הורוסקופ לימים 1-7 בדצמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל מוזמנים לאירוע שאליו הם ממש לא מתלהבים ללכת?

טלה

אתם רודפי אמת ולנוכח המלחמה אומרים בקול רם את מה שאתם חושבים לגבי המחדלים, אבל אל תצפו השבוע שתקבלו באותה המידה את היחס הלבבי שתיתנו לאחרים. בעיות אגו של אחרים מונעות מכם את הקידום בשטח הקריירה. אתם מתקשים להוציא מהראש את הצפיות שלכם מבן/בת הזוג. נושאי כספים וזכויות צצים מחדש.

שור

נושא החטופים והמלחמה מעסיק אתכם במישורי הזדהות ופעולה. משהו קורה לטובתכם ואתם שוב מסתדרים מבחינה כספית. רומנטיקה: אתם נותנים מעצכם ושוב נופלים בקטע הזוגי. הפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות והקנאה כלפי בן/בת הזוג. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום. פנו לייעוץ ביחס לפחד הנטישה בתחום הזוגיות וגם בנושאי כספים, מגורים ועבודה.

תאומים

אתם ידועים כאינטליגנטים, אך למרות זאת לא מצליחים להיחלץ מנוסחאות הטעות בעבודה ובתחום הזוגיות. על רקע המלחמה והנושא הרגיש של החטופים, אתם דואגים ביחס למגורי הקבע אליהם שאפתם. הפתעות בנושאי כספים יגיעו דווקא מכיוון בן/בת הזוג או מכיוון אחד הילדים.

סרטן

אתם הכי משפחתיים ביחס לכלל המזלות, אך למרות זאת לא תקבלו תגובה הולמת להשקעתכם הרגשית והחומרית האדירה. למרות המלחמה והרגשות הנלווים בהקשרה, יבואו כספים מעבודה קשה תוך התמדה והשקעה של זמן וסבלנות. אתם מחכים לתשובה בנושא הקשור לרכוש, למשרה, קידום או כספים. הפנו תשומת לב לעצמכם בנוגע לבריאות ולנראות החיצונית.

אריה

אתם מיטיבים כלפי הסובבים אתכם ביחס לכלל המזלות, אך השבוע אתם מפחדים להפסיד נכסים רגשיים. כל זעזוע ביחסי העבודה, הכספים או הרומנטיקה יכניס אתכם לחרדה. המדינה במלחמה, אז תורידו מלחמה אחת והיא עם עצמכם. לא לפחד מאף אחד ולא לעצור בירוק. זכרו, כי האדם מתכנן תכניות ואלוהים חורץ גורלות.  

בתולה

אתם חכמים ובדרך כלל נוטים לפתור בעיות פסיכולוגיות של אחרים. השבוע תלכו כיחפים וכמי שלא מסוגלים להתגבר על קשיי החיים. בצל המלחמה אתם לא מוותרים על תחום הקריירה ועל המלחמה האישית שלכם להצליח. לנשואים: הדבר שממנו צריכים אתם באמת לחשוש זה מפירוק היחסים האישיים. חפשו יועצים בתחום הזוגי והכלכלי – כולל על הילדים.

מאזניים

רושם המאורעות הקשורים למלחמה עדיין צורב לכם את הלב. אתם רומנטיקנים מובהקים ולא די בכך אלא שאתם מאוהבים במושג 'אהבה'. תתמודדו ותתעמתו עם חוסר האהבה והפרגון כלפיכם. תגלו שיש לכם תקווה ותקבלו הבטחות שיישמעו לכם ככנות וכנובעות מעומק הלב. פנו לייעוץ אישי בנוגע לאהבה וליתר התחומים.

עקרב

אתם שומרים הכול בבטן ולכן יש לכם דברים שנעשו ונאמרו ושמהם נפגעתם. אתם עובדים קשה מאוד, אבל בחזרתכם הביתה אתם לא מקבלים חיוך ופרגון. לפנויים: ניסיתם הכול, אבל לא הצלחתם לייצב את קשר האהבה. אתם לא מסוגלים לחשוף סודות על בן/בת הזוג המזגזג/ת רגשית. כספים יגיעו בזמן – לא לדאוג.

קשת

אתם הכי חברותיים יחסית לבני שאר המזלות. לאור המלחמה והמתח ולאור הבעיות בנושא הקריירה, אתם קצת חסרי סבלנות. אתם סלקטיביים מדיי בנוגע לבחירת תעסוקה. כדאי לכם לצאת לעבוד, גם אם התנאים לא הכי טובים באופן זמני. לפנויים: אל תחששו לאהוב, זכרו שלאדם יש שתי בחירות – לאהוב או לפחד. 

גדי

אתם הכי דינמיים והכי רציניים ביחס לבני שאר המזלות, אך למרבה צערכם כל התכונות המוערכות האלה לא יועילו לכם השבוע. עליכם לא ליפול לידי בן/בת הזוג בכל הנוגע לרגשות. התוכניות לפריצה כלכלית מחדש נעצרה בגלל כתוצאה מאי שיתוף פעולה מצד בן/בת הזוג. אתם מוזמנים לאירוע שאליו אתם ממש לא מתלהבים ללכת.

דלי

בנוסף למועקה הכללית בנוגע למלחמה ולחטופים, אתם חשים כבודדים ומרגישים שהעין הבוחנת שבבית מוציאה לכם את החשק להתקרב אליה. חוזה השכירות שחתמתם לפני כשלושה חודשים וחצי מצית בכם מחדש את הגעגוע לבית משלכם. זוגיות: שמחו במה שיש. זכרו שאהבה היא האסון המקסים ביותר שיכול לקרות לבני האדם. זה הזמן לייעוץ אישי.

דגים

משהו קורה לזוגיות שלכם וזו נסיגה של היחסים לאחור באיטיות מרגיזה ומדאיגה. אתם מחזיקים מעמד בעבודה, אבל עדיין סובלים מקיפוח מעמדי וכספי. תחושה שכל העולם נגדכם אבל זה לא כל כך נכון. המשפחה לא קרובה אליכם כמו שפעם הייתה. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע למצוקות שסחבתם המון שנים.