הורוסקופ לימים 1-7 ביולי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזלות מומלץ במיוחד להתרחק מטיפוסים חלקלקים ומעמידי פנים?

טלה

השבוע אתם בעלי אמביציה מאוד גדולה. שימו לב לכאלה המשכנעים אתכם לבצע משהו שלא מתאים לאישיותכם. זכרו: "מדבר שקר תרחק". במידה ותעשו הכול כדי להוריד את החרדות מקשרים רגשיים, תופיע הזדמנות למצוא את הזיווג המתאים. אתם שוכחים את הדרך ליהנות מדברים, כי אתם מרוכזים – בילדים או במשהו אחר ותובעני.

שור

השבוע טוב למנוחה. אל תתנו לטיפוסים חלקלקים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות, כי הם לא חפצים להגיע אתכם לתמימות הדעת אלא לכיבוש הדעת. שכחתם כספים שמחכים לכם מעבר לפינה? אסור להתייאש, המשיכו להתקדם בתחום הקריירה.

תאומים

הפנויים יזכו לימים מפתים, קצרצרים ומעוררי רגשות. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתכם המסורתית. תרוו נחת מהילדים ומהאחיינים. המחשבות על ייעודכם בחיים לא נותנות לכם מנוח. הרגיעו עצמכם, כי הסימנים הגלויים שטבועים בגוף הם התגלמותה של טביעת הכאב הנסתרת.  זה הזמן לחפש תחום אשר דרכו תוכלו להתקדם מקצועית. הכינו מתנה לקראת אירוע קרוב.

סרטן

העצמאים ירגישו מתוסכלים לגבי עסקאות התקועות כאבן שאין לה הופכין. קחו את החיים בכיף, כי קודם כל תקופה טובה יותר מתחילה מעבר לחודש הנוכחי; ושנית, תצחקו עד דמעות ותבכו עד כדי צחוק כי הפעם תצחקו על רצינותכם העכשווית. כספים יגיעו אליכם ויצילו את החודש. מילים שנאמרו  בכתב אודותיכם, מסבים לכם נחת פתאומי.

אריה

הנהייה המז'ורית לכיוון השורשים המשפחתיים תנצח על נימי הנפש המתגעגעת. געגועים לעבר יוצרים בכם רגשות אשמה מחודשים שחשבתם כי נעלמו. השתחררו מהם כי אתם לא אשמים, פשוט אלה החיים. יש אנשים המסתתרים מאחורי מסכות וחושבים שאתם מאמינים להם, אבל אתם מעמידים פנים כי הם 'בעלי המאה והדעה'.

בתולה

תקופה טובה מתחילה כעת ותמשיך להשתפר. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או לנסות ולבצע צעד עסקי חכם. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח, אלה סתם אנשים עם דעות מעופשות שגורמים לסביבתם לסבול מאוויר מעופש. תיהנו מיכולת צבירת ההצלחה והכסף שנפלה בחלקכם.

מאזניים

מרבית הזמן יוקדש לחיפושים אחר קידום ואולי גם עבודה חדשה. למדו כי שלושה תנאים עשויים לשנות את גורל בני האדם: ספרים שתקראו, קבוצה מלוכדת שתמצאו ועשו לכם רב שיכוון אתכם בדרככם להצלחה. התארגנו לקראת אירוע חשוב שמתקרב והולך. הפנויים יחפשו להעמיק קשרים והנשואים ייהנו מפתיחות מכיוון בן/בת הזוג.

עקרב

השבוע תגיעו למסקנה שלא בפנינים לומדים מהחיים אלא רק במצבים קשים. משהו בתוככם מתלונן על קיפוח גורל. אזכיר לכם שהתחום הרומנטי יפתיע במידה ותתחברו לנושא זה. לפניכם חמישה שבועות טובים לכל דבר שהפריד ביניכם ולבין ההצלחה. קיבלתם הזמנה לאירוע חשוב בתוך המשפחה. תחום המכירות ישתפר לכם ללא הכר כולל תחום הכספים.

קשת

תכירו השבוע מישהו בעל מידות טובות, כזה שכשהוא כועס אין כעסו מוציא אותו מן האמת וכשהוא יכול אינו שולח יד במה שאינו שייך לו. רגשות מוקצנים תוקפים אתכם לגבי הדמות שאותה אתם אהובים. אתם לא יודעים היכן להתחיל נוכח כמות המטלות האדירה. ידברו עליכם שמגיעים לכם יותר כספים.

גדי

לפנויים: אתם יוצאים עם חברים. בעקבות זאת תחוו את עובדות החיים החדשות. היזהרו מטיפוס חלקלק שיציע הצעות. בנקודה זו למדו: אדם טוב אינו זה אשר נותן מהעודפים שלו ומהשפע שלו, אלא זה שמחלק את המעט שיש לו. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי בכל תחומי החיים. תשובה חשובה עומדת להגיע והיא חיובית.

דלי

הייתם עסוקים מדיי? זה הזמן לחפש מתנה לבן/בת הזוג או למישהו יקר/ה במשפחה. למדו שנתינה אמתית ביותר היא שכשאתם נותנים לאחרים מה שאתם באמת צריכים לעצמכם. מכירה או קניה של משהו חשוב עומדת להתממש. קידום כלכלי או מעמדי עומד להגיע. זכויות כמו תנאים כלשהם, הסכם כלשהו צריכים להיבדק היטב טרם חתימתכם.

 דגים

למחויבים רגשית: אל תתנו למשהו פתאומי להוציא אתכם מהשגרה. התנזרו מכל גישה הרפתקנית. זכרו שכבני אדם אנחנו צריכים לנהוג בתיאבון שלנו באיפוק כדרך שאדם נוהג בקיבתו וברעבון נפשו הרוצה תמיד יותר ויותר. אומרים שיש לכם את היכולת לפרוץ כעצמאים. הגיע הזמן להוכיח שאתם יכולים לא רק להתחיל, אלא גם לבצע זאת בפועל.