הורוסקופ לימים 10-16 ביוני

צילום: pixabay
צילום: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ במיוחד להתרחק ממריבות מיותרות?

טלה

אתם מתקדמים עקב לצד אגודל לעבר מציאת עבודה, אבל יש עוד אחת שקורצת. בכל מקרה, טובה ציפור ביד מאשר שניים על העץ.  ממליץ שלא לוותר על אף יעד שדורש קורות חיים. אתם רוצים ללמוד וקשה לכם להחליט אם זה עכשיו. אתם מחפשים לעשות כסף ודי מצליחים לצבור אותו לאחרונה. אתם מחכים לתשובה חשובה.

שור

מחוסרי המעש השבוע? אם כן, תקבלו בקרוב את מה שאתם רוצים. התרחקו ממריבות מיותרות. טיפ: לא כל מה שמותר הוא מקובל. זכרו ששורש הרע טמון בנתינת היתר שלכם ומאי היכולת לשמור על מידה נכונה. אתם מחכים לתשובה חשובה. אתם מוצאים את הדרך לעשיית כסף ומקדישים אותו לילד/ה. פנו לייעוץ אישי ברוב המישורים.

תאומים

אתם מרירים ביחס לכספים, ירושה ומשפט ונקלעים לסחבת בעניין תשובה שבלעדיה קשה להמשיך הלאה. ייתכנו חדשות כלפי בני משפחה שחותרים תחתכם. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי, דבר שנכון לכם לעשות כי רק המרחיקים לחתור מגיעים לבסוף לאופקים רחבים. התקועים רגשית או כלכלית שייפנו לייעוץ.

סרטן

אתם מבולבלים ומתוסכלים ביחס למערכת הזוגית הישנה. קשה לכם להמשיך הלאה מבלי לברר כמה דברים יסודיים לגבי בן/בת הזוג, טיפ: מי שאינו עוזר, מוטב שיפנה את הדרך. הפנויים מסתבכים ברגשות. שמחה שהולכת וקרבה תעסיק אתכם עד מעל הראש וזה כולל היריון, דירה או הפתעה אחרת בתוך המשפחה אשר ירגשו אתכם מאוד.

אריה

דברים סביב הקשר הזוגי מתחילים להתבהר. עליכם ללמוד שאהבה ללא קנאה כמוה כפולני או כטורקי ללא שפם. אתם מקבלים כוח ואומץ לקום מההריסות. החומה שבניתם סביב הלב עומדת לקרוס. הלבטים והמחסומים האחרונים קשורים בעיקר לילדים, לביטחונם ולעתידם. הרווקים יצליחו לשבור את מעגלי בדידותם. השקיעו בעבודה קשה שתניב לכם פירות.

בתולה

לפנויים ולרווקים: השבוע יותר מתמיד אתם רוצים קשר חדש ויציב, שלא כדוגמת קשרים מתנדנדים שחוויתם בעבר הקרוב ו/או הרחוק. הפתעה שקשורה לעבודה. לא לחשוש מאתגרים חדשים והקידום בדרך אליכם. אתם עשויים למשוך את המין היפה בקסמכם. שלחו הודעה, הושיטו עזרה לאדם קרוב. הימנעו מפליטות פה כלפי הבוסים כמו שחזיר חי עשוי לברוח בשוגג.

מאזניים

תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש, ימריץ את האדרנלין הנשכח. חפשו דרכים על מנת להגביר את הביטחון האישי. הגיע הזמן שתחזרו לספורט באופן קבוע ושלא תדחו זאת לאירועים מזדמנים וזמניים. אל תמרחו את הזמן על מנת לשנות את המצב הכלכלי והרגשי. הימנעו מיועצים לא מקצועיים, כי במקום שבו ישנם שישה טבחים אין מה לאכול.

עקרב

לכם הפנויים: ייתכנו הצעות רומנטיות רציניות וכמה כאלה מוזרות ושכדאי להתרחק מהן כמו מאש, מצד שני עליכם להבחין בין טוב לרע. בהקשרים חברתיים ואישיים, עומדות לנחות לכם הפתעות באמצע החיים. הפגינו ביטחון מחדש. כלב אוכל אינו נובח וכשהוא נובח הוא לא נושך. התקועים מוזמנים לייעוץ כדי לחזק את עוצמת הביטחון.

קשת

היכרויות במישור הרומנטי יולידו אפשרויות של תוכניות לשיפור קשר קיים, אירוסין או הצהרות אהבה מצדכם – בתשובה לאיתותים מבן/בת הזוג. תגלו משמעות במרקם היחסים במקום העבודה הקיים. הנשואים ירגישו שהם לא מובנים למשפחת בן/בת הזוג. התמידו בספורט. אל תוותרו על שיפור התחום הבריאותי בשום מחיר. אלוהים נענה למי שמתעורר מוקדם.

גדי

השבוע אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי חכם. אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. זה הזמן לחפש את הקביעות בקשרים חדשים רומנטיים. תנו מעצמכם לבן/בת הזוג והשבוע תראו סימני אהבה ופיוס.

דלי

אלה שבמערכת זוגית חשים השבוע שאינם מקבלים די צרכם: אהבה, אכפתיות ותשומת לב. הסיבה העיקרית שעוצרת אתכם זו הדאגה לילד/ים. היכנסו לאינטרנט וחפשו את כל מה שאתם רוצים – שם נמצאת התשובה. קראו תהילים מידי פעם אך זכרו: אלוהים משלם, אך לא שכר עבודה שבועי. זה הזמן לייעוץ אישי בכל מישורי החיים.

דגים

אתם רוצים כבר זמן רב לסגור על לימודים ומהססים. החושים ינחו אתכם בבטחה בכל הקשור לתקשורת בין מערכות יחסים קרובות. יחסים מתנדנדים ורעועים יעיבו על תפקודכם היומי. טיפ שבועי: בחרו את האמת כמטרה ובכך תחלקו את הבעיות לשניים. התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית.  פנו לייעוץ לגבי עתידכם – זה הזמן.