הורוסקופ לימים שבין 28 בינואר ל-3 בפברואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל צפוי השבוע שדרוג ביחסים הבין אישיים?

טלה

היו לכם עכבות אבל אתם חוזרים להשפעה כוכבית טובה. בעקבות זאת, יסתדרו דברים במישורים מגוונים. חפשו עזרה מחברים ודלגו על הבושה. גם הפעם אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית. קחו את החיים, המשפחה והחברים בקלות. לא לקחת אותם כמובנים מאליהם כי משפחה, ידידים וחברים הם כמו מיתרים – אסור למתוח אותם יתר על המידה.

שור

החששות נעלמים בנוגע לעבודה, קידום עסקים ולימודים. בלבול בנוגע לפרידה או לריחוק מבן/ת הזוג שהותיר אתכם עם רגשות מעורבים. חפשו פרצה על מנת להוציא רעיונות אל האור בעצמכם כי אלוהים נותן את החלב ולא את הדלי. הלימודים ההכשרה והקידום הערכי בסולם הקריירה מעסיקים אתכם. תכונה מרגשת סביב אירוע.

תאומים

החוויה הרומנטית מלאת המסתורין וההנאה עדיין לא נשכחה מליבכם אך היא לא מספיק מובנת. הנשואים מתקשים לנצל את הפתיחות לטובתם. אל תרוצו השבוע לקנות מה שאחרים קונים או רוצים. לדוגמה: אל תקנו עניבה אם אתם צריכים חולצה. בשורה משמחת מכיוון הילדים תפצה על מצוקות נסתרות. הגבירו את המודעות לתקיעות בת השנים.

סרטן

השבוע בזמן הקורונה וקשייה, אתם עדיין מבולבלים ומאוכזבים בהקשרי תעסוקה, אבל תזכו להפתעה. שאו תפילה אמתית. מי שנמצא בגיהינום אינו יודע כי השמיים קיימים. שמרו על הזוגיות שלכם מפני זרים. מישהו ינסה אתכם. הסירו בושה וסגירות מעצמכם. אתם מושלמים כפי שאתם כי אם משהו לא שבור אל תנסו לתקן אותו.

אריה

ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים אבל אתם מסתדרים בעזרת אמונתכם. פנו ישירות לממונים עליכם והסבירו את הרגשת הקיפוח שאותה אתם חווים. נכון שיש לכם מתנגדים אך מומלץ להתאפק. הקפידו לומר את הטוב על חבריכם אך על אויביכם אל תאמרו דבר. הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש.

בתולה

הקידום המקצועי מתעכב. המרגישים כתקועים במקום צריכים לבדוק ולפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. בנקודה זו זכרו כי החיים הם מסע ולא יעד. כספים שמגיעים לכם ממקורות משפחתיים מצד זה או אחר של קירבה מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום. אתם חוששים אך אל דאגה – בריאותכם איתנה.

מאזניים

האנרגיות חוזרות לשכון בכם. הקפידו לתרום מעצמכם. גם השבוע לא תיפטרו מהכעסים הישנים כנגד בן/ת הזוג. זה הזמן לברר עם עצמכם מדוע זה קורה לכם. טיפ השבוע: הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מעבר לרגיל ובכך תתחברו שוב לעצמכם. תהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכל סיטואציה. צלצלו לחברים ולבני משפחה – קרובים או רחוקים.

עקרב

יבול חיובי במישורי העסקים, העבודה, הבריאות והלימוד. התקועים חייבים לחפש את הסיבה לאי ההסתפקות במה שיש שהגורמת להם לתחושת פספוס ולרחמים עצמיים למרות שלא הכי חסר להם דברים בחיים. אל תרוצו לעשות כמו אחרים. אם תעשו זאת, תמותו עייפים. תעשו רק מה שאינטואיציית הלב שלכם אומרת. אתם זקוקים לייעוץ אישי מהיר.

קשת

שבוע של חילוץ עצמי מתקיעות מחכה לכם. החוויות שצברתם לאחרונה מחזירות לכם את הצבע ללחיים. חפשו באינטרנט אחרי אהבה, כיווני הכשרה ותעסוקה. חפשו פרצה בתחום הקריירה וההכשרה. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה. אתם ידועים כאוהבים להתלבש יפה, אבל זכרו שדברים יפים אינם מקהים בדיוק את חודם של קוצי הכאב.

גדי

סוף השבוע בסימן של כוונות רוחניות. קיצה של תקופת רוגז ומלחמה. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. גורם כלשהו מנסה לשקר לכם. שימו לב: סימן טוב לפושע – כשהוא מתחיל להסמיק. למרגישים כתקועים: זה הזמן לפנות לאנשים שיכולים לחלץ אותם מהבעיות הרגשיות והכלכליות.

דלי

שבוע של שדרוג היחסים הבין אישיים. הזמן לחפש את האהבה. הנשואים ירגישו כתקועים וכבעלי רצון להיות מחוזרים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. אתם סובלים די הרבה זמן מאנשים מן העבר ומדיבורים מאחורי גבכם. תחשבו איך להחזיר להם, אך קודם כל זכרו שהמכה הראשונה מהווה את מחציתו של הקרב.

דגים

השמיים נראים רחבים כהשתקפות נשמתכם שמייחלת לשינוי. אתם רציניים ביחס לכוונתכם לעבוד ולהתקדם בחיים. הרגעים היפים חוזרים למעונכם וזה מלווה בהומור, יוזמה, ביצירת קשרים רומנטיים חדשים. בנקודה זו זכרו: הניחו לבן/ת הזוג ותגרמו אגב כך לתופעה הפוכה וחיובית. אנו יכולים להוביל סוס אל השוקת, אך לא להכריחו לשתות. חפשו ייעוץ.