הורוסקופ לימים 14-20 בינואר

צילום: pixabay
צילום: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ בימים אלה לסגל הרגלים של פעילות ספורטיבית?

טלה

הפתעות נעימות השבוע: בהמשך החודש תרגישו הרבה יותר נחת מצד המשפחה והחברים. סימנים טובים בנוגע לכספים ולזכויות הנוגעים למשפחה. לא לדאוג מעניין חוסר כספים כי הכול יסתדר בקרוב. זה הזמן לחשוב על הוצאת כישרונות אישיים וגם לדעת לשווק זאת הלאה. צאו לבלות ושחררו את החשיבה היצירתית איתה נולדתם.

שור

שימו לב השבוע לאחת מבנות המשפחה שזקוקה מכם לעזרה. השתדלו שלא להתערב בחייה הפרטיים. המאמצים לייצב את העסק יניבו בקרוב פירות בשלים. אתם בחשבון נפש לאן אתם הולכים מכאן והלאה. זכרו שבחיים האמתיים קורה שאתם הולכים לכיוון מסוים ובכלל לוקחים אתכם למקום אחר. הבריאות מתייצבת.

תאומים

אתם בהמתנה דרוכה ומצפים לתשובות שקשורות לאהבה או למשפט, בעיקר בנושאים שקשורים לזכויות, כספים או קידום. הביטו בחיים וחייכו, זה הזמן להודות לשמיים ולסלוח לעצמכם על שלא עשיתם כך או כך. זכרו שגם שחיינים גדולים עלולים לטבוע ורוכבים מנוסים עלולים ליפול לפעמים מן הסוס. זה הזמן לקבוע ייעוץ אישי.

סרטן

השבוע שלכם מסתכם בעבודה, קריירה ויוזמה אישית. זהירות: הישארו אמתיים וכנים מפני שאתם עלולים לאבד חבר ותומך ותיק. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ובתמורות הערכיות שתקבלו במקומות העבודה ובזוגיות. אתם רוצים לזעוק את הסיפורים שתקועים לכם בלב. אתם לא פוחדים מהקורונה אלא רק מהפחד לחיות בעולם ללא אהבה.

אריה

החשש לבן/בת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. התחום הבין אישי יאתגר בשלל הצעות חדשות ומפתות ותרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג שרוצה להתקרב אליכם מזמן. מומלץ להתקרב לגורמים שמסוגלים להעלות אתכם בדרגה. הודעות כלשהן יביאו אתכם לכלל שמחה ולהתעלות הנפש.

בתולה

תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש, אהבה או משפחה. קשה יהיה לכם להימנע מן המחשבה שאנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. בעבודה: הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבובי ההצלחה. לביקורתיים ולמהססים: צאו מאזור הנוחות שלכם והתחילו להוציא אל הפועל תכניות מגירה. איחוד משפחתי בקרוב.

מאזניים

סימנים שליליים יחלו את השבוע, אך אל דאגה – בהמשך השבוע והחודש יתבהרו השמיים לכבודכם בנוגע לקריירה ולרומנטיקה. עד אז, מעיבים סימני השאלה בנוגע לעתידכם הרומנטי על מצב הרוח הכללי. אתם מחפשים אחר מפתח השמחה והשלווה ומבקשים מבורא עולם להבין איך פועלים הדברים. זה הזמן לסגל לעצמכם הרגלי פעילות ספורטיבית.

עקרב

בחודש הנוכחי אל תשמרו על איפוק, שחררו מהבטן וספרו מה כואב לכם. הצעה רומנטית עולה על הפרק. כספים שמגיעים לכם יגיעו אליכם או למי שאתם רוצים שהגורל יחייך אליהם. אתם ממשיכים לעקוב בשקט מרחוק אחר דמות יקרה ואת הסוד ששמור רק לכם. זה הזמן לקבוע ייעוץ אישי.

קשת

הרווקים והפנויים מצליחים להתבטא השבוע והחודש ולהפוך לכובשים דרך שיחות הנפש בעבודה ובמישור הרומנטי. אתם נתקפים בגעגועים חזקים לדמות חזקה שנשענתם עליה ושאהבה אתכם מאוד. געגועים לעבר ולדמות חזקה שתמכה בכם לאורך כל הדרך. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי ומקצועי כדי ללמוד את סודות עתידכם וצפונותיהם.

גדי

החודש יקבע לאן ייקחו אתכם החיים ולאן לפנות. אתם מביטים על בן/בת הזוג כאובדי עצות ומגלים שאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם, אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות ולהבין את הריקוד האינטימי, כי בנושא שבינו לבינה ובתחום החברתי אתם קצת סגורים ומפוחדים.

דלי

התחלה חדשה במישור העבודה קרבה אליכם. ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה או של תיווך – מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם אינם מבינים שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים על פי שיקול דעתכם בלבד. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן. צאו לפעמים להליכה קצרה קרוב לבית.

דגים

כמעט שום דבר לא מרגיע את החרדות שלכם מן המחר. לנשואים ולמחויבים רגשית: פתאום אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד יותר על עוצמת התגובה שלכם כלפי אלה שלא מסוגלים לבצע שינוי כלפיכם. אתם מחכים למילה טובה שמתעכבת מצד בן/ת הזוג. זה הזמן לקבוע ייעוץ אישי.