או שתמצאו עבודה שתפצה על פגעי הזמן והמקום. הסירו את החרדות מפני הבדידות הזמנית. זה הזמן לנצל הזדמנות כוכבית ולפגוש אנשים מעניינים ואיכותיים באמת. פנו לייעוץ אישי בנושאים רגשיים, מגורים ופרנסה. הלב עדיין מכוון לזיכרונות העבר.

קשת

השבוע תמצאו הזדמנות בשטח הקריירה. מישהו יעזור לכם למצוא קצה חוט בנוגע לעבר. ירושה השנויה במחלוקת תמשיך להעסיק אתכם. החרדות מפני גורלכם הכלכלי מעיבות על מצב הרוח הכללי. אתם מחכים לתשובה גורלית ביחס לתעסוקה. זה הזמן להבין שרק יוזמות בשטח הרומנטי יביאו לכם את קצה חוט הביטחון מפני כישלון.

גדי

אתם מתקרבים לצד הרוחני יותר מאשר לצד החומרי. רגשות הקשורים לבן/ת הזוג מתעוררים מחדש. זה הזמן למצוא את הדרך להביע את שעל לבכם. חפשו את מה שמשרת אתכם בחיים ולא רק את מה שמשרת אנשים אחרים. הכינו רשימת סידורים ותתחילו לבצע את כל מה שדחיתם בעבר. האמינו שאפשר לתקן.

דלי

תמצאו דרך לעבודה חדשה. לפנויים: חפשו זיווג, עבודה וכיוון מקצועי חדש. הכינו עצמכם להפתעה חיובית ביחס לקידום או לעבודה חדשה ומעניינת. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים להפוך את ההזדמנות למשהו משמעותי. הכספים יגיעו בזמן הנכון ולמקום הנכון. אתם חייבים להתנהג בכנות כלפי בן/ת הזוג, אחרת תאבדו את הכול.

דגים

אתם לא יודעים לאן לפנות, מביטים על החיים מתוך חשבון נפש תמידי, חשדנים באחרים ולא מרוצים. אתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה, אבל לא מוצאים שיתוף פעולה כמו בעבר. בעלי העקרונות יסבלו, בעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. חפשו להגשים את הקריירה על מנת לזכות בכבוד ובאהבת היחיד/ה.