הורוסקופ לימים 8-14 ביולי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני אלו מזלות מומלץ שלא לתת לטיפוסים מתנשאים להוריד להם את מצב הרוח

טלה

אתם מקבלים מידע ביחס לקשר שאבד. קשרים ידידותיים יעניקו כוח ועוצמות. אמצו גישה ליברלית על מנת לשפר קשרים חשובים. בריאותכם הפיזית משתפרת, אך אתם עדיין זוכרים בכאב את אלה שאיבדתם בנבכי הזמן, דעו שאחד המפתחות החזקים ביותר זו העצה הבאה: שוחחו עם האל כשם שאתם משוחחים עם חברכם הטוב ביותר ותרגישו נפלא.

שור

שבוע טיפה מבולבל. זה הזמן לדעת יותר על הצד הרומנטי והכלכלי. אתם מרגישים שאתם לא באים על סיפוקכם בהרבה תחומים. טיפ: חפשו תמיד את הטוב שבתוככם. התמקדו בטוב ובכך תוכל להפוך אפילו דיכאון לשמחה. שפרו את הבריאות, המשקל והיופי. צלצלו לכאלה שידריכו אתכם לדעת את הדרך היותר טובה להצלחה.

תאומים

השבוע אתם רוצים שהעולם יחרוט את שמכם על לוח התהילה כי אתם מאמינים שהתהילה מיישבת את כל הדברים במקומם. הפנויים יחוו גל רומנטי שייראה כארוך אבל יתברר כקצרצר. תחוו אירועים מקרבים ואחד מהם הוא זה שיתרחש בשבוע הבא. קרייריסטים: קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. מחפשי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות למציאת עבודה כלשהי.

סרטן

הביטחון העצמי יסחף אתכם לכיבושים, עד כדי כך שיתברר מהר כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. זה הזמן להדק קשרים רומנטיים. לנשואים: שפרו את התקשורת, לא להתייאש, למדו שהרבה מנכשלי החיים הם אנשים שלא הכירו עד כמה קרובים היו להצלחה כאשר ויתרו ונואשו. תשובה חיובית בנוגע למישהו יקר מחכה לכם בימים הקרובים.

אריה

לרוצים למצוא תעסוקה: גורמים בתחום הקריירה יאירו פניהם אליכם, רק נדרש מכם המאמץ הקטן לגשת למקומות הנכונים. הגיע הרגע לקבל החלטות חשובות. זכרו כי זמן הוא ההון היחיד שיש לאדם והדבר היחיד שהאדם אינו יכול להרשות לעצמו לאבד. משהו בלב אומר לכם לעבור דירה למקום אחר כי אתם מרגישים כחסומים.

בתולה

עוצמות מחודשות. אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. הוכיחו להם שאתם מסוגלים להצליח. אמצו את האמת שלא ממש נכשלתם, אלא פשוט ניסיתם מלא דרכים שלא עבדו. תנסו שוב וייתכן שהפעם זה יצליח. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי בנוגע: לירושות, אהבה ויחסי עבודה. לאחר חששות כבדים, יגיעו כספים בזמן.

מאזניים

רמת הפופולאריות שלכם עולה למדרגה חיובית במונחים עסקיים ותעסוקתיים. אתם בעלי אמביציה, מעשיים ויעילים עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור את הדעה החצויה בהקשרכם. יש בכם רצון לחיבוק, מגע ורגש. אתם מאמינים גדולים באהבה, שכן אתם יודעים שכל דבר שנעשה מאהבה, מתרחש הרבה מעבר לטוב ורע ובא מלמעלה.

עקרב

רמת המכירות שלכם חוזרת שוב לרמה שמלפני המשבר האחרון. בימים אלה העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם שיהיה חכם במיוחד. הרגשות יתפסו את השורה הראשונה ברשימה. המריבה האחרונה בבית תתברר כלא משמעותית. לאהוב פירושו לסבול. כדי להימנע מסבל, אתם צריך לא לאהוב, אבל אז אתם סובלים מחוסר אהבה. אז מה עדיף?

קשת

אתם מחפשים שינוי ויהי מה. כספים שמגיעים לכם יגיעו. יש תוצאות לטיפול מהיר בנוגע לקידומכם. היכרויות אקראיות יולידו תכניות לשיפור קשר קיים, לאירוסין או להצהרות אהבה מצדכם שתבואנה בתשובה לאיתותים מבן/בת הזוג. השבוע הוא הזמן לשמח לפחות אדם אחד זולתכם. האינטואיציה שלכם מוכפלת עד כדי חדירה לנפש האדם שהכרתם זה עתה.

גדי

כספים יגיעו אליכם כתוצאה ממאמצים קודמים. הפנויים יזכו לימים מפתים, קצרצרים ומעוררי רגשות. המחשבות על ייעודכם הרומנטי והמקצועי לא נותנות לכם מנוח. בנקודת זמן זו אסור לכם להירתע, מפני שכל ניסיון כושל הוא צעד אחד קדימה לעבר הניצחון. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתם הנצחית וימשיכו להדחיק מועקות נסתרות.

דלי

שבוע טוב לאהבה ולפתרונות יצירתיים בתחום הזוגיות. הקיץ הגיע, הרגילו את עצמכם לשיר, לצחוק ולרקוד עם שלושת אלמנטים אלה שתמיד שיפרו לאדם את מצב רוחו ובריאותו לטובה. מישהו חושב עליכם והוא לא בדיוק מישהו מהזמן הנוכחי, אלא ממרחק של שנים רבות. אל תחפשו מתנות לבן/בת הזוג, חפשו ייעוץ שיעניק ניצחון על חולשותיכם.

דגים

משהו פתאומי מושך אתכם אל מחוץ לשגרה. אתם חושבים השבוע מחוץ לקופסה מבחינה יצירתית. טיפ: כדי להמציא משהו חדש או את עצמכם, אתם זקוקים לדמיון טוב וליוזמה אישית שמאחורי ההמצאה. השתבצו במסגרות לימוד, בהרצאות או עסקו בקריאה ובנבירה בנבכי המחשב. התחומים המשופרים והמסייעים הם: חברויות, שותפויות, גילוי שטחים חדשים ומקורות הכנסה נוספים.