הורוסקופ לימים 15-21 ביולי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני אלו מזלות שהחלו מערכת רומנטית חדשה יבקשו להעמיקה?

טלה

שימו לב השבוע: חרדות שווא בשל המצב הכלכלי עלולות לפגום במצב רוחכם. טיפ למי שממש מרגיש כתקוע: עשה לך מנהג לפעמים להתבודד ולהגות לגבי החיים ולגבי תכניות להגשמה. שיניתם כיוון בתפיסת עולם לגבי בן/בת הזוג האידאלי/ת. המשיכו בכך ותראו בקרוב את האור. כספים מגיעים אליכם תוך ארבעה ימים ויושקעו למטרה רצינית ועניינית.

שור

השבוע אתם צפויים לשמחה. שיתוף הפעולה מכיוון בן/בת הזוג יהיה פורה ומתוך כוונות גישור כנות. ייתכן גם שתעלו אל מדרגה חיובית נוספת. כל אלה שהחלו מערכת רומנטית חדשה יבקשו להעמיקה. חזקו את האמונה. טיפ: מוטב להיות פתי המאמין לכל דבר מאשר ספקן שאינו מאמין לשום דבר, אפילו לא לאמת.

תאומים

השותפויות הרומנטיות מאירות פניהן אליכם. אור, תקווה ושמחה בוקעים מכם. אנשים שמביטים בכם חושבים שאתם 'מקרה אבוד', אבל אתם רואים סנוניות של תקווה בקו האופק הכחלחל והחייכני. אתם עדיין לא ממש מאושרים, זאת לאחר משברים שעברתם בשלוש השנים האחרונות. תתעודדו, האם ידעתם שמציאת שמחה אמתית היא הקשה שבמשימות הרוחניות?

סרטן

השבוע יתפשט על פניכם חיוך רחב. יחד עם זאת, אתם סוחבים זיכרונות מרים של מלחמה על פרנסה, בריאות הסביבה הקרובה וקצת בזוגיות, טיפ: אל תיתנו לימות האתמול והמחר להשפיל רוחכם – בכך תנצחו. כל הסיכויים שתוכלו ליהנות מזוגיות פורייה. המחפשים את תחילתה של ההצלחה במישור הבין זוגי ימצאו את מבוקשם.

אריה

קריירה: אתם מוקפים במתחרים החושבים שהמציאו את האש וגילו לכם את אמריקה בו בשעה שהם מקסימום המציאו את המנגל וגילו את עזה. תחום הלימודים תקוע. יש אנשים הקשורים לבן/ת הזוג שמתעקשים שלא לרצות להבין אתכם ולהתנגד כמעט אוטומטית לכל מה שתגידו. אתם יודעים את האמת הערומה. היא בתוככם וזה האור העוצמתי – הדליקו אותו.

בתולה

כספים המגיעים לכם עושים דרכם אל הבנק. השבוע יתברר לכם כי מאמציכם הקודמים לפשרות בתחום הבין זוגי הצליחו להגיע אל אוזניים כרויות ומבינות. ייתכן שהפעם זה ישתלם. תחום העבודה יפתיע. בפעם הראשונה אתם מבינים שרק המרחיקים לחתור מגיעים לאופקים חדשים. מישהו מחבל בכל הטוב שיש לכם ואינכם מסוגלים לעשות הרבה בנדון.

מאזניים

מישהי הדומה לקוף באופייה, עושה לכם את בית הספר של החיים. שמש חדשה זורחת בשמי הקריירה. בני המין השני יחכו למוצא פיכם בנוגע למצב הקשר ולעתידו. טיפ השבוע: אילו היינו עושים את כל הדברים שביכולתנו לעשות, אין ספק שהיינו מדהימים את עצמנו. פנויים? קבלו עצה קטנה: השתמשו באקט כנה וישיר.

עקרב

תכניות לניתוק קשרים ייתקעו בבוץ המוכר והתובעני. ייתכן שזה לטובה?  אתם רציניים ומחפשים בן/בת זוג עם אופי טוב ושיודע/ת מה ואיך להעניק ולהתנהג. למקרה שאתם נשברים אל דאגה. התפללו ברגש ואלוהים יענה לכם כהרף עין. היו תמיד בשמחה ותזכרו: כשאתם שרויים בשמחה, קל נפשית לאחרים להקדיש לכם זמן.

קשת

אתם ברמזור החיים שמראה אדום כל הזמן. בעבודה אל תרבו בדיבורים, זכרו שיש לכם אויבים אשר מנסים תמיד להכשיל כל דבר טוב הנקשר אליכם. אתם חשים שהרבה מאוד זמן אתם מחכים לאור הירוק בנוגע להרבה תחומים. האהבה האמתית עדיין משגעת לכם את השכל. טיפ השבוע: כשאתם מתפללים – הקשיבו היטב למילים.

גדי

הקשרים הוותיקים שלכם יבואו לעזרתכם בתחום הקריירה. חובות ישנים יגיעו לכדי פירעון מוקדם. בן/בת הזוג ידאג/תדאג שהכספים המגיעים לכם יושקעו בדרך שקולה ונכונה. לאחרונה אתם מתחבטים בענייני אמונה מכל סוג ועניין. טיפ: אל תהיו כמו רבים אחרים שמייחסים לאמונה חשיבות שולית. זה הזמן לפנות לייעוץ בתחומים שקשורים לרומנטיקה ולרגש.

דלי

מצבים כוכביים טובים ישפרו את מיקומכם בתחומי תעסוקה חשובים. המישור הרגשי יעורר אתכם ליזום בדרך הנכונה. ויכוח ישן מתעורר שוב ועולה לכם על העצבים. הצלחה לגרוף כספים כתוצאה מהשקעה ישנה וחכמה. חדשות טובות לגבי בריאות האישיות הקרוב/ה אל לבכם. טיפה השבוע: העסיקו עצמכם בעשיית הטוב כי ממילא הרע ישתעמם וייעלם מעצמו.

דגים

קידום כלכלי קרוב להתגשם. התחום הבין אישי יעלה יפה. טיפ השבוע: אם הדרך היחידה לשמח את עצמכם היא בעשיית מעשה שטותי, אז אל תהססו לבצע אותו, אם הוא כמובן לא על חשבון אחרים. הריקוד האינטימי שלכם משתפר. המשיכו בריענון של ידע שעשוי לעזור לכם בקרוב. התקועים בקשר רומנטי מוזמנים להתקשר.