הורוסקופ לימים 10-16 בדצמבר

מתוך pixabay
מתוך pixabay
בני איזה מזל מודעים השבוע לניצול טוב הלב שלהם?

טלה

הצעות נוחתות עליכם מכיווני עבודה, עזרה, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים. מישהו שנטש יחשוב ביתר רצינות על לחזור. נפלת באהבה? לא נורא, צברת ניסיון. זכרו שיש בכוחה של מעידה למנוע נפילה חדשה. תשובה מעודדת וחיובית ביחס למישהו קרובה להגיע. בקרוב מאוד: תקווה לשינוי מקצוע או לקידום. זה הזמן למצוא ליהנות ממקומות הקרובים לטבע.

שור

אתם אמנם יודעים לאן אתם פונים כלכלית. לאלה המקווים: נושאי מכירות ייתקעו שוב אך רק לשלושה שבועות מעכשיו. לאחר מכן תהיה זרימה חיובית. לנשואים: הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. אתם עוקבים אחרי מישהו מרחוק כדי לדעת עליו פרטים הקשורים לעבר ולהווה. שוב געגוע לזמן עבר חולף לכם בראש.

תאומים

השבוע, למרות הבלבול בתחום התעסוקתי והקידום האישי, אתם צפויים לשבחים. התחום הרומנטי יעלה יפה, רק אתם ידועים ככאלה שלא יודעים לבחור טוב את בן/ת הזוג שלכם. למדו, שאם אתם רוצים לקנות, עברו בשוק, התבוננו וקנו – רק בדרך חזרה. כספים יגיעו בזמן הנכון. התקשרו להזמין ייעוץ מקיף ויעיל.

סרטן

לאחר אורות החנוכה המאירים אתם מתקדמים עקב לצד אגודל מבחינה כלכלית, אך בצורה מרשימה ועקבית. הדרך אל האושר והעושר ארוכה. תודו לשמיים על שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי. סמכו רק על עצמכם ותצליחו. ההתחלות בתחום הרומנטי פתאום נעצרות. האמינו במראה עיניים ואל תסמכו על משמע אוזניים.

אריה

גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה. לצעירים: בשורה על לידה או על סימנים להריון. נפרדתם בעבר מבן/ת הזוג לאחר שגיליתם דברים שלא יכולתם לחיות איתם בשלום מפני שארבעה דברים אינם יכולים להישאר נסתרים זמן רב: הידע, הטיפשות, העושר והדלות. רעננו מחדש את קשת החברים. געגועים למה שהייתם בעברכם תוקפים שוב.

בתולה

אתם מחכים לתגובה לפנייתכם בנושאים חשובים. זה הזמן לטפל בנושאי כספים, מוסדות, ארגונים, שינוי מגורים, עבודה, קידום וזכויות. הקלה קצרת מועד בלחצים תורגש בימים אלה. הצד הרגשי טעון מאוד בכל הקשור לפגיעה מתמשכת בכם. אתם לא רכלנים וידועים כבני מזל רציני כי אתם יודעים שצחוק חסר משמעות הוא סימן היכר של חינוך לקוי.

מאזניים

אתם לחוצים מכך שהמציאות אפורה ללא תעסוקה, כי אתם יודעים שהבטלה היא אם כל רע. חלק מכם ירגישו כמקופחים בשל הבטחה מצד המעבידים שלא קוימה במועדה. אתם לא מסתדרים עם אימא של מישהו או אחות של מישהו. רעננו כוחות בדרך של יציאות תכופות מהבית. זה הזמן לפנות לייעוץ בתחומי לימודים, מגורים וזוגיות.

עקרב

השבוע אתם מודעים לניצול טוב הלב שלכם. למחפשי עבודה או הסבה: זה הזמן לחפש מידע שימושי באינטרנט. רגעי נחת מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה. אתם מאבדים המון איכויות חיים כשאתם לא שומרים על משקל. זכרו שפרה אינה מכירה בשוויו של זנבה עד שהיא נשארת בלעדיו. היפתחו, פנו סוף סוף לייעוץ אישי.

קשת

מבחינה חברתית: הימנעו להקשיב ככל שניתן ללשון הרע ולרכילות זולה. תנו חופש לילדים או לאחיינים כי אם משהו לא שבור אל תנסו לתקן אותו. הזמן יעשה את שלו והוא יתוקן לבד. זה הזמן לחפש עבודה חדשה וללחוץ על קידום. מוסדות יקשו עליכם את החיים. ייתכנו מצבים שבהם תגלו שמגיעים לכם כספים רבים.

גדי

זכרו השבוע להפיג כעסים בעצמכם, כי ידוע שאלוהים נותן את החלב אך לא את הדלי. לפנויים: התמידו לחשוב חיובי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. לנשואים: רעננו את הקשר הקיים לפני שיהיה מאוחר מדיי. אתם חייבים ללמוד את צעדי הריקוד האינטימי מגורם מלומד ומוסמך. זה הזמן לייעוץ אישי.

דלי

שמחה חדשה מתקרבת. אתם לא מרוצים מנתח הגורל? שאו תפילה חרישית. זה יעזור בעת הקשה הזו, כי מי שנמצא בגיהינום אינו יודע כי השמיים קיימים. הוסיפו זמן איכות לילדים. הביטו בצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. זה הזמן לספורט כדי לחטב את הגוף. כדאי לכם לחפש את הגורם שכיוון אתכם בעבר לשמחה ולאושר.

דגים

קחו צ'אנס לבצע צעד נועז קדימה בהכשרה או בתחום הקריירה מפני שכדאי לזכור שסכנה והנאה גדלות על אותו גבעול. בריאות אחד מבני המשפחה תדאיג אתכם ותרגישו שהכול נופל על כתפיהם. זה הזמן לראות את הטוב בבן/ת הזוג. אלה שאינם יודעים איך לפתור את התסבוכות הרגשיות אליהן נקלעו, מוזמנים להתקשר.