הורוסקופ לימים 12-18 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל שוב מתחמקים מחבר/ה שרוצה להתקרב אליהם יותר מאשר הם מעוניינים

טלה

ניצוץ חיובי כלשהו מבליח השבוע בחשכת התהומות הרומנטיים העצובים. תכנית לקידום במישור העסקי נתקלת בסחבת מתישה. אתם פוחדים לחדש קשר עם בן/ת זוג מן העבר. הרמוניה מפתיעה שתרוענן ביניכם לבין המשפחה הקרובה תפתח לכם את הלב לספר דברים שאגרתם בחדרי הלב. אל תבזבזו את כספכם על שטויות ללא תועלת ותכלית.

שור

האופטימיות מתגברת במישור העבודה. חברים ותיקים יפנו אתכם לכיווני תעסוקה חדשים. תחום הלימודים די תקוע. רגשות סוערים נתקלים שוב בחומת האטימות בבית. מרבית הזמן יוקדש להרהורים בנוגע לתחום המשפחתי. טיפ חשוב: אל תיזמו דבר ללא מחשבה תחילה, כי אתם ידועים ככאלה ששוקלים צעדיכם לפני שאתם עושים דבר כלשהו.

תאומים

תחושת הפסימיות מפשירה לנוכח האופטימיות הזהירה. הזדמנות להתקדם לכלל מכירה/קנייה של נכס חשוב. תראו את הפנים האמתיות של הקשר הקבוע שלכם או שתזכו למינוף היחסים לגבהים חדשים בחברת בן/ת הזוג. כספים יגיעו בזמן כדי להשלים דבר חשוב שהתחלתם בו. מישהו יכוון אתכם להרהר בלהזמין טיול או נופש במקום רחוק מן הבית.

סרטן

לאחר סיום נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי, אתם בהתעלות רוח, מה שנותן לכם מוטיבציה וכוחות לדבוק במשימות שלקחתם על עצמכם. אתם זוכים בימים ממוזלים: בהימורים, בעבודה, בפרנסה או בנוגע ליחס שתקבלו ככלל ולאהבה חיצונית בפרט. רוטינת השעמום מעיקה על ליבכם המחכה לחופשה המשחררת. אתם מחכים לתשובה חשובה הקשורה אליכם ולילד/ים.

אריה

אתם שוב מתחמקים מחבר/ה שרוצה להתקרב אליכם יותר מאשר אתם מעוניינים. נושא הדיור מטריד אתכם עד מאוד וגם את הילד/ים. רגשות פתאומיים כלפי דמות שהלכה טרם זמנה מציפים אתכם בעצב רב. נוסחת השלום שטוויתם לא מכבר קורסת מתחת לנטל הכעסים המצטברים. מידע חשוב אודות עבודה או תעסוקה תשמח חלק גדול מבני המזל.

בתולה

היוזמה מהשבוע שעבר ממשיכה לקצור הצלחה בתחום העבודה או היוזמה. השתדלו שלא להתעמת שם עם הדמות השנואה והתורנית. זוגיות ורומנטיקה: אתם נהנים מכל רגע במיוחד כשאתם רגועים, ממש נעים לכם להיות מחוזרים. כספים יגיעו בשבוע הבא. בנות המין היפה יתקשו למצוא זיווג וחלון אופטימי אל מעבר לענני הרומנטיקה האפורים. 

מאזניים

שוב אתם נתקלים בחוסר המזל התופס אתכם שוב וברגע הלא נכון. מומלץ שלא להתייאש מנושאים הקשורים לתעסוקה. קיבלתם תשובה שלילית? אסור להתייאש, אלא לפנות לכתובת אחרת. עשו כן ותראו שזה ישתלם. אסור לכם להתעמת השבוע עם גורם שמנסה כול פעם להנמיך או להשפיל אתכם. זה לא הזמן, כי תצאו שוב מופסדים.

עקרב

השבוע אתם מצפים לגמול עבור השקעתכם. הבטחות שונות לא מקוימות בכל תחום ועניין. אתם מרגישים באינטואיציה שיש סביבכם יותר מדיי אנשים העלולים להכתים את שמכם הטוב. התסכול בנוגע למקום מגורים הולך ומעמיק. עברתם שנה מאוד קשה מבחינות רבות. קחו את זה בפרופורציה, כי יש תרופה לכל דבר אך לא למכות גורל.

קשת

הפנויים שבכם יוכלו לנשום לרווחה בגלל מצב כוכבי משופר. הרגעים הטובים ביותר בנוגע לתחום הרגש יפקדו אתכם בסוף השבוע ובראשון. עליכם להבין שכדאי להפסיק לחפש פחות בעיות ולהתחיל לחפש קצת שיקול דעת וחוכמה. מומלץ להסתכל על חצי הכוס המלאה בנוגע לתחום הנישואין, כי אין אף פעם אנשים המושלמים בזוגיות.

גדי

בסוף השבוע הקרוב אתם מתגבשים סביב הילדים והבית. הזדמנות להביע רגשות בפני בני המין השני תיתקל באוזן אטומה. יש לכם הצעת עבודה אחרת או חדשה. קחו את הזמן לחשוב עליה. פנייה ברמיזה לעזרה מצד המשפחה או הילדים תכניס אתכם ללחץ. רמזים לעזרה מצדכם מכניסה אתכם ללחץ מחודש.

דלי

בריאותכם איתנה הרבה יותר מאשר בשנה הקודמת. התחום הכלכלי מסביר פנים לעובדים ותיקים. אלה שלא מצאו עיסוק עדיין מחפשים את מבוקשם אך ללא הועיל. בנקודה זו כדאי להם ומומלץ לחפש באינטרנט לגבי עבודה, מידע ובעיקר אחר תחום לימודים מתאים. היום הטוב להביע רגשות ומחויבות – בשני. בריאותכם תלויה במצב הרוח שלכם.

דגים

הבית מגובש ומשתקם באופן מעורר תקווה. אנרגיות שמיימיות יוצרות בכם געגוע אל אנשים מן העבר. השמחה והעצב ישכנו בכפיפה אחת החל מיום שני. מומלץ להוציא לפועל נסיעה שתוכננה מראש. בריאותכם איתנה הרבה יותר מאשר בשנה הקודמת. התרחקו מאנשים שאיתם אתם רבים רוב הזמן. תהיו יותר שלווים אם תתרחקו מהסלעים ותתקרבו לאלוהים.