הורוסקופ לימים 11-17 ביוני

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל יגלו את האמת לגבי הסרט הקשה אותו הם עוברים?

טלה

למרות נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי, כספים יגיעו בזמן ובכך תוכלו להגשים את פרויקט העצמאות האישית שלכם, בעיקר בסוף החודש. תסכולים? לא נורא, כי בקרוב תמצאו אפשרות של פתרון למגורים ותעשו שינוי שימלא את חייכם/ילדתך/ם בסיפוק. טפלו בבעיות האישיות על מנת להיחלץ מהתקיעות הארוכה. בעוד 20 יום תתעוררו לחיים ולהחלטות.

שור

נסיגת כוכב התקשרות מרקורי תאובחן בכם על ידי לחיצות בתחומי כספים, חובות חיצוניים, קידום בעבודה או בשל החלטות הקשורות לתחום האישי. היו טובים קודם כל כלפי עצמכם, ישרים עם מצפונכם ואז תגלו את האמת לגבי הסרט הקשה אותו אתם עוברים, סרט שכולו דרמה תורכית-ארגנטינאית. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי עתידי.

תאומים

אתם מתקשים להציב גבולות ויש המנצלים את הפרצה. קשרים ישנים מבוססים על חוסר איזון. מצפים מכם להוביל. רטרו כוכבכם האישי מרקורי מקפיא, מחבל ועוצר אתכם בעיקר בתחום הקריירה ומן הבחינה החברתית. אל תיכנסו לעימותים, הבליגו. יש לכם שאלות לגבי עתידכם ולגבי סיפור רגיש במיוחד. זה הזמן לייעוץ אישי.

סרטן

אתם טרודים בענייני היום והשעה ומבינים פתאום שמתנות חינם מקבלים אך ורק מקסימום בימי הולדת. אתם מנסים לצאת השבוע לבעיה שאתם בניתם בעצמכם ושנכנסתם לתוכה בטעות. מומלץ לכם לשטוף את סימני התמימות ולהסתכל למציאות ישר בפרצוף. אם תצליחו לבצע זאת, תוכלו לזכות בתחילת היציאה מהמשבר התדמיתי והערכי המתמשך ממנו אתם סובלים.

אריה

לפני פרק ב': זיכרון צלקת האהבה שוב יגרום לכם לתסכולים ולחששות מקשרים. אתם חייבים להמשיך הלאה ולזכור שהעבר הוא הגנב הגדול ביותר של העתיד. צפויים לכם בעיות בתחום התעסוקה. באופייכם אתם עשויים מאש ומלהבה ולכן השאלה היא אם תשמרו על שליטה זו לאורך זמן או שתמשיכו להחזיק את ה'ברוגזים' הארוכים שלכם.

בתולה

המחשבות נעות בין עבודה, אהבה נכזבת – לא רק לגבר – לגבי אהבה כלשהי ובין תכנונים לחופשה. טיפ השבוע: אל תחשבו כמה זמן ייקח לכם להגשים את חלומכם להגשמה עצמית מלאה. זכרו שהזמן הוא החייל, הרופא והרץ המהיר ביותר בעולם. אתם משקרים לעצמכם שכאילו אתם לא מחכים לאהבה.

מאזניים

שבוע מעורפל. רטרו כוכב מרקורי גורם לכם למצבי רוח משתנים, לאיבוד דברים ולשכחה. אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה יעילים אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. אתם מרגישים מרומים ומנוצלים על ידי מי שחשבתם לאהוב/ים שלכם. למרות שקשה לכם, קחו הכול בקלות. צלצלו לקבוע ייעוץ אישי–מקצועי שיחזיר לכם את החיוך.

עקרב

עיכוב בתחום כספים ועסקאות. ימים של געגוע לאהבת החיים בהם האור היה בהיר יותר וכאשר השמיים היו כחולים יותר. בני הזוג מרגישים מקופחים בגלל חוסר תשומת לב. בעיקר הפנויים: כעקרבים כמו תמיד, אתם מושכים אש אהבה ומסתבר שהיא עולה מהר מדיי במעלית התשוקה ואת הניצול של בני המין השני אתם הכי שונאים.

קשת

שבוע נוסף בו אש ההתלהבות שבכם קצת כבויה. הרומנטיקה בורחת לאחר תקופה בה היה נדמה ש'חתמה קבע'. זה הזמן לחיבה, להתייחדות עם הבורא ולתפילה אישית אחת טובה, שהרי ידוע שהמזיל דמעות אמת זוכה למטבעות משמיים. יש לכם הרגשה שאנשים חוסמים אתכם בדרך כלשהי. זה הזמן לבחון ייעוץ לגבי עתידכם ואולי זה יחזיר לכם את החיוך.

גדי

אנשים מסוימים מנסים השבוע להכריח אתכם להאמין במה שאתם לא מאמינים. אתם מרגישים שהרוב מוטל על כתפיכם. לנשואים ולחסרי המזל או היוזמה: יסתבר שגם הפעם לא תעזבו את הבית בשל התלות שלכם בכסף. למבקשים שינוי: חפשו תקווה חדשה ואפשרויות תעסוקה אחרות באינטרנט, בעיתונים ובכל מקום אחר.

דלי

השבוע תגדילו את כוחכם. אל תחששו להתבלט, העזו וזה יפעל לטובתכם. מצד שני, היזהרו מפליטות פה. הצד הרומנטי תקוע וחלק מכם ירצו לדעת היכן הם עומדים. כספים המגיעים לכם יגיעו בקרוב. זה הזמן לתבוע פיצויים על נזקים. אתם מבקשים את הסליחה מגורם חשוב אבל עדיין מחזיקים לכם את הכעס ולא סולח/ים.

 דגים

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי מגבילה את יכולת החשיבה והתקשורת עם הסביבה הקרובה. זה הזמן ליוזמות ולתכנון בתחום הקריירה והרומנטיקה כדי לעזור למזל על מנת שיהיה לו את הכיף להתדפק על דלתכם. זה הזמן לקלילות ולגלות שאפשרי להשיג דרך כך מטרות חשובות. אתם מתלבטים בין שני אנשים הרוצים בכם כל אחד מן האינטרס שלו.