הורוסקופ לימים שבין 26 בנובמבר ל-2 בדצמבר

צילום: pixabay
צילום: pixabay
בני איזה מזל מתעסקים יותר בבעיות של אחרים מאשר בשלהם?

טלה

נושא הכספים התאזן. למרות שהבנתם שהמצב האידיאלי בעיניכם אינו המצב הרצוי לבן/ת הזוג, יתחשק לכם לפנק את עצמכם במשהו טוב. צאו ליהנות, אך השאירו את מרבית תכולת הארנק בבית. לכל היותר קחו סכום קטן למקרה של היסחפות גורפת יצרים. פתח לתקווה חדשה בנוגע לקידום או למשרה חדשה – בקרוב מאוד.

שור

הסתדרתם עם הקורונה יפה מאוד יחסית לאחרים. השבוע טוב לנסיעות – במיוחד למקומות בהם לא ביקרתם מעולם. החשש מהמגפה מודחק, אבל קיים. רעיונות חדשים בראש. רצוי להיות יותר תקיפים במקום העבודה. זה הזמן לחשוב על מציאת עיסוק מתאים וחלופי. סימנים להתקרבות מחודשת נתקלים בהיסוסים מבחינתכם.

תאומים

אתם מתעסקים יותר בבעיות של אחרים מאשר בשלכם. הניסיון שאגרתם עם השנים ירשים אחרים. כספים יגיעו כתוצאה ממשפט שהסתיים, מחסכונות ישנים או מהשקעות סמויות שידועות רק לכם. צלקת האהבה עדיין מכאיבה. רובכם מרגישים כתקועים בקשר ישן ומעצבן. חזרו לספורט ועסקו בו בקביעות. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי כדי לפתור בעיה הקשורה לעברכם.

סרטן

שבוע מפתיע לטובה. מי שביצע שינוי קריירה ירגיש טוב מאוד במקום החודש, למרות חוסר הוודאות. חלקכם משועממים מהעבודה המונוטונית ורוצים לעזוב למען משהו אחר ושונה. הצד הניהולי או העצמאי קורץ לכם. אתם סוללים דרכים מקוריות בדרך להצלחה בתחום הרומנטי. יותר מאי פעם, אתם מסוגלים להבחין בין שקרים לבנים לשחורים.

אריה

אתם יכולים למצוא את השביל לקשר שאבד לכם בעבר. גישתכם הליברלית תשפר את הקשרים עם מערכות יחסים חשובות. סכסוך ישן ימשיך להטריד בין אנשים המוכרים לכם היטב. אתם שונאים שלושה דברים והם יבואו לידי ביטוי השבוע: צעקות, קמצנות וקינאה כלפיכם. תשובה חשובה ביותר בדרך אליכם. אתם נראים טוב ומבריקים. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

בתולה

שותפויות ורומנטיקה: הרגשות יתפסו את השורה הראשונה והאחרונה במערכות היחסים. הפנויים והנשואים יהססו לגבי חידוש קשר אינטימי ואהבה שנגמרה מזמן. מדובר בעיקר לגבי מסגרת זוגית שאיבדה מחינה במשך תקופה ארוכת שנים שבה בן/ת הזוג לא נתן/ה את הדעת על משא כאבכם האילם. איתותים מן העבר מרעידים את לבכם המתגעגע.

מאזניים

השבוע אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים. אתם מודים בפני עצמכם שהפנטזיות של האחר הם הסיוט שלכם, מבינים כי טעמם של אחרים אף פעם לא היה טעמכם האישי. הפתעות נחמדות בתחום הקריירה. זה הזמן לספורט, להשגחה על הבריאות ולעשות עם גופכם ככה שלנשמה יהיה כיף לפרוח בו.

עקרב

שוחרי התעסוקה ימצאו הזדמנות למצוא עבודה. באמצע השבוע יבשרו לכם על העזרה שלה ציפיתם מכיוון רשויות ומוסדות. רצוי להיות יותר תקיפים במקום העבודה ולהביע את דעותיכם ואת רצונותיכם בצורה ברורה יותר. חסרי הבנה כמעט מוציאים אתכם מדעתם, השלימו עם העובדה שיש תרופה למחלות אך לא למכות הגורל ולא לרשעות של אנשים מסוימים.

קשת

השבוע אתם עסוקים זמנית בהרבה תחומים. יש תכונה חיובית סביבכם. אל תתנו למשהו פתאומי להוציא אתכם מהשגרה. שימו לב שאם הווידויים שלכם מעניקים לכם ערך כלשהו בפני חברים, שתיקתכם תזכה אתכם בזהב. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו שיוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. אתם חייבים חופשה.

גדי

שבוע טוב לאהבה. אתם נתקלים בפרצוף חמוץ כי הייתם עסוקים מדיי ושכחתם מועד מסוים וחשוב. דעו שאף פעם לא מאוחר לתקן ושזה הזמן לחפש מתנה לבת/בן הזוג ולפצות אותו/ה על דברים הקשורים לענייני הלב. איתותים מחברות קודמת יבלבלו אתכם מאוד. העסיקו את עצמכם בספורט ובאכילה נכונה. זכרו כי פעילות שומרת שהגוף לא יחליד.

דלי

אתם בעלי אמביציה. הקורונה לא מפריעה להמשיך להיות יצירתיים. בין ליל אתם הופכים למעשיים ולמאוד יעילים, עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור את הדעה הפסימית בהקשרכם. הקשרים הרומנטיים עדיין לא מניבים תוצאות שלהם ציפיתם. אתם זקוקים להחלטות כואבות בתחום. נפגעתם בשנה האחרונה ולכן אתם כבר לא פוחדים, כי מי שנרטב אינו פוחד מגשם.

דגים

הקשרים החברתיים צולעים, במיוחד הרכלנים מעצבנים אתכם. השלימו עם זה בגלל העובדה שקוף נשאר קוף, גם אם הוא לבוש יפה. הבית והמשפחה יהיו בראש מעיינכם וציר תשומת הלב העיקרי שלכם. תחושו בצורך לטפל ולהעניק עזרה ונתינה. באופן מפתיע, לא יחסרו לכם השבוע כספים. בקרוב תמצאו עבודה בשכר גבוה יותר.