הורוסקופ לימים 12-18 בינואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ השבוע להימנע מלהיות צודקים?

טלה

אתם מוצאים את הדרך לשרוד במישור הכלכלי מפני שכלי מודעות העצמית מלא ברצון להצליח. שמרו על הקיים, שאו תפילת הודיה לכוחות העליונים וראו ברכה במעשי ידיכם. הרבו בחיוכים. לכו על פי אופייכם הבסיסי, כלומר לאט ובטוח ותראו שהכול יסתדר. החזיקו מעמד בעסק ובתוכנית הכלכלית שבניתם לעצמכם בעבר. זה הזמן לפרסם ולהשקיע.

שור

אתם מתבלבלים מהחיזורים הסביבתיים, מפני שעד כה קיבלתם מסרים לא ברורים וסותרים. אתם משקיעים את הנשמה וחוששים לאבד הכול לטובת מתחרים ואויבים נסתרים. זה הזמן לא להגביל אף אחד אלא לשחרר; ומצד שני לקחת את החופש לעצמכם. מהר יתברר לכם שתוכניות לחופש עצמי מאי תלות היו טובות ומועילות לכולם.

תאומים

הימנעו השבוע מלהיות צודקים. אין לכם זמן לנשום מכובד הבעיות והעיסוקים וכאילו בורח לכם הזמן בין הידיים. המשיכו לתת אהבה לכל מי שמגיע לו להיות לצדכם. לא חסר לכם כסף, חסרה לכם הבנה כלפיכם. הורידו לחץ כלפי הסביבה הקרובה. מומלץ לשנות גישה. החליפו את דגל ים הרגשות האדום לכחול רגוע.

סרטן

השבוע אתם חייבים להבין שלדבר יפה ולפגוע זו לא המטרה אלא הטעות ביסודה. גשו אל בן/בת הזוג או חפשו את הזיווג שמעוכב במקומות ובזמנים הנכונים ולא על פי לוח הזמנים הצפוף והדביק. לא לדאוג מכספים – הם יזרמו על בטוח. התמימים צריכים לדבר על מה שכואב להם. שימו קלפים על השולחן.

אריה

אתם מושפעים מהמלחמה, אבל היציאות הקטנטנות אל מחוץ לבית עוזרות לכם לראות את החיים באור חיובי כפי שראיתם לפני המצוקות הנפשיות. אתם עדיין בכעסים על המשפחה המרוחקת. הרבו בשיחות נפש עם חברים שמבינים אתכם. התייחדו עם הבורא בתפילה, אבל לא לשכוח שרק אתם אדונים לגורלכם. אל דאגה – כספים יגיעו.

בתולה

על רקע הבלגן מהמלחמה, אתם מרגישים כתקועים אבל כלא צריכים אף אחד מלבדכם בשביל להיות מאושרים. אתם שלווים, כי אתם מבקשים בריאות ומקבלים זאת מהקוסמוס. באופן מפתיע, אתם מצליחים לנרמל יחסים מבחינה רגשית, אך עדיין חוששים מבגידה כלפיכם. במישור העבודה התחושה מעורבת. צד אחד בכם רוצה להצליח וצד שני לנוח.

מאזניים

אתם מקבלים אהבה במנות גדולות מדיי, זאת לאחר שחיכיתם זמן רב מדי לשינוי שלא הגיע. אתם מבולבלים מכך, אך לא רוצים לוותר על החופש לטובת ריצוי בן/בת הזוג שדורש/ת זאת מכם. זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים. המגעים עם המעבידים יישאו פרי, האינטרסים יקודמו ותזכו ליחס נפלא בתחומי קריירה ועסקים.

עקרב

למרות שברקע מתחוללים מלחמה ומאבק להחזרת החטופים, הרווקים טרודים בהקשר חו"ל ויעשו לקדם זאת על מנת להגשים את חלומם לנסוע. קשרים בתחומי קריירה עדיין תקועים. באופן כללי אתם יותר אופטימיים ביחס לתחום הנישואין ובהקשר הזוגיות. יחסית לשלושת החודשים האחרונים, צפו לימים שמחים שיתחילו עכשיו. זה הזמן לייעוץ אישי מכל גורם מקצועי.

קשת

אתם מסבירים את עצמכם היטב כלפי חוץ, אבל ממשיכים להיות מתוסכלים לגבי עתידכם. לשקדנים: הלימודים יחזרו למסלולם היותר מוצלח. מבחן כלשהו יעבור בהצלחה. תחושו בלחץ שקשור לקיפאון במכירות – אל דאגה, זה יסתדר בסוף החודש הבא. תפגשו במישהו שהבטיח לכם עזרה כספית או אחרת. טיפ חשוב: צלצלו ליועצים לשם הכוונה בכל התחומים.

גדי

השבוע הוא שלכם מהרבה בחינות. אנרגיות ממוזלות יעניקו לכם את העוצמה בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. המערכת הבין זוגית משתפרת כשאתם זוכים לסיוע ולמחילה. כדאי יהיה שתבחנו את הפשרות בעיניים בוחנות וטובות. נושא החובות והמחויבות הרגשית כלפי המשפחה נשאר בעינו. חפשו את האמונה בבורא עולם – אמונה שאבדה לכם אי שם בדרך.

דלי

תנאים אסטרולוגיים חדשים ומלאי אנרגיה חיובית, יאפשרו שיתוף פעולה מכיוון בן/בת הזוג מתוך כוונות גישור כנה. עזרה ממקור ידוע תסייע לכם לצאת מהמבוך התעסוקתי. ייתכנו מצבים מביכים שקשורים למשפחה, הירושה או הכספים או המשפטים עדיין תקועים. זה הזמן הכי טוב לבצע שינויים למען עצמכם ופחות למען אלה שלא מגיע להם.

דגים

אתם עסוקים בלהעביר מסרים דרך הוואצאפ (בעיקר) בהקשר למלחמה ולחטופים. הרגשות ממוקדות בסבל האחרים. אתם מתקשים לארגן דרך לפרוץ את חומות הרגשות של האהוב/ה, אבל הילדים ייתנו את שאף אחד לא יכול/ה לתת. החרדות מפני המחר נעלמות בקרוב. זה הזמן לא לפחד מהאינטרנט – שם תמצאו את הדרך לקדם את נושאי הקריירה והלב.