הורוסקופ לימים שבין 4-10 בפברואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל עלולים לטעות השבוע בשיקול הדעת?

טלה

זיכרונות האהבה יגרמו לכם לתסכולים ולמבט לזמן עבר. זה הזמן שלא לחשוב כמה זמן ייקח לכם להגשים את חלומכם. זכרו שהזמן הוא ממילא הרץ המהיר בעולם ושבכל מקרה הוא יחלוף לכם בין האצבעות. אתם שותפים בעזרה לאחרים ובעיקר לילד/ה. רגעים יפים בקשר המעניק לכם הרגשה טובה. אתם נוכחים לדעת שאם טובה שווה כמו מאה מורים.

שור

השבוע עדיף לכם לפעול לבד שכן חוסר הריכוז עלול לגרום לתאונות קטנות ומיותרות. בני מזל שור חכמים, אבל הגיע  הזמן שיידעו את סוד הקשר לאחרים ושיש אולי אנשים היודעים טיפה יותר מהם. רגעים בחברת המשפחה גורמים לחשוב על דרך לפרוץ קדימה. לפנויים: דרכים רבות לאהבה ואחת מהן אתם מגלים דרך עולם האינטרנט.

תאומים

למבוגרים יותר: אתם מתגעגעים לאחד ההורים. קרוב לוודאי שזו אימא, כי אם טובה שווה מאה מורים. זכרו: משמעת עצמית ושליטה נפשית הן הדרכים המחברות בין מטרות סתמיות ובין מטרות נשגבות. המחשבות שלכם נעות בין עבודה, אהבה נכזבת ובין תכנונים לחופשה כלשהי. בעבודה מכשילים אתכם לאחר שנוצרו שינויים ומינויים חדשים שהפתיעו לרעה.

סרטן

לבעלי עסק או למועסקים: עבדו היום כעבדים כדי שמחר תחיו כמלכים. זכרו: ככל שההר גבוה יותר, הנוף משם יפה יותר. אל תפחדו מאתגרים בעבודה, בחברויות ובמיוחד ביחסי אנוש בבית ובתחום הזוגיות. צפויים לכם קצת בעיות בתחום התעסוקה, אבל בסוף תגלו שאתם לא פוחדים יותר מפיטורין כי אתם שומרים עבודה אחרת כאלטרנטיבה.

אריה

אתם מונעים בדחפים זמניים העלולים לפגוע בתדמיתכם. סימן לקידום כלכלי עומד להבליח כאור בקצה המנהרה. אתם הנשואים נתקפים בתחושות שגויות שאתם מקבלים אהבה הבנויה על אינטרסים ועל נוחיות. אתם חושבים על אהבת העבר הגדולה שפעם הייתה לכם ואבדה. הזמינו באומץ ייעוץ אישי בכל הנושאים הזקוקים לתיקון.

בתולה

אתם רוצים השבוע לשנות את גורלכם. אתם צריכים להגדיל את כוח השפעתכם על אחרים וזו ההצלחה האמתית. יוזמתכם תניב פירות בתחום התעסוקה או בעזרה לבן/ת הזוג רק אם תהיו נחושים. הצד הרומנטי תקוע וחלק מכם ירצו לדעת היכן הם עומדים. אתם צועדים בבטחה ברוב התחומים, זכרו, מי שהולך לאט – הולך הרחק.

מאזניים

אתם אומנם עסוקים, אך נמשכים לבריחה מאחריות רגשית. זכרו כי התקווה מתה אחרונה. אל תוותרו, כי השבוע תתחיל תקופה טובה לפעום בחייכם בכמה שטחים חשובים. בעסקים ובקריירה אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. רוב בני המזל מרגישים כמרומים וכמנוצלים על ידי מי שחשבו לאהוב/ה שלהם.

עקרב

יש לכם על כעס על מקום שבו נתתם המון זמן מחייכם. במשך זמן ארוך אתם חווים הרגשה כבדה בתחום העבודה ובתחום הרומנטי, אך החודש מתחילה תקופה הרבה יותר טובה יחסית. כסף לא יבוא משום מקור משמעותי נוסף. בתחום הרומנטי: הרגשה שמתרחקים מכם ושרימו אתכם. סימנים לא ברורים מכיוון בן/ת הזוג.

קשת

חפשו אפשרויות תעסוקה אחרות באינטרנט, בעיתונים ובכל מקום אחר במקביל לעבודתכם הנוכחית. אירוע חשוב בנוגע לילד/ה יכניס אתכם לפעילות יתר. אתם מעוניינים באהבה כנה ואמתית אך לא מסוגלים לצערכם למצוא אותה – גם לא בקשר חדש וגם לא בזוגיות שבבית. העסקים יזוזו לכיוון טוב. פנו לייעוץ. זה בדיוק הזמן.

גדי

מחשבות אודות עתידכם לא נותנות מנוח. אגלה לכם שאתם מבלי לדעת בפתחה של תקופה טובה אבל בינתיים אתם נקלעים לבעיות בתחום התעסוקה ובתחום הזוגיות החסרה. למעשה, איבדתם אמון ברוב האנשים. כתוצאה מכך אתם נתקפים בהרגשה של להיות לבד. זה הזמן לסלוח לכל מי שפגע בכם. כדאי לעצור ולחשוב: מה הטעם בכל הסבל הזה?

דלי

השבוע אתם עלולים לטעות בשיקול דעתכם. אל תחליטו לגבי קניית/מכירת נכס או בלעזוב מקום עבודה שהוא מקור הפרנסה החשוב והיחיד. ימים של לחשוב על אהבת החיים שהייתה לכם ועל הימים שבהם האור היה בהיר יותר והשמיים היו כחולים יותר. הבטחות כלפיכם ימולאו באמצע השבוע. למאמינים: זה הזמן למצוות, לתהילים ולבקשות מבורא עולם.

דגים

השבוע אתם לחוצים לגבי כספים, ירושות, קידום בעבודה שהתעכב, חובות חיצוניים או בשל החלטות הקשורות לתחום האישי. היו טובים כלפי עצמכם יותר משהייתם אתמול ואז תגלו את האמת לגבי נתינת היתר המוגזמת שלכם. אתם נותנים את הנשמה לכולם, אבל אין לכם חברי אמת. בימים רביעי וחמישי: פתאום שינוי לטובה ברוב התחומים.