הורוסקופ לימים 13-19 במאי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
כוכב מרקורי בנסיגה. מה המשמעות לגבי המזלות השונים?

טלה

השבוע ובשל רטרו כוכב התקשורת מרקורי: היזהרו ממצבי היפר בכבישים ובנגיעות שדורשות שלא למצמץ. לצעירים: דעתכם תופנה לכיבושים חדשים או לחילופין לחיזוק קשרים קיימים במישור הרומנטי. באמצע יוני יהיה לכם טוב. לא להתייאש. אלה שסבורים כי החיים צריכים להיות מסע עינוגים, שוכחים כי את קולם הראשון נתנו בבכי.

שור

השפעה שלילית של הנסיגה. ההבטחה לקידום תפתיע. מי שלא מצא את ייעודו מבחינת הזיווג או שברצונו לחפש בן/בת זוג, מצווה למקסם את האפשרויות המגולמות באמצעי התקשורת הרבים. למרות הקשיים, ממליץ להקריב למען אחרים. טוב לתת כשנשאלים, אך טוב יותר לתת מבלי להישאל. תנו מתוך הבנה והתגמול יגיע אליכם במהרה.

תאומים

מרקורי שלילי יגרום לתקלות בתקשורת בין הסובבים אתכם ובמכשירים אלקטרוניים, מכניים ובכל תחום אחר. תחום העבודה במרכז העניינים. בימים אלה מנסים לשכנע אתכם במשהו שאתם לא מעוניינים בו. זכרו: המציאות של אדם אחר לא נמצאת במה שהוא חושף בפניכם אלא במה שהוא אינו מסוגל לחשוף בפניכם. אלה שזקוקים לייעוץ מוזמנים להתקשר אליי.

סרטן

נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. צאו לחפש שלוות נפש במקומות שנותנים השראה ושלווה. דחו הצעות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני. עדיף להשכין שלום על פני החזקת מטענים ישנים ומזיקים. אל תסתכלו על מה שחברכם כבר השיג, אלא על מה שהוא עוד שואף להשיג. זה הזמן לייעוץ טלפוני.

אריה

מצב קוסמי שלילי יפגע בכושר הריכוז. עליכם לדחות נופשים לתאריכים טובים יותר. במצב מאתגר זה, מומלץ לבני המזל 'לפטר' את מידת השפעת רגישותם לענייני משפחה וחברים. הקדישו זמן גם לרוחניות. אל דאגה, תקבלו החודש ובחודש הבא אהבה מכיוונים מפתיעים, כי אחרי הכול אין לאהבה שאיפה אלא להתגשם וזו דרכה האין סופית.

בתולה

דרישות חדשות בתחום הבין זוגי יציתו מריבות ישנות. חשיבה נכונה תביא את הכאב לידי הפשרה והבנה. בן/בת הזוג יהיו הכתובת לכתף רכה ואוהבת. תחום העבודה קצת מסורבל. המשיכו להתמיד בשאיפתכם להצליח ולשפר את איכות חייכם, כי בסופו של דבר האתמול הוא רק הזיכרון של היום והמחר הוא החלום של היום.

מאזניים

מצב קוסמי שלילי יפגע בכושר הריכוז ולתקלות מכניות. ענייני הלב ינתבו למקומות של כעס. סכנה לפרידה קשה ומכאיבה. באמצע השבוע תחול עלייה קטנה במפלס השמחה. יש כאלה שמנסים למשוך אתכם לשנות מחשבה על האינטרס שלהם. לפיכך, אם תקשיבו להם, אל תקשיבו למה שהם אומרים אלא למה שהם לא אומרים.

עקרב

קושי בענייני הכספים, הרגשות ובמאמצי התיווך הכספי והרגשי. מישהו יעלה לכם על העצבים בנוגע לכספים ולחובות ישנים. אתם חוששים מתגובות המשפחה כלפי התוכניות הרגשיות שלכם. הגיע הזמן לפנות לייעוץ אישי ברוב התחומים החשובים לכם באמת. השנה תחזרו לעצמכם. חודש יוני ייתן לכם סימן שכך הוא הדבר – מבחינה כלכלית, בריאותית ואישית.

קשת

מרקורי שלילי יגרום לכם לתקלות בתקשורת בין הסובבים אתכם ותקלות ממשיות במכשירים אלקטרוניים, מכניים ובכל תחום אחר. תוקפים אתכם רגשות פתאומיים שקשורים לאנשים שהלכו לעולמם. הצעות חדשות מגיעות אליכם על ידי גורמים שונים. אתם יוצאים מהחשש מפני פרידות כואבות. הילדים יראו סימנים חיוביים בנוגע לשאיפות. פנו לייעוץ אישי ברוב התחומים.

גדי

כוכב התקשורת יפריע בנושאים עסקיים, אם כי היה לכם די טוב בנושאים הכספיים בזמן האחרון. עצירה למשך 12 ימים נוספים ואחר כך שוב ובהדרגה תעלו על דרך המלך. בסוף השבוע הקרוב תכעסו על כל העולם, אך באמצע השבוע תחזור השמחה לשכון במעונכם. הרצינות, שמאפיינת אתכם בדרך כלל, תסייע בפריצת הדרך.

דלי

ההתרגשות לקראת מפגש חברתי או אישי ממלאת אתכם בתקווה מחודשת. האכזבות של החיים עולות בכם בעוצמות. זה הזמן לבקש עצה מאנשים חכמים שיכולים להשכין שלום בית או להחזירכם לזמנים הטובים. אל דאגה, בעוד שבועיים מקסימום ייפתחו כל הדרכים בפניכם וזה כולל גם את התחום הכלכלי, הרגשי, הבריאות והזדמנויות חדשות וטובות.

דגים

כל המזלות ברובם ייתקעו אבל אתם תיהנו מהקלה. זה אומר שעסקים יזוזו לכיוון החיובי וקשרים יתהדקו, אך רק הבלבול בין להחליט לאן לפנות קצת ישפיע על מצב העניינים. זה הזמן לצאת לטבע ולהתמקד במחשבות על העתיד לבוא. חפשו דרך לארגן את החיים אחרת. ביטחו באלה שרוצים בטובתכם. זה בדיוק הזמן להזמין ייעוץ טלפוני.