הורוסקופ לימים 15-21 באוקטובר

איור: pixabay
איור: pixabay
לבני איזה מזל מורכבות התקופה והזמן בימי הקורונה יוצרת לבטים ביחס לקריירה ובשאלה היכן ומה לעשות בכספים השייכים להם?

טלה

היחלשות השפעתו המגבילה של כוכב מרקורי. היכולת לשלב בין הדמיון ולכישרון ההמצאה תבלוט. פגישה עם חברים ותיקים עולה על הפרק. זה הזמן להירשם לפעילות מחלצת עצמות. תושייה בעבודה תרשים את הממונים. דמות מן העבר תאותת לכם על רצונה לחדש קשרים או שתעקוב אחר צעדיכם בסתר. שינוי במישורים: חברתיים, עבודה, בריאות ומשפחה.

שור

השבוע עליכם לשבת מעט עם עצמכם לצורך מחשבה והגות. רגעי אמת. זה הזמן להתעמת עם כל הנושאים שברחתם מהם באמתלת חוסר פנאי. אתגר העימות עם הכאב יביא להצלחה ולרוגע נפשי. עזרה ממקורות ישנים וטובים ממשיכה להגיע. אתם נקלעים להתלבטות בנושאי מגמת לימוד. הילדים יהיו במרכז והצלחתם היא זו שמפעילה אתכם.

תאומים

מורכבות התקופה והזמן בימי הקורונה יוצרת לכם לבטים ביחס לקריירה ובשאלה היכן ומה לעשות בכספים השייכים לכם. רגעי קסם בחברת המשפחה מולידים רעיונות מקוריים. קשה לכם לבצע שינויים: בקריירה, שינוי מבנה בית כולל קנייה ומכירה, כולל בלהחליט לאן לצאת לחופשה. אינכם אוהבים שהקירות סוגרים עליכם. דחף לספר מה שאתם עוברים.

סרטן

הפחדים מההווה והעתיד נמוגים כמו ענני הסתיו לעת ערב. מרבית הזמן יעבור במחשבות על מה לעשות בעניין הקריירה. הצעירים והמעוכבים: אתם מנסים לדעת לאן הכיוון שלכם בחיים. אתם מייחלים לתקופה טובה יותר. בדקו את עצמכם: אולי אתם צריכים להיפתח, להביט על איך אחרים עושים זאת טוב יותר.

 אריה

הנסיעה עליה פסחתם משגעת לכם את השכל. היא תצא אל הפועל במידה ותתעקשו. מישהו יחפש אתכם עד שכמעט לא יהיה לכם נעים לסרב. אתם מצליחים להחליט מה לעשות עם החסכונות. רעב ללמידה ירחיב את הדעת בנושא. פנו לייעוץ על מנת לדעת את נוסחת ההצלחה שלכם. בריאות מישהו קרוב מתייצבת.

בתולה

השבוע אתם מתעוררים לעשות משהו כדי לצאת מהעצירה במקום במישורים עסקיים וכלכליים. אכן זה הזמן להיות מעשיים ופעילים בנוגע לייעוד ולהצבת מטרות. תזיזו את עצמכם לכיוון המטרות וברבות הזמן תתפלאו לראות כמה מהר הן מתגשמות. באופן מקרי תקבלו רמז בדבר שורש הבעיה הכלכלית. הכוכבים משפיעים והופכים אתכם לרומנטיים מן הרגיל.

מאזניים

השבוע יבואו לידי ביטוי תכונות השקיפות וטוב הלב הרחב שלכם ושבגלל זה אתם נפגעים מבחינה חברתית ובזוגיות. במישור התעסוקה אתם בלבטים אם להישאר או להתפטר, אך למרות שתקבלו יחס טוב, עדיין לא תהיו מרוצים ממה שיש. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי אוהבים. אל דאגה, יש כאלה שכבר יזכירו לכם.

עקרב

כתוצאה מלחץ של זמן, תיאלצו השבוע לארגן את כל הניירת והחשבונות שהזנחתם בחודשים האחרונים. רצוי שלא לצאת מהבית בימים אלה עד שתסיימו עם המטלות הישנות. הזדמנות פז לשבת ולשוחח בארבע עיניים עם בן/בת הזוג על אינטימיות ועל זוגיות. פתרונות לכמה סוגיות יופיעו בהפתעה. כספים יאותתו על דרכם אליכם.

קשת

הנסיעה או הבילוי המתוכננים עוזרים לכם לקוות לשיתוף פעולה חדש עם בן/ת הזוג. הורידו השבוע בעיות בכך שתורידו חניקה מעל צוואר בן/ת הזוג. מסתבר שלא הכול אבוד. חישבו על מה שיהיה בזוגיות ולא על העבר. השקיעו בעצמכם ובכישרונות הנסתרים והגלויים שבכם על מנת להכפיל את רכושכם או את סיפוקכם.

גדי

המצויים במערכת יחסים מקרטעת ירגישו בתקיעות השנים והזמן. אם אתם מנוצלים ונמאס לכם להיות הצד שמוותר, עליכם לדעת שכל עוד אתם מרצים, נותנים ולא מקבלים, ויחד עם זאת לא תשוחחו עם בן הזוג על כך, תחושו תמיד כקורבן. הפתרון הוא להשקיע בעצמאות או בעבודה. שמירת בריאותכם ושלוותכם חשובה בימים אלה.

דלי

תנו לעצמכם רגעי מחשבה השבוע. אתם עשויים להגיע לתובנות חדשות/בוגרות שיובילו את המועקות החבויות לשחרור אמתי. תיפתח בפניכם הזדמנות חדשה בתחום העבודה או שתוזמנו לריאיון עבודה. שימרו על קור רוח ודברו בלשון נקייה משגיאות. אל תצאו מגדרכם כדי להדגיש את מה שרשום בקורות החיים, אלא היו כנים ותצליחו.

דגים

הקריירה במצב תקיעות יחסית בדומה לתחום האישי. אתם מתגעגעים לעבר ולכל מה שהיה לכם פעם מבחינת בריאות ואהבה. באמצע השבוע קורה משהו חיובי. אתם מתחילים להבין עניין ומצליחים לשתף פעולה עם גורם שבקרוב יטיס אתכם קדימה – בשטח זה או אחר. אופטימיות זהירה לגבי תחום הלימודים. הצעה מפתיעה מגורם רומנטי כלשהו.