הורוסקופ לימים 15-21 בדצמבר

איור: pixabay
איור: pixabay
בני איזה מזל זוכים לשבוע שבו עליהם להפעיל את הראש יותר מאשר את הלב?

טלה

בהשפעת נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, אתם מרגישים יותר כתקועים מאשר בימים רגילים. מצאתם דרך לשקם את הצד הכלכלי וזה טוב, אך הסגולות הנעלות והטובות לתת ממשיכות להכשיל אתכם בדרך להשגת המטרות. אתם לא מסוגלים לקום ולעזוב מערכות יחסים בגלל הילדים ומשיקולים כלכליים. אתם נתקפים בפחד נטישה ובקנאה מהצד האחר כלפיכם.

שור

התנהגות בן/בת הזוג עולה לכם על העצבים כי אתם לא מצליחים להגיע אל השכל ולא אל הלב. מחפשים את הרגע המתאים לקום ולעזוב, אך נאחזים בסיבות ובתירוצים שונים. הצעת פשרה שוב נופלת על אוזניים אטומות. חבר/ה ובני משפחה ניסו לעזור לכם לעבור את המשבר הנפשי המתמשך. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

תאומים

אתם זוכים לשבוע שבו עליכם להפעיל את הראש יותר מאשר את הלב. נסיעה או ביקור שתכננתם יוצא/ת אל הפועל בקרוב. צפו להתחלות חדשות וממוזלות בתחומים שונים. אתם מתלבטים בין אם להישאר בבית או בין לצאת ולנסות להיכלל במעגל העבודה. הזדמנות לקבל כספים שמגיעים לכם בהשפעת המלחמה עם מוסדות ועם מערכת המשפט.

סרטן

אתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה. בעקבות זאת, תחוו גל רומנטי מעורר תקוה ומהנה. קשריכם יתהדקו בעבודה החדשה או המתחדשת. המחפשים תעסוקה ימצאו הזדמנות לשנות את גורלם המקצועי והכלכלי. החד הוריים ירגישו את הבדידות שלהם באופן מכאיב יותר בעיקר בימים שישי, שבת וראשון הקרובים. טיפ: התרכזו בחברים ובמשפחה הרחבה.

אריה

מצבו הכוכבי אינו מסייע ביניכם לבין אחרים. החלום לעצמאות כלכלית מתרחק לאור אי היכולת להגיע למכירות בהספק הרצוי בגלל פרסום לקוי או מסיבות מגבילות אחרות. טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו במעטפת המשפחה הקרובה. מומלץ לפנות לייעוץ על מנת לדעת את נוסחאות הטעות ואת סודות הריקוד האינטימי של ההצלחה.

בתולה

בעבודה תגלו משהו יוצא דופן במובן החיובי. במקביל, אתם מחכים לתשובה בנושאי תעסוקה ומשפט. שאלות בנושאים הקשורים לחיי הזוגיות מציקות לכם. לרווקים ולפנויים: אתם מבקשים תשובות מבן/בת הזוג, אבל לא מקבלים תשובה ברורה. זה הזמן לקבל אומץ ולפנות לייעוץ אישי גם אם אתם חושבים שאי אפשר לשנות כלום.

מאזניים

אתם בעלי אמביציה ומוטיבציה לעבוד. נצלו זאת ותראו שכר בעמלכם. אתם נועזים בהקשרים רומנטיים וברצון למסד. פתאום אתם הופכים: למעשיים מאוד יעילים עד כדי שאתם מצליחים לשבור את הדעה השלילית בהקשרכם. תפגשו אובייקט חדש שיציע לכם את כנותו. החד הוריים שהם ללא זוגיות: זה הזמן לנסות קשרים חדשים או מחודשים.

עקרב

שבוע מבולבל מחכה לכם מעבר לפינה. אתם עצובים בלי סיבה הנראית לעין. במישור הרומנטי: מצד אחד אתם רוצים להעז ולהתרגש; ומצד שני אתם נדרשים לגלות איפוק והביקורת הסביבתית מגבילה. השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה או לחסכון לטווח ארוך. זה לא הזמן לרכוש דירה, גם אם אתם רוצים מאוד להגשים זאת.

קשת

בימים שלישי וחמישי הבאים תרוו נחת מהמשפחה. המחשבות על ייעודכם לא נותנות לכם מנוח. אם חיפשתם את הכוח לכך, זה הזמן להפסיק הרגלי אכילה, עישון וכל הרגל מגונה אחר. הפנויים יחושו שזה הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים ספציפיים בהקשר זה. אלה שנותרו ללא זיווג והמחפשים את עצמם בכיוונים רגשיים: פנו לייעוץ.

גדי

שמרו החודש על חפצים ועל נהיגה זהירה בדרכים. אתם נכנסים לפרויקט שלמענו תקדישו הכול. למרות המלחמה והרגשת הכאב, תגלו מהר שאתם חזקים יותר מתמיד. למחפשים לעבור שינוי והסבה מקצועית: גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם בשלל הצעות. במישור הרומנטי תקבלו סימן חיובי, אבל חוסר הוודאות והצלילות עדיין לא מספקים.

דלי

לפנויים רגשית: תחושת הביטחון תסחף אתכם לעבר כיבושים רומנטיים חדשים ויתברר לכם שהצלחתם לקלוע למטרה. לנשואים שבכם: אתם מקבלים מסרים כפולים מכיוון בן/בת הזוג והמרירות מתעצמת בתוככם. ענייני ירושות וכספים עדיין מעסיקים אתכם בשעה שבתנאי לחץ מסוימים הייתם כבר מוכנים לוותר. זה הזמן המתאים לקרוא פרקי תהילים למען אחרים ולמען עצמכם.

דגים

אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. לכן, היזהרו מנסיעה מהירה או מתאונות עבודה כלשהן. בהמשך השבוע, מביא אתכם המצב הכוכבי לכדי התעניינות לגבי מקום עבודה חדש ומאתגר. במישור הרגשי: אל תיתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. ירושות וכספים: אל תוותרו למי שההורים העדיפו אות/ה/ם על פני יתר האחים.