הורוסקופ לימים 10-16 בספטמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
שבוע שחל בו יום הכיפורים, זמן לחשבון נפש ולקבלת החלטות חשובות

טלה

זמן לחשבון נפש. בהמשך השבוע תושפעו ממצב כוכבי גדוש בהפתעות חיוביות. ייתכנו מצבי לחץ לקראת אירוע בנוגע לחיבור נפש קרובה מחדש אליכם. שימו לב לדמות המחלקת איתכם את החיים, מצד שני קחו פסק זמן מלרדוף ובלהתאמץ. אל תהיו כמובנים מאליהם וכנותנים יותר מדיי. שימו לב: האהבה מתחמקת לכם בין הידיים אך ורק בגלל שאתם נותנים יתר על המידה ומשורש הנשמה.

שור

תיהנו מהשקט. שבו בשקט ותעשו חשבון נפש נוקב עם עצמכם. אנשים יחמיאו לכם וגם כאלה שלא פרגנו לכם עד כה. אל תמעיטו בערכה של מחמאה וברכה. אתם מרגישים שאתם זקוקים לקצת הבנה ויש גורמים שלא לא מניחים לכם להגיע לכך. אל דאגה, תוך חודש וחצי יתגלו השקעות ישנות כטובות וכמועילות. מצב רוחכם מתנדנד בעיקר בשל הנטל הרגשי, הכלכלי או הערכי.

תאומים

רבים מכם חשים בשלווה שמימית עילאית. השבוע עמוס: בעבודה, בבית, במשפחה ובחברת ידידים קרובים למעט ביום כיפור בו תעשו חשבון הנפש. אתם זוכים ליחס מיוחד וחביבים על כולם. התקווה לחיזוק הקשר הרומנטי מתעוררת מחדש. לא בנויים לסטוצים אלא לאהבה של פעם בחיים. השגרה היא זו שהורגת לכם את הנאות הזמן והרגע. טיפ השנה: דאגו לבריאותכם והקפידו על אכילה מאוזנת. 

סרטן

תהיו עסוקים בחשבון נפש. רגשות מעורבים לגבי קרובת משפחה. אל תדרכו על יבלות ישנות, בעיקר לא להתפרץ בגלל כעסי העבר. הידיעה הטובה בדבר קידום קרוב תשפר את מצב הרוח. קנאים ואויבים סמויים בעבודה וכאלה ששיחקו אותה כחברים שלכם, חושפים את פרצופם הצבוע מחדש. לבעלי חלומות: תתעודדו, כי אף פעם לא קורה שהשמיים נוטעים בכם משאלה מבלי לתת לכם מפתח להגשימה.

אריה

הקורונה הוציאה לכם תחילה את האוויר מהמפרשים אבל קמתם כמו גדולים ואתם מחזיקים מעמד עם כל הדמיון היצירתי שלכם. בעבודה אתם עשויים לקבל רמז קצת מעורפל לגבי קידום מעבר לחגים או כספים וזכויות המגיעים לכם. החודש הוא הזמן המתאים ביותר לעסוק בתחומים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית בנוגע לבעיות.

בתולה

תקלעו לאי הבנות על בסיס חוסר אמון כלפיכם, אך תגיעו לפשרה בגלל הילדים או המשפחה שלחצה. מישהו ומישהי ירגיזו אתכם ותרגישו ששוב אתם נכנסים למעגל ולבומרנג שיחזור שוב על עצמו. משפטים הנוגעים לזכויות ולירושה שוב יעניינו אתכם. אתם ממשיכים להתגעגע לדמות חשובה שהייתה בחייכם ואבדה זו משפיעה מאוד על מצב רוחכם.

מאזניים

השבוע מאופיין בסממנים רוחניים בגישתכם לחיים ולזולת. תעשו חושבים לגבי מקומכם הכלכלי והבין-אישי רומנטי. המשיכו להיות קשובים לעצות בעיקר ביחסי אנוש או לגבי איך למצוא עבודה כלבבכם. הקשיבו יותר לנשמה ולנפש וזה עשוי לעזור לכם להתמודד עם דאגות כלכליות סבוכות.

עקרב

אלה שלא מצאו עבודה יופתעו בהמשך החודש לגבי מציאת קצה חוט בנושא חשוב זה. התחום הרומנטי ברוורס והוא זה התוקע אתכם באותו מקום. אתם לא מקבלים תשומת לב ופרגון מזה המון זמן ממי שבאמת אתם רוצים. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם. לעובדים: הקידום יגיע בקרוב. אחרי החגים זה הזמן לשמירה על משקל נכון ולטיפוח היופי.

קשת

שבוע של אווירת חגים וקדושה מוצף בשפע של אור ואהבה לפניכם. במידה ותתאמצו להגיע לפשרות, תהיו יכולים לסמוך על כך שהשינויים יתקבלו בברכה בכל המישורים – כלכלית ורומנטית. המשבים הרוחניים והטהרה יתפסו את השורה הראשונה וגם את האחרונה. רגישותכם כלפי המשפחה הקרובה גבוהה כמו בכל שנה בימים אלה. זה הזמן לקצת ספורט למען היופי והבריאות.

גדי

זה הזמן להתחבר לרוחניות. נטייתכם היא לזכור יקרים שהלכו לעולמם ולהנציח את זכרם כמו היה זה רק אתמול. אהבתכם תחשוף את פניה האמתיות. מציע לכם לבדוק אותה דרך ההיגיון ופחות עם הלב. ההחלטה לעזוב עבודה תידחה מחדש. אתם צודקים כאשר אתם מתנגדים לתת לאחרים להכתיב לכם את הדרך לאושר שלהם, כי אתם מספיק חכמים לדעת שההצלחה פירושה מה שהבורא ואתם רוצים באמת.

דלי

תקופה המאופיינת בהחלטות אישיות פשרניות. מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר החדש בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה. במידה וכך, תזכו בקרוב לקידום תוך זמן לא רב. לחסרי הזיווג אני מייעץ לדבר על הנושא בתקופת החגים ובמקביל גם לצאת ולהעז שכן הסימנים מראים על רצון טוב מסימני השמיים ונתיביהם. בעלי העסקים ינשמו בקרוב קצת לרווחה. רגעים יפים ומרגשים בחברת המשפחה.

דגים

אתם מתנתקים מגשמיות. רגעים מרגשים בחברת איש/ה מיוחד/ת ימלאו אתכם בציפיות להמשך תמיכה רגשית וגם במובנים אחרים. החודש, כמו בחודשים האחרונים, אתם רוצים לעשות סדר בבלגן ולא מזהים את החוסמים אתכם מבחינת קידום וכספים. לנשואים או לפנויים: סימני התקרבות ראשוניים מכיוון בן/ת הזוג. התרגשות לקראת עניינים משפחתיים ובעיקר בגזרת הילדים.