הורוסקופ לימים 11-17 במרץ

איור: pixabay
איור: pixabay
לאיזה מזל משתייכים הפנויים שמרגישים לבד אך קצת יותר שמחים בחלקם?

טלה

השבוע, כשכל העולם עצוב נוכח מה שקורה באוקראינה, מחייך אליכם המזל יותר וזה במישורים רומנטיים וכלכליים. לבעלי עסקים: זה הזמן לצאת בפרסום מסיבי באחד מאמצעי התקשורת. המישור הזוגי די תקוע, המחשבות והדאגות מחלישות אתכם. הורידו את התלות הרגשית בבן/בת הזוג, טיפ: צריך להיפרד ולהתגעגע לעתים קרובות כדי לאהוב תמיד.

שור

אתם עדיין בקשר שבו בן/בת הזוג מתקרב/ת ומתרחק/ת ולא יודעים לאזן המכלול. לנשואים: אתם לא יודעים להחזיר את הכול לקדמותו. זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אך ורק באם נשמוט ממנה את ידינו. זה הזמן לתפוס את השור בקרניו ולהתמודד עם כישלונות, אך יחד עם זאת לקום ולנסות שוב. הפעם כן תצליחו.

תאומים

אתם דואגים לילדים ולכל מחסורם. חלק מבני המזל ירגישו שאין להם עזרה חיצונית, גם לא מכיוון בן/בת הזוג. הפנויים מרגישים לבד אך קצת יותר שמחים בחלקם. צמצמו את התלות בבן/בת הזוג וכך ייטב לכם. הורידו פחדים וחרדות מלהגשים את חלומכם, ממש כמו שכמה טיפות של גשם לא ימנעו מהאביב להגיע.

סרטן

השבוע כדאי שתשמרו על מערכת העצבים נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים ומשרשרת אכזבות העבר. לפנויים, לבודדים ולתקועים בקשר מתנדנד: חפשו עזרה דרך האינטרנט. כספים ותשובות לשאלות שלהם חיכיתם יגיעו במהלך הימים הבאים. זה הזמן לפנות לייעוץ בנוגע למשקעי העבר והזמן.

אריה

השבוע יקרו לכם גם דברים טובים ופחות טובים. היחסים האינטימיים נקטעים מסיבות של לחץ נפשי, בלבול או מתוך אטימות מצד האהוב/ה. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה כבר המון זמן, למרות שאתם משתדלים מאוד לרצות ולהעניק לבן/בת הזוג. זה הזמן לחפש את האושר בתוככם ושלא להיות תלויים בבן/בת הזוג

בתולה

השבוע אתם פועלים בנחישות ממש כפי שאתם יודעים שגשם בבוקר אינו עוצר הולכי רגל. אתם חכמים וסומכים בדרך כלל רק על עצמכם. ובכן, זה הזמן שתעשו משהו שיביא לכם שינוי ואל תסמכו רק על הגורל ועל הנס הפרטי. אתם מאמינים בהשגחה העליונה אבל זכרו: היא עוזרת פחות למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו.

מאזניים

אתם שוב מנקים את האבק מעל האהבה הישנה. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ומלקבל ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. השתדלו לפתח קריירה כי משם תבוא הישועה. הפתעה ביחס ללידה או לשמחה הקשורה למשפחה שלכם. הזדמנות ללמוד ממישהו את החיים כפי שהם. אתם מחכים לתשובה שאמורה לשנות לכם את החיים לטובה.

עקרב

אתם קצת סגורים באופייכם אך עם זאת זקוקים לתשומת לב יתרה. תחושה של בלבול כללי. הפנויים יחפשו דרכים להגשים את נושא הזוגיות מכיוונים אחרים. אתם מתגלגלים עם המשכורת. כדאי להתגבר על הסלידה מהאינטרנט. חזקו את הקשר עם חברים ועם אנשים חזקים. בקרוב: הצעה טובה מתחום חשוב כלשהו. בריאות המשפחה בפוקוס ראשון.

קשת

השבוע אתם צריכים למחול על כעסים גם אם זה פוגע בכבודכם, כי ידוע שאי אפשר לעשות חביתות מבלי לשבור ביצים. תנסו שלא ללחוץ. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לעצמאות האישית והכלכלית. הילחמו על מנת להגשים חלומות. אל תתרפקו על העבר, התרכזו בהווה. כספים יגיעו בזמן. מכירה/קנייה/שיפוץ כבר על הפרק.

גדי

השבוע אתם מגלים פתאום שמבינים אתכם. אתם נתקפים ברגשות נוסטלגיים. הצעה בתחום הכספים עומדת להתקבל על ידכם. מרבית הזמן יוקדש לאחרים וליקרים לכם. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן במונוטוניות מרגיזה. התרכזו ברגיעה ובבריאותכם, כי מוטב למנוע מחלה מאשר לרפאה לאחר שהיא כבר הופיעה.

דלי

התעוררות לחשיבה על מצבכם. אתם צריכים ללמוד על איך נחלצים מתקיעות, כי ידוע שהסוסה שייכת רק למי שיודע לרכב עליה. הנשואים צריכים לשמור על הנאמנות יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/בת הזוג ואל תשכחו שנשבעתם אמונים בטוב וברע. אמצו את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי.

דגים

שבוע של תסכול ושל עצירה במקום. יהיו בהמשך סימנים של עסקאות או קרן אור ביחס לכספים ולקידום בתחום הקריירה. ייתכן שאתם סובלים מהשכמות, הכתפיים ומאזור הראש, אך זה יעבור בהמשך עם קצת ספורט מבוקר ומדוד. משהו פסיכולוגי עובר עליכם ואתם מרגישים לבד ללא עזרה מבחוץ. לא לדאוג מעניין חוסר הכספים.